SWITCHER
SWITCHER

Szalik Trzaskowskiego Pozdrawiam Pania Monike

2 godzin temu
Piotr Obidziński
Piotr Obidziński

Panie Szymonie - w trybie wykladniczym, nie logarytmicznym. Mial Pan zapewne na mysli rosnacy przyrost . Pozdrawiam

3 godzin temu
Marek Przyjemniaczek
Marek Przyjemniaczek

Z ryja cała tatuś

5 godzin temu
hantafanta
hantafanta

Irytująca, męcząca wydmuszka. Pani Moniko, ciekawa jestem czy nie żałowała pani braku kieliszka czegoś mocniejszego podczas tego wywiadu..Na trzeźwo ciężko się tego słucha...

5 godzin temu
L L
L L

Kontynuacja PRL bis zydo komuna z TVN

7 godzin temu
Marzena Łazarczyk
Marzena Łazarczyk

Tu nie ma zwolenników Konfederacji, tu są fani Stanisława Michalkiewicza-cytują jego powiedzenia. Merytorycznie i konkretnie być powinno, a jest wodolejstwo. Porzebna jakaś trzecia siła, która będzie merytoryczna, ale też szanująca wszelkie życie. Taka mieszanka Michalkiewicza z Hołownią. Od Hołowni wzięłabym wrażliwość i szacunek do przyrody, od Michalkiewicza fakty, konkrety, pewną nieustępliwość. Mam wrażenie że teraz ludzie chcą bardziej bezwzględnego przywódcy w tych czasach niepokoju i widma kryzysu. Ich nie kupi się wylewnością i fajnością, ale wiedzą, przygotowaniem, konkretnymi rozwiązaniami. Ale plus dla wypowiadającego za wrażliwość na krzywdę nie tylko ludzi, ale i zwierząt. Ale to nie wystarczy w obecnej sytuacji ekonomicznej kraju, zwłaszcza w dekoracjach popandemicznych.

7 godzin temu
zosia .B
zosia .B

Jest pewna niekonsekwencja w tym co pan mecenas mówi. Szczepionka jest brana po to żeby ochronić nas samych przed zarażeniem. Jeśli nas nie chroni, to po co ją brać? Jeśli jedziemy do egzotycznego kraju i bierzemy szczepionki na tamtejsze choroby to robimy to po to żeby chronić samych siebie. Gdyby szczepionka działa tak jak sugeruje pan mecenas, że szczepimy się po to żeby ochronić innych, to trzeba by było wszczepiać całe egzotyczne nacje dla ochrony turystów. Pan mecenas powiela retorykę mediów głównego ścieku w tej wypowiedzi, która jest zupełnie kłamliwa i nie logiczna.

8 godzin temu
Mike Gorski
Mike Gorski

Ciągle w ruchu, ciągle gdzieś się śpieszy, mówi o tym żeby być tu i teraz... nigdzie nie jest prawdziwie i na tym spotkaniu jakby nic nie powiedział. Eh, Panie Hołownia, proszę się trochę zatrzymać i zastanowić.

8 godzin temu
Jacek Ejsmont
Jacek Ejsmont

Wywiad z watą cukrową. Takie mam spostrzeżenie.

9 godzin temu
Piotr Toborek
Piotr Toborek

Ten człowiek sam nie wie co mówi, ciężko tego słuchać. Pomijając już słabości językowe, treści również żadnej wartościowej nie ma w tym słowotoku. Najlepszy cytat: "Dowiedziałem się od PKW, że nie istniałem co najmniej 24 godziny na dobę" - nowy Rysio Petru, wypisz, wymaluj... :D

9 godzin temu
Patryk Bojar
Patryk Bojar

MONICZKO JAK JA CIE KOCHAM MOJE SLONKO CHRONILEM CIEBIE A TWOJEGO TATE WSPANIALY I MADRY CZLOWIEK😘😘😘😘😍😍😍

10 godzin temu
Maciej Korzeniewski
Maciej Korzeniewski

Komunistka przyjmuje agenta sluz bezpieczenstwa,zalosne.

11 godzin temu
Carlos
Carlos

Z całym szacunkiem, ale nie przekonał mnie. Ja na taki "eksperyment" nie zagłosuję. Widzieliśmy już jak kończyły się tego typu "przygody" Petru, Kukiza, Palikota i tym podobnych. Rządzenie Państwem to zadanie o wiele odpowiedzialniejsze niż karmienie publiki okrągłymi zdaniami i roztaczanie pięknych - często nierealnych - perspektyw. Uderzający jest również kompletny brak doświadczenia - człowiek, który nie był nawet Radnym powiatowym chciał zostać Prezydentem RP, a teraz śni o roli Premiera. Ambicje przerastają kompetencje. Niestety.

11 godzin temu
markgoz
markgoz

Jak zawsze kawał doskonałej roboty dziennikarskiej ze strony p. Moniki i super ciekawy, kompetentny rozmówca. Pan Willk zresztą od dawna zadziwia wiedzą, kompetencjami i rozsądkiem na tle bezmózgich polityków POPiS-u.

11 godzin temu
MegaAa44
MegaAa44

Proszę zorganizować taki specjalny odcinek z lekarzami i rodzicami, którzy walczą o wolność wyboru i nie przymuszanie , to sobie pani posłucha dramatyczne historie. Każdemu polecam obejrzeć event 201 z WHO w roli głównej. Lockdown to porażka. Ludzie zamożni tego nie zrozumieją, bo im standard się nie zmienia, żyją wygodnie , bez obaw, a ich dzieci mają zapewnione warunki do edukacji domowej , prywatnych lekcji i luksusu. I tacy będą mówić, że władzy współczują. Pandemia taka , że politycy jeżdżą na nartach z rodziną , ale dla Polaka stok zamknięty. W UK to samo , politycy się bawią ,a ludzie wegetują. Politycy, którzy są za lockdownem, na czas pandemii powinni pracować pro publico bono , albo zminimalizować znacznie swoje wynagrodzenia. W ramach solidarności z Polakami , to wtedy zobaczymy jak jest fajnie.

12 godzin temu
Al Bert
Al Bert

Konferansjer z kategorią D. Takich ludzi nam trzeba na te niespokojne czasy. Szymek masz mój głos!

12 godzin temu
Przemyław Kubin
Przemyław Kubin

Dla mnie Szymon na plus. W kwestiach gospodarczych bez wątpienia na Bardo duży plus.

13 godzin temu
Browar
Browar

Szymon zawsze łapka w gorę ale nie idź dobry człowieku w politykę ... Zostaw to dziadostwo ...

13 godzin temu
reepz
reepz

nie ma to jak duzo powiedziec i nic nie powiedziec.

13 godzin temu
Anna Kaczynska
Anna Kaczynska

Mogę powiedzieć że już od ponad 30 lat w Szwecji i tam do wszystkich mówi się przez TY, lub po imieniu... Tylko do króla nie wolno.. Z początku było troszkę trudno, aby się przyzwyczaić, ale teraz to nie żaden problem... I wcale nie uważam, że to jest negatywne, bo jeśli wszyscy tak mówią to znaczy, że nie ma jakiegoś negatywnego znaczenia...

13 godzin temu
Cinka Dziewczynka
Cinka Dziewczynka

Dalej nic nie wiadomo. Jedno co wiadomo to jednak Hołownia = PO. Mucha, Bury to starzy politycy PO więc niech nie mówi, że jest czymś innym.

15 godzin temu
Wiesiek Wacławek
Wiesiek Wacławek

Lubię wywiady, które Pani przeprowadza z różnymi osobami. Styl i elegancja oraz tematy są na najwyższym poziomie. Pragnę Pani podziękować za to, że Pani jest, a każdy Pani wywiad jest prawdziwą intelektualną ucztą...

16 godzin temu
Wiesiek Wacławek
Wiesiek Wacławek

Pan Szymon Hołownia mówi bardzo szybko, ale proszę z uwagą słuchać co pan Szymon mówi...a

16 godzin temu
tomasz ryzner
tomasz ryzner

Dużo wody w tym wszystkim, ale tradycyjnie miło się pana Szymona słucha. I tyle

17 godzin temu
Tommy Zee
Tommy Zee

Żyjemy w czasach kiedy ludzie kierują się nie rozsądkiem, ale zmysłami. Nie umysłem ale uczuciami.Dlatego też od czasu do czasu wypuszcza się na rynek polityczny produkt taki jak Palikot, Petru lub Holownia. I według badań i sondaży dostosowują swoje chwytliwe hasła na potrzeby porwania rozproszonych zmysłów. Tylko czujna mniejszość się spyta konkretnie o program, o spójność pomiędzy wiarą, wartościami a działaniem danego polityka. Dla reszty wystarczy miła buzia i piękne hasła. Pani Moniko, gratuluję świetnego programu i stylu prowadzenia rozmów...jednak z każdą rozmową zdaje sobie sprawę że jest intelektualna przepaść pomiędzy miłymi buziami i prawdziwymi autorytetami. Pan Holownia jest miły ale ciężko mi zaufać prezenterom z TVN.

17 godzin temu
Iwona s.
Iwona s.

mnie nieustanie bawi dowcip o Szymonku - jaki był ulubiony program w dzieciństwie ? Odpowiedź : 5-10-15

19 godzin temu
Ireneusz Hrynkiewicz
Ireneusz Hrynkiewicz

31:28 "USTAWA O ZAWODZIE PACJENTA"?

21 godzinę temu
Andrzej Damian Białobiecki
Andrzej Damian Białobiecki

Ubawiła mnie do łez odpowiedź SH na pytanie „Czym się różnicie od PO? - konkretne przykłady proszę podać!” 55:22 (poniższą wypowiedź SH skondensowałem) SH: Jesteśmy czymś zupełnie innym! Programowo nas różni pewnie dużo, nie wiem na jakim są etapie programowym. Trudno mi jest określić różnice programowe. My nie jesteśmy PO, my nie jesteśmy drugie PO! My jesteśmy czymś innym - tu jest czajnik tu jest śrubokręt! Jesteśmy innym jądrem kondensacji, wokół którego zacznie tworzyć się inna opowieść o Polsce. (I na koniec absolutne złoto) Nie orbitujemy w stronę Platformy, chcemy z nią konstruktywnie CZASEM się różnić. PS 56:15 - tu pan Szymon wygląda jak Darth Sidious PS II Gdyby ktoś potrzebował przykładu na zaklinanie rzeczywistości to go właśnie znalazł w powyższej wypowiedzi SH

21 godzinę temu
Rebel Yell
Rebel Yell

Chłop przez 1,5 h zrobił wszystko, by upodobnić się do talku do pupy niemowlaka.

Dzień temu
BartTP
BartTP

Nie chce mi się słuchać Hołowni bo wiem, że nie ma niczego ciekawego do powiedzenia - więc od razu zapytam, czy się znowu popłakał? Jak tak to może obejrzę. :)

Dzień temu
Memeu
Memeu

Aj waj ludzie mili... łapki w dół nie dostaje Pan Hołownia tylko Panna Towarzyszka. Oh Panno Moniko <3 PRL w porównaniu z Polska 2030 to będzie igraszka jak nas masoneria złapie za mordę.

Dzień temu
Tomasz Tomasz
Tomasz Tomasz

Corka zbrodniarza ma kanal,smiechu warte

Dzień temu
clffreak
clffreak

Profesor Bralczyk jest naszym skarbem narodowym.

Dzień temu
clffreak
clffreak

Wywiad z Profesorem to uczta dla duszy i umysłu. Dziękuję, Pani Moniko!

Dzień temu
Konrad Adamczyk
Konrad Adamczyk

nooo do 45 min było nieźle a potem mnie przekonał że on nie rozumie Polski

Dzień temu
Marian Kulig
Marian Kulig

Z przyjemnoscia posluchalem.

Dzień temu
Pawel Kedzior
Pawel Kedzior

Niezbyt chętnie zacząłem słuchać, bo pan Hołownia co innego robi a co innego mówi. Ten wywiad utwierdził mnie w przekonaniu, że ten człowiek niczego nie zrobi. To znaczy zrobi tylko to co każą mu zrobić ci, którzy go wykreowali. Od pana Kobosko - członka Rady Atlantyckiej począwszy a na szemranych generałach skończywszy. Ludie powinni to wiedzieć... on jest tylko atrapiwą alternatywą, harcownikiem..,

Dzień temu
Żanklod Wandam
Żanklod Wandam

rdza niszczy żelazo, a kłamstwo duszę... panie Szymonie jest pan marionetką...

Dzień temu
sla sze
sla sze

następny Palikot...Kukiz...

Dzień temu
sla sze
sla sze

to jest idealny kandydat na...księdza

Dzień temu
Pepe
Pepe

Uwaga odpowiadam na pierwszą część pytania z tytułu: wzbudzającym głębokie poczucie zażenowania.

Dzień temu
N_ESTI S
N_ESTI S

Dałam "łapkę w dół", nie dlatego, że nie lubię wywiadów przeprowadzanych przez panią Monikę ale dlatego, że Hołownia utwierdził mnie , że jest quasi Platformą 🤷👎👎👎

Dzień temu