Dariusz
Dariusz

Chciałby zobaczyć jak naprawiasz moje zalane Lenovo :)

5 sekund temu
robak byd
robak byd

Konsole PS4

Minuta temu
Mathee325
Mathee325

Chciałbym zobaczyć jak naprawiasz tesle

Minuta temu
Dobijasek
Dobijasek

"just Monika"

2 minut temu
max
max

W następnym odcinku chciałbym zobaczyć jak coś psujesz, to naprawianie takie monotonne ;)

2 minut temu
Piotrek Walecki
Piotrek Walecki

Ja chciałbym zobaczyć jak naprawiasz karty graficzne

2 minut temu
Yan005h
Yan005h

Zrobiłeś podsumowanie komputerów Appla. Czy jesteś w stanie zrobić podsumowania dla innych marek np. dell?

2 minut temu
Seba 39
Seba 39

Ja bym chciał, żeby Daniel w następnym vlogu naprawił małżeństwo Rubików. Kto oglądał ostatnie power couple ten wie, że tam co najmniej uklad kbc i kilka dławików mocno przepalonych ;))

4 minut temu
Midraiv
Midraiv

W kolejnym odcinku: wymiana ogniw baterii i reset elektroniki

4 minut temu
Kubini mapper
Kubini mapper

Postaraj się naprawić myszkę komputerową, napewno ciekawie się będzie to oglądało ;D

4 minut temu
Przemek O
Przemek O

Z okazji urodzin zdrowia życzę. Co do następnego odcinka , to może naprawisz jakąś zabawkę dla swoich dzieci....napewno się ucieszą - widzowie i dzieci :-)

4 minut temu
Michal W
Michal W

Wszystko pokazujesz pięknie i wyraziście, ale myślę że mógłbyś pokazać jak programujesz układy bios oraz kbc, Pozdrawiam.

5 minut temu
Nixel 1000
Nixel 1000

W następnym odcinku chętnie zobaczył bym naprawę jakiegoś leciwego i nietypowego laptopa. Coś typu ThinkPada 701c (butterfly)

6 minut temu
Marcin Gol
Marcin Gol

Chciałbym zobaczyć odcinek w którym bedzie omówione: metody (techniki) lutowania, rodzaje spoiw topników oraz lutownic itp. Jak poprawnie lutować nie tylko elektronikę.

6 minut temu
bob bil
bob bil

W następnym odcinku chciał bym zobaczyć nienaprawiony sprzęt, bo jak narazie jest bardzo dobrze :)

7 minut temu
HOTAIR83
HOTAIR83

Naprawa lub wymiana wtyku JACK od słuchawek.

7 minut temu
Therminius
Therminius

W następnym odcinku powinien pojawić się jakiś sprzęt "retro": konsola lub starszy TV.

8 minut temu
Vison
Vison

Ja chętnie bym zobaczył jak Daniel naprawia jakiś retro sprzęt. Np. płyta główna pod procesory 386, 486. Mógłbyś Daniel opowiedzieć jak technologia poszła do przodu przez ten okres czasu, co się pozmieniało. Bardzo lubię jak zawsze pod koniec filmu opowiadasz o wszystkim, o całym procesie naprawy, możliwościach itp. Jest to bardzo dobra i merytoryczna treść!

8 minut temu
Kondziu Minecraft
Kondziu Minecraft

Chciałbym zobaczyć, jak naprawiasz jakiś gadżet z AliExpress ;) Fajnie by było zobaczyć jak oszczędzają na podzespołach i jak tania jest ta elektronika. Mógłby być to mega materiał edukacyjny chociażby z powodów bezpieczeństwa lub zagrożeń jakie niosą ze sobą niedopracowane elementy rożnej elektroniki. Pozdrawiam, życzę każdemu takiego Monitorka ;)

9 minut temu
Dariusz M
Dariusz M

Proponuje naprawa TV-ka z matrycą OLED, ostatnio miałem takowy problem z wypalonym pikselem, na szczęście tv był jeszcze na gwarancji. Pozdrawiam

9 minut temu
PiotrK18
PiotrK18

@ Daniel Rakowiecki Ale miałeś Danielo farta... Mnie też niedawno się poszczęściło i kupiłem za 238 zł. z groszami już z wysyłką kierownicę, która ma ma niecały rok i jest warta 8 stów jako nówka ze sklepu. Po podłączeniu okazało się, że kierownica cześciowo działa, ponieważ Windows ją wykrył i sterownik do kierownicy pokazał ją, ale nie wykonywała procedury centrowania kierownicy i nie działają na niej przyciski oraz sterownik w zakładce testu nie reaguje na pedały... Wiedziałem, że Logitechy miały tak, że upalało mosfety lub silnik i wtedy właśnie było tak, że reagowała na przyciski, ale nie reagowała na kręcenie kierownicą i właśnie nie wykonywała centrowania. Pomyślałem zatem, że może ten model ma inną konstrukcję i elektronika włącza się dopiero jak wykona centrowanie, więc moją uwagę skupiłem na silniku. Stwierdziłem, że standardowo zacznę od napięcia i okazało się, że jak włożyłem sondy miernika we wtyczkę silnika kierownica rozpoczęła kalibrację i jak wyjąłem to przestała. Znowu włożyłem, ruszyła, wyjąłem, stanęła. Powiem szczerze że na początku miałem mindfucka i moja reakcja była taka yyyy wtf,ale po chwili zaskoczyłem, że pewnie styku nie ma , sondy doginają piny i styk się pojawia. Sprawdziłem więc przejście gniazdo-wtyczka i okazało się, że faktycznie - jeden kabelek nie ma przejścia. Wysunąłem go z wtyczki, delikatnie go dogiąłem szczypcami, złożyłem i kierownica ruszyła. Do dzisiaj jestem w totalnym szoku, bo nie spodziewałbym się takiej usterki tak samo jak hiszpańskiej inkwizycji, cytując klasyk...

9 minut temu
Jakub Janeczek
Jakub Janeczek

Z chęcią chciałbym zobaczyć jak radzisz sobie z jakąś elektroniką samochodową :) Jakiś licznik lub sam komputer/moduł zapłonowy :D Lecz wiadamo zajmujesz się elektroniką komputerową głównie :D Ale jak widać nie boisz się włożyć palców tylko w to :D A może akurat komuś się przyda jeśli udałoby ci się to naprawić :D Licznik oczywiście po naprawie dałbyś radę sprawdzić :D Naprawdę w nowych samochodach kupe jest tam elektroniki. Jeśli nie to, chętnie bym zobaczył smartfona np takiego Iphone jak odblokowujesz Iclouda zmieniając elementy na płycie głównej, pewnie ciężkie do zrobienia, Ale co to dla ciebie. Ogólnie mówiąc inspirujesz mnie tym co robisz. I nie pewnie tylko mnie. Poszedłem na informatyka z myślą o hardwarze, gdy zacząłem cię oglądać zaczęło mnie to jarać i mam zamiar dalej brnąć w to dalej :D Dziękujemy, że jesteś na tym yutubie, za to co robisz :D Dość gadania trzeba coś polutować :D Hah. Życzę powodzonka wszystkim osobą biorącym udział. Może to akurat wam się uda :D Pozderki! Ps. Czytając komentarze, pamietaj! Chcemy więcej Moniki w akcji :D

9 minut temu
B K
B K

Comodore 64 lub Amigę :)

9 minut temu
Narek Muradyan
Narek Muradyan

Ja chciałbym zobaczyć jak lepisz pierogi! Komputery to przecież nie wszystko ;) A i Monika się ucieszy!

10 minut temu
Louk
Louk

W następny odcinku zobaczyłbym naprawę karty graficznej, patrząc na aktualną sytuacje prędzej się nauczę lutować układy żeby sobie samemu naprawić niż kupię nówkę. Ps. Nie uwzględniaj mnie w konkursie mam 3 monitory do pracy zdalnej więc komuś się na pewno bardziej przyda :)

10 minut temu
Wojciech M
Wojciech M

Naprawa chłodzenia wodnego AiO do komputera stacjonarnego była by ciekawa :p

10 minut temu
sopel256
sopel256

Z chęcią obejrzałbym naprawę jakiegoś sprzętu muzycznego. Np. klawiatura sterująca, kontroler DJski, mikser cyfrowy, monitor studyjny, mikrofon (dla przykładu np. takiego Blue Yeti), launchpad, efektor, interfejs audio, syntezator... można tak wymieniać. Jest naprawdę w czym przebierać. 😉 Żeby nieco urozmaicić naprawę proponowałbym wybrać coś prostego w konstrukcji żeby zaangażować szanowną koleżankę małżonkę. Ogromne wyrazy szacunku za prowadzony content. Oglądam większość materiałów z blaskiem w oczach. 🤩 Czerpię garściami. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów!

10 minut temu
Sylwester W
Sylwester W

Sto lat 🍺 🙂

10 minut temu
Paweł Kobos
Paweł Kobos

Chcial bym abys naprawil formularz zgloszeniowy poniewaz jak kiedys wyslalem zapytanie to do dzisiejszego dni nie dostalem odpowiedzi. Chodzi o to ze nie masz tyle mocy przerobowej na wszystkie odpowiedzi?

11 minut temu
Woj Ciech
Woj Ciech

Konsole nowego Xboxa lub PS5 ! 😁👍

12 minut temu
-
-

diod ;)

12 minut temu
GreenMerlin
GreenMerlin

Fajnie jak byś zrobił odcinek gdzie nie naprawiasz, ale coś robisz :) Pierwsze i bardzo fajne co mi przychodzi do głowy to inteligentne lustro na raspberry pi

12 minut temu
Aaqu
Aaqu

Uszkodzenie obstawiam grzanie, ale to tylko moja opinia

13 minut temu
Adrian
Adrian

W następnym odcinku chciałbym zobaczyć jak naprawiasz RTX 3090 :D

13 minut temu
FanFreak
FanFreak

W następnym odcinku chciałbym zobaczyć całkowicie zalanego laptopa . Takiego wyciągniętego z basenu. Pewnie nie opłacalne ale filmik trwałby pol dnia a całkiem przyjemnie się to ogląda. Pozdrawiam

13 minut temu
Binary Solutions
Binary Solutions

Napraw to video, w którym wszystko się zacina i sprawdź przy okazji, czy płyty nie ma. :D Najlepszego!!

14 minut temu
Jochan kupczy
Jochan kupczy

Uwielbiam oglądać Twoje wyczyny bardzo mi się to podoba ponieważ jak coś naprawisz cieszysz się jak dziecko a oto w tym chodzi żeby praca uszczęśliwiała.Osobiście chciałbym zobaczyć wymianę mostka BGA.Pozdrawiam Marcin

15 minut temu
Sławek Gajos
Sławek Gajos

W następnym odcinku napraw smartfon po zalaniu

15 minut temu
Maciej Sobczyński
Maciej Sobczyński

Chciałbym obejrzeć poradnik reballingu krok po kroku, tudzież naprawę i tuning kilkunastoletniego laptopa. Co do matrycy - naprawiłem swego czasu w LG 32" zalaną płytkę z wypaleniami i krosowałem drutem DNE 0,09 - działa do dziś (jakieś 4 lata). Pozdrawiam

15 minut temu
Antek Pachuta
Antek Pachuta

Może jaki serwis karty graficznej lub jakiś części do pc?

15 minut temu
Filip M
Filip M

Możesz na przykład od tego samego sprzedawcy na ebay kupić coś, co naprawisz dla Moniki, powiedzmy ekspres czy inny sprzęt niż monitor czy laptop. Potem nagrasz reakcję Moniki na ten prezent :)

16 minut temu
Zbigniew Owczarzak
Zbigniew Owczarzak

Jakiegoś laptopa do zadań specjalnych ...np. Getac-a, Dell Latitude Rugged Extreme czy rzeczywiście jest różnica w wykonaniu ( czy nadaje się do np. kontaktu z wodą morską)

16 minut temu
Luca Taszarek
Luca Taszarek

Najlepszego Stówka No i zdrówka 🎁🍀🍺

17 minut temu
jacek Chrapusta
jacek Chrapusta

Daniel dobrze ze wruciłeś do naprawiania bo ta bayerka z łysym już mnie nudziła pozdrawiam geniuszu

18 minut temu
Kamil Myszkowski
Kamil Myszkowski

100 lat :)

18 minut temu
rexsio
rexsio

a może by tak jakieś zaawansowane audio:)

18 minut temu
marcinaga21
marcinaga21

Naprawa konsoli.

19 minut temu
driver kierowca
driver kierowca

Najlepszego z okazji Twojego święta. Proponuję znajdowanie zimnych lutów (w czymkolwiek), może znasz na to jakąś metodę. Pozdrawiam

19 minut temu
Kacper _m
Kacper _m

Naprawa tostera xd

19 minut temu
Piotr Grośty
Piotr Grośty

Najlepiej byłoby zobaczyć naprawy dronów, a zarazem Monikę w akcji 😁

19 minut temu
Marcin Życki
Marcin Życki

Najciekawszy byłby odcinek z naprawy jakiegoś retro laptopa

19 minut temu
Mis Sim
Mis Sim

Do diod. 🙂

19 minut temu
MIKOLAJ EHE
MIKOLAJ EHE

napraw jakieś urządzenie z systemu smart home :))

20 minut temu
Tomexed
Tomexed

Osobiście chciałbym zobaczyć naprawę jakiegoś tabletu graficznego z ekranem, jak jest zbudowany w środku, co mogłoby się w nim zepsuć + ciekawi mnie jakbyś testował jego sprawność

20 minut temu
Roko Perejro
Roko Perejro

To nieważne co my chcemy, i tak każdy odcinek ogląda się z ciekawością i podziwem! :) Chcemy więcej Ciebie i Moniki! Pozdrawiam!

21 minuta temu
Konrad Mądry
Konrad Mądry

W następnym odcinku chciałbym zobaczyć naprawę laptopa który nie był zalany. Film który będzie długi, jakaś nieoczywista naprawa. Niekoniecznie przerwany przewód włącznika :P

23 minut temu
cinus
cinus

MCU Tesli model S?

24 minut temu
Marcin G
Marcin G

Ja czekam na naprawę jakiegoś klasyka z doby PRL: unitra, bambino, lub wzmacniacz lampowy. Ciekawe jak obecna wiedza miałaby się do tamtych konstrukcji.

24 minut temu
Vasmirlive
Vasmirlive

Chciałabym zobaczyć paletę xbox 360 Ps 3

25 minut temu
Pawel Niepamietam
Pawel Niepamietam

Chciałbym, żebyś zrobił jakiś odcinek dla początkujących dotyczący podstaw naprawy elektroniki. Jak diagnozować czy dany kondensator, rezystor czy inny komponent jest sprawny? Jak dobierać wartości komponentów, kiedy nie znamy ich parametrów, ewentualnie krótki opis zasady działania poszczególnych komponentów. Wiem, że ta wiedza jest zawarta w Twoich filmach, ale jest bardzo rozproszona. Jeśli podstawy były by uporządkowane w jednym miejscu na pewno pomogło by to początkującym :)

25 minut temu
DJ_DIN
DJ_DIN

Proponuję naprawę sprzętu muzycznego. Np. jakiś Mikser Pioneera albo może jakiś kontroler jest wiele uszkodzonych na olx. Tak czy inaczej Danielu jesteś dla mnie mentorem. Bo sam naprawiłem analogi w padzie Xbox one. A jestem totalnym amatorem. Pozdrowienia

25 minut temu
Mariusz Wieczorek
Mariusz Wieczorek

Danielu, napraw swój lub Moniki samochód :)

25 minut temu
Michał Łyczek
Michał Łyczek

Myślę, że spoko pomysłem byłaby próba naprawy spalonego lub po prostu niedziałającego zasilacza ATX, bo każdy wie że coś się zjarało ale nikt nie wie do końca co ;)

26 minut temu
Pawel Hryniewicz
Pawel Hryniewicz

Napraw Polskę.

26 minut temu
Majki88
Majki88

W następnym odcinku chciałbym zobaczyć naprawę płyty głównej ze zmywarki lub pralki

27 minut temu
Darek F
Darek F

Poproszę o naprawę karty sterujaco-kontrolnej temperatury sterownika PLC Mitsubishi

27 minut temu
tk tk
tk tk

Jak naprawiasz Ursusa c 330

28 minut temu
bartwolynczyk
bartwolynczyk

Chciałbym zobaczyć naprawę jakieś nowej konsoli PS5/Xbox Series X. Pozdrawiam

28 minut temu
nnn nnn
nnn nnn

"żadko" polonistka się załamie.

28 minut temu
Miko Now
Miko Now

My z rodzinką pragniemy oglądać Pana nowe filmy 3x w tygodniu, bo czekanie cały tydzień to masakra. Na początek może po 5-10min. (wymiana żarówki, naprawa łopaty) chcemy jeść ciastko i w niedzielę mieć ciastko:)

29 minut temu
Jerwall
Jerwall

Witam może w następnym odcinku cięższe lutowanie wymiana GPU w laptopie pozdrawiam

29 minut temu
Filip.
Filip.

Hmmm żeby było śmiesznie, fajnie, i ciekawie zobaczył bym naprawę: A) czegoś kompletnie innego powiedzmy jakiegoś AGD jakiegoś sterownika z pralki, lodówki czy chociażby Smart odkurzacza. Czegoś czego nikt by się nie spodziewał. B) może coś co przedstawiło by jakąś ewolucję tej techniki i jakiś sprzęt starszej daty, teraz był stosunkowo nowy monitor, może kineskop albo coś z czasów kiedy te były popularne.

29 minut temu
Krzysztof
Krzysztof

A ja chciałbym posłuchać historii warsztatowych napraw. O czymś co wydawało się niemożliwe do naprawienia a ostatecznie okazało się być prozaiczną pierdołą. Nawet jak nie wygram chciałbym takich historyjek posłuchać.

29 minut temu
damiano1119
damiano1119

Commodore Amiga 64

30 minut temu
nnn nnn
nnn nnn

Trzeba było nie lutować, tylko docisnąć złącze. ;)

30 minut temu
Bojar
Bojar

Ja bym chcial zobaczyc naprawe jakiejs nowszej karty graficznej :)

31 minuta temu
Popek100
Popek100

W następnym odcinku fajnie byłoby zobaczyć roomtour po warsztacie oraz naprawę czegoś nietuzinkowego

31 minuta temu
Arthur Jack
Arthur Jack

Daniel. WIesz jak takie naprawy robi Apple? Robią zestawy naprawcze w postaci np. gumki. Wkłada się taką gumkę pod coś co nie styka, dociska obudową i gitara. Trzeba było uciąć kawałek gumki myszki, wsadzić gdzie trzeba, docisnąć obudową. A ty jak zwykle lutujesz.... :)))

31 minuta temu