najjjka z tiktoka wyleczyła mnie z d3pr3$ji *wowwo zobacz jak*

 • Opublikowany 8 dni temu

  PsychoLoszka

  Trwanie: 08:49

  Dziś pogadamy sobie o tym, dlaczego na depresję najlepszy jest różaniec - herbatki w dłoń i miłego oglądania! :D
  jezusowe laski z tiktoka - najjjka case: plfree.info/cycle/cJ93fdKP27naj7M/wideo.html
  TU TEŻ JESTEM:
  Instagram: panipsycholoszka panipsycholoszka​
  Grupka na fejsie: PSYCHO LOŻA groups/60107​...
  Stronka na fejsie: panipsycholo​...
  Twitter: ewaraclawska​
  Centrum dowodzenia: psycholoszka.com.pl/​
  Kontakt: ewa@psycholoszka.com.pl
  Biznesy - manager@psycholoszka.com.pl
  Jeśli potrzebujesz pomocy specjalisty, zajrzyj tutaj: psycholoszka.com.pl/pomoc​
  Szukasz psychologicznych książek? Polecajki: psycholoszka.com.pl/polecam​
  Chcesz wesprzeć popularyzację wiedzy psychologicznej na YT?
  Toss a coin to your Loszka :D tipeo.pl/psycholoszka
  Źródła/materiały/inspo/cytowania:
  pl.wikipedia.org/wiki/Desensytyzacja
  plfree.info/cycle/j5iap8Rdtbiur5Y/wideo.html
  portal.abczdrowie.pl/depresja-endogenna
  vm.tiktok.com/ZMeL3WaP5/

bada bum
bada bum

Zawsze jak słyszę tą muzyczkę z sąsiadów z piekła rodem na początku twojego filmu, to mam ciarki na plecach

14 minut temu
Sara Pikul
Sara Pikul

Już się wypowiadałam w komentarzach o niej u psycholoszki. Najka znowu mówi źle. Depresja nie jest grzechem , ani chorowanie na nią nie chorują osoby daleko od Boga. Gdy robisz sobie krzywdę bez jakieś choroby np. zakład z kolegą kto się bardzej skrzywdzisz wtedy to jest grzech a nie kiedy chorujesz i to nei jest zależne od ciebie!!!!

Godzinę temu
Igor Waszkowski
Igor Waszkowski

Są osoby co mają depresje a kochają boga. najka poprostu nie wie co mowi i nie wie ze tym moze urazic innych.a tak jeszcze z tego co wiem to ganienie na kogos przez samopoczucie to grzech

Godzinę temu
Turtlenoob 503
Turtlenoob 503

Moda na deprecie czek

2 godzin temu
Regan Kittenhand
Regan Kittenhand

pozdrowionka, komentarz dla zasiegu bo nie wiem co napisac ((((:

3 godzin temu
coconut
coconut

(Pokaż) StupkoLoszka ~Lakarnum~

5 godzin temu
John Hobbes
John Hobbes

Cytat Ewangelii św. Mateusza 26,38. W tym fragmencie Jezus przemawia do swoich uczniów " smutna jest moja dusza aż do śmierci". Jakiż to wielki musiał być smutek.. Ludzki, ponad miarę. A jednak mówi o tym sam Jezus. Są pewne rzeczy które człowieka przerastają i potrzeba czasu, żeby wydobyć się na powierzchnie. Taka jest ludzka natura, i najbardziej gorliwa wiara nie może zneutralizować już powstałego cierpienia. Sprawić, że zniknie ot tak. Pomoże, owszem.. Zabierze je, również! Ale w odpowiednim czasie. Kiedyś usłyszałem bardzo dobre zdanie.. Kto szuka Jezusa bez krzyża, znajdzie krzyż bez Jezusa. To jest właśnie ten cały trend na tzw. " spirital bypassing", " only positive vibes" itp. Oczywiście, można próbować. Ale osobiście nie polecam. Lepiej przyjac całą paletę emocji jako mile widzianą, i nie ignorować cennych odkryć naukowych. I nie mówię, żeby od razu lutować mieszanke ssri i uspokajających, ale rozeznać sie nieco w swoim wnętrzu, przepracowac destrukcyjne wzorce, uwolnic emocje, przekształcać, uzdrawiać.. W razie ciężkiej choroby wspomóc się lekami. A nie bazować tylko na wierzę. Sporo ludzi, którzy tworzą swoje własne mikro religie krytykuje psychologie. Dla nich to zło tego świata. Niestety zdaje się że przyczyną tej krytyki jest niemożność szczerego rachunku własnego sumienia, konfrontacji z prawdą odnośnie Nas samych i naszych relacji. Dla kogoś, kto postanawia schować dumę i strach w buty i wybrać szczerość, psychologia staje się pomocnym narzędziem, które uzupełnia się ze zdrowo postrzegana wiarą. Nauka, wiara, filozofia.. Spotykają się w jednym punkcie. W teraźniejszości. A w tu i teraz nie ma miejsca na fałsz. Być blisko Boga można tylko w prawdzie, a zatem należałoby akceptować wszystkie emocje. Nie bójmy się smutku, im więcej damy mu uwagi i akceptacji, tym szybciej sobie pójdzie. Sprawdzone info :) dobrego dnia!

5 godzin temu
Zuza Widła
Zuza Widła

depresjowyleczycielkoloszka xd

6 godzin temu
Anna Cieślar
Anna Cieślar

Jak się nazywa końcowa nutka?

7 godzin temu
Neon
Neon

Ale wiesz że grzech to z greckiego nie trafić w cel nie?

7 godzin temu
Neon
Neon

Tak jest teraz moda na depresję. Ludzie są płatkami śniegu i chcą być postrzegani jako ofiara bo nasza cywilizacja upadła i zamiast motywować słabszych to gonienia silniejszych każe silniejszym zwolnić żeby tamci nie poczuli się gorsi.

7 godzin temu
Neon
Neon

A wiesz że ludzie powinni uczyć swoich dzieci tego czego chcą a nie jest słuszne w komunistyczny sposób narzucać wszystkim jakąś wiedzę bo wtedy zaczyna się dyskusja co jest ważniejsze i dlaczego Mickiewicz a nie Sienkiewicz?

7 godzin temu
Neon
Neon

A wiesz że jak ona mówi że ktoś jest daleko od Boga to znaczy że jest daleko od prowadzenia życia jakie Bóg by dla niego chciał i jakie on pochwala nie?

7 godzin temu
Eru Ryugamine
Eru Ryugamine

A ona studiuje pedagogikę.... SMH

7 godzin temu
lupcio yt
lupcio yt

AntydepresjoLoszka

8 godzin temu
Rosé Różalska
Rosé Różalska

Dzięki takim osobom, takiej postawie PRO-katolików nie chcę już prowadzić dyskusji z osobami o takich poglądach. No nie mogę, bo we mnie się gotuje niesamowicie.

10 godzin temu
Martyna Ple 2
Martyna Ple 2

Po wizycie na oddziale psychiatrycznym (jako student) naprawdę cieszę się że mój umysł jest "zdrowy". Naprawdę ta laska by się tam nadawała.

22 godzin temu
Maja Jóźwik
Maja Jóźwik

Ja od najjjki dowiedziałam się, że zginę w piekle, bo jestem panseksualna, popieram Jurka Owsiaka, mam depresję, popieram aborcję i in vitro. Pozdrawiam!

Dzień temu
Maja Jóźwik
Maja Jóźwik

@Cavern of Twilight nie to znaczy, że mogę być z kobietą, mężczyzną, osobą niebinarną, osobą transpłciową itd. w nigdy nie mogłabym zrobić takiej krzywdy, żadnemu zwierzęciu nie jestem zoofilem. Rzeczy też mnie nie kręcą. Tylko ludzie

22 godzin temu
Cavern of Twilight
Cavern of Twilight

Czy to oznacza że jesteś w stanie zrobić to z każdą osobą, zwierzakiem, rzeczą jak akurat coś tam poczujesz?

22 godzin temu
Kamila Ibrom
Kamila Ibrom

Jezusoloszka

Dzień temu
Rudy_ LiseQ
Rudy_ LiseQ

Tymczasem ja która śpi po 4 godziny ;——–;

Dzień temu
świat pauli
świat pauli

Ale z jednym najjka ma rację: samookaleczanie się i samobójstwa są grzechem.

Dzień temu
Maciej Datoń
Maciej Datoń

Mmm ta najjjka. Kurde faja ludzie wciąż nie wiedzą, że to potężny bait xD

Dzień temu
Ula Pado
Ula Pado

"Bóg jest najlepszym psychologiem" = rodzice moich znajomych, kiedy ich dzieci mają poważne problemy psychiczne :)) To jest strasznie przykre, ale w bardzo katolickich kręgach jest naprawdę taka mentalność i parę osób, które znam, prawie kosztowało to życie i zdrowie. Najjka robi poważny problem szerząc dalej takie przekonania, bo niestety jest za dużo ludzi, którzy serio w to uwierzą

Dzień temu
JuliaJustyna G
JuliaJustyna G

Ludzie błagam nie. Nie rybcie tego. Nei nagrywajcie o tej dziewczynie. Nie róbcie jej rozgłosu. Nie zwiększajcie jej zasięgów. Błagam

Dzień temu
Radek Tomas
Radek Tomas

Jej już egzorcyzmy nie pomogą...

Dzień temu
Stachu? Slusarski
Stachu? Slusarski

DAJ KAŻDEMU WIERZYĆ W CO CHCE!!! Jeśli dla niej Bóg jest radością to super i nic ci do tego. A ty ją atakujesz. Nie znam najjjki i nie oglądam jej ale po cholerę się mieszasz do treści JEJ kanału?

Dzień temu
Donia Nosarzewska
Donia Nosarzewska

Zacznijmy od tego, że jestem tolerancyjna jak mogę ale..

Dzień temu
maring365
maring365

Ja robiłam dużo testów w internecie i dużo czytałam o depresji i według każdego z tych testów mam depresję. Nie byłam u psychologa czy innego specjalisty, bo moi rodzice uważają moje problemy jak oni to mówili " twoje problemy są dla mnie jak splunięcie" jak mówiłam mamie o problemach mówiła żebym tak nie mówiła bo pujde do psychiatryka. Mimo że po mnie tego nie widać to wiem ze że mną jest zoraz to gorzej i wiem że potrzebuję pomocy ale po tych tekstach boję się o nią prosić. No ale cóż. Mam 12 lat a dzieci przecież nie mają problemów. Inni mają gorzej. I tak dalej...

Dzień temu
Ajal
Ajal

Herbatkoloszka

Dzień temu
7gromojar
7gromojar

Najjka na tiktoku: Depresja nie jest grzechem Najjka na miniaturze Loszki: Depresja jest grzechem

Dzień temu
Amelia B
Amelia B

Osobiście uważam, że ktoś, kto oddalił się od Boga może czuć się źle psychicznie, a ktoś, kto wpadł w depresję, może się przez to oddalić od Boga, ale osobiście znam kogoś, kto jest bardzo wierzący, a cierpi na depresję, więc zdecydowanie nie uznaję tych dwóch kwestii za tożsame. Wiem też, że modlitwa może pomagać podnosić nas na duchu, gdy mamy jakieś problemy, w tym problemy natury psychicznej, ale nie, nie zastąpi to lekarza. Jak cierpimy, to możemy powierzyć swoje troski Bogu, ale poza nielicznymi cudami to nie ma tak, że Bóg nas od razu hop siup wyleczy - też musimy o siebie dbać i robić coś w kierunku polepszenia naszego zdrowia.

Dzień temu
Franek Groch
Franek Groch

W depresję można popaść poprzez grzech. Dlatego grzechy są grzechami i należy się ich wystrzegać dla własnego dobra.

Dzień temu
Suh Dude
Suh Dude

Ja jestem zdania, że Najjka to wykreowana postać i całe jej konto to bait

Dzień temu
Michał Dacko
Michał Dacko

Moda na depresje! Super, w końcu jestem z czymś na czasie.

Dzień temu
m rosa
m rosa

Przeraża mnie to jak bardzo teksty najjki sa podobne do tego co mówią moi rodzice

Dzień temu
Janek
Janek

Różowowłosaloszka

2 dni temu
sandwich
sandwich

jako iż Pani Loszka, poprosiła o opinię na temat sprawy z jezusiarami, a konkretnie najjką, chciałabym przedstawić mój punkt widzenia. według mnie (i wielu innych, gdyż widziałam takie wypowiedzi) najjka wie co robi, wie że jest to bardzo kontrowersyjne i zdaje sobie z tego sprawę. jej postać (według mnie) jest zaplanowana żeby wzbudzać kontrowersje. te duety na tiktoku tłumaczące jej o jezusie, Biblii i tym co robi źle, ona mam to za przeproszeniem gdzieś. ba, zapewne sam tiktok zdejmuje jej filmy,bo są tak zglaszane. jej persona na tiktoku została specjalnie tak podkrecona, żeby ludzi wkurwiac i żeby dawali jej zasięgi. jak dla mnie taka "popularność" jest za razem bardzo hjowa (może masz te dużo obserwujących, ale większych z nich obserwuje cię "dla beki")ale jednocześnie bardzo sprawdzona, bo nie ważne co powie i tak krew będzie buzowala nam w żyłach. jak dla mnie trzeba pozwolić jej odpłynąć w czasie, wtedy sama opuści tiktoka. miłego dzionka :3

2 dni temu
Jan Olszewski
Jan Olszewski

Super kubek😃

2 dni temu
¿Haneko Aishy?
¿Haneko Aishy?

rogaloloszka

2 dni temu
Tymoteusz Fun
Tymoteusz Fun

Profesoloszka

2 dni temu
Ola Majchrowicz
Ola Majchrowicz

Od roku choruję na depresję. Według mnie to co powiedziała Natalia (najka) jest bardzo krzywdzące. Depresja to choroba jak każda inna i należy ją leczyć i uświadamiać to innym ludziom. Btw Dziękuje za popularyzowanie wiedzy psychologicznej:>

2 dni temu
Pencil Girl
Pencil Girl

Taaak jasne, ja usłyszałam że jestem pojebana, popierdolona i zjebana, to tyle w temacie

2 dni temu
weronika_
weronika_

Najjjkoloszka

2 dni temu
prismarin boy
prismarin boy

tiktoloszka

2 dni temu
Klusek UwU
Klusek UwU

Kluskoloszka

2 dni temu
Klusek UwU
Klusek UwU

Kochanaloszka

2 dni temu
Marta Gil
Marta Gil

Moda na depresję... Nie życzę tej dziewczynie przekonania się na własnej skórze.

2 dni temu
Oliwia Manikowska
Oliwia Manikowska

Jezus spoko ale fandom trochę toxic

2 dni temu
bilij pdan
bilij pdan

mnie oburzające...

2 dni temu
Jakub Kachel
Jakub Kachel

Typowy fanatyzm religijny. Wielka ignorancja i przekonanie o tym, że wie się wszystko :)

2 dni temu
Szeregames
Szeregames

Droga psycholoszko Według mnie Biblia jest takim hamulcem że takie zasady np. "nie uprawiaj seksu przed ślubem " ,moim zdaniem to napisali żeby nie rozrośnić starożytnego coś ala Aids lub hiv , ale pamiętając o zdrowym rozsądku że pewne rzeczy są już nieaktualne np. Anime jest bo coś tam (nie pamiętam dowodu). Pozdrawiam Edit: Jeśli to przeczytałaś lub wytłumaczyć o co mi chodzi to proszę daj mi znać o tym i byłbym bardzo wdzięczny.

2 dni temu
Szeregames
Szeregames

P.s oraz łatwiej można się pogodzić czyjąś śmiercią jak myślimy że się kiedyś spotkamy po śmierci.

2 dni temu
Bartek Tereda
Bartek Tereda

Dzikoloszka

2 dni temu
bilij pdan
bilij pdan

Ile ja słyszałem sytułacji z wygasaniem się do "psychologa" to zamiast pomóc to jeszcze zrujnował osobę która starała się sobie pomóc hah

2 dni temu
Teczka Steczka
Teczka Steczka

Kochanoloszka 👁

2 dni temu
Teczka Steczka
Teczka Steczka

Herbatunioloszka 🤌🏻🤌🏻

2 dni temu
Teczka Steczka
Teczka Steczka

Różańcoloszka 🤌

2 dni temu
kise
kise

Tak jak jedna typa z mojej klasy, która udostępnia boomerowskie obrazki z tekstami- ostatnio dodała coś o tym, że nie jesteś szczęśliwy bo nie chcesz być szczęśliwy, a jakbyś chciał i byś wybrał bycie szczęśliwym to byś był. I guess 🥶🥶🥶 powiedz to ludziom z depresją klinicznom może pomoże

2 dni temu
gtoss chddy
gtoss chddy

mnie oburzające...

2 dni temu
Snap: m.korzuch2021 dodawac
Snap: m.korzuch2021 dodawac

​siemka jak masz 18 lat to dodaj na snapie m.korzuch2021

2 dni temu
Wixa
Wixa

myślę że modlitwa dla osób wierzących może w jakiś sposób pomóc zwalczać choroby psychiczne (takie trochę placebo), ale jeżli osoba jest nie wierząca to nie ma sensu strzępić języka, bo choćby nie wiem co to i tak takiej osoby się nie przekona do modlitwy a tym bardziej nie zmusi do wiary

2 dni temu
{Name} AS
{Name} AS

Wszyscy o tym gadają np. Nanami chan i Martyna (ona ma tak z 100k.) XD I nie tylko xD

2 dni temu
gtoss chddy
gtoss chddy

najjjkoloszka

2 dni temu
Weronika Wasielewska
Weronika Wasielewska

Przez Ciebie zainstalowałam tiktoka na nowo (to był błąd), aby zobaczyć kim jest ta cała najjka, Dzięki xdd

2 dni temu
Ola Brzozowska
Ola Brzozowska

herbatoloszka

3 dni temu
Angelika Mizuki
Angelika Mizuki

Dobry film, ta babka zwykle mówi takie głupoty że ciśnienie mi skacze.. Mam tylko nadzieję, że jak zobaczy jak mówią o niej na yt to się tu nie przeniesie 😅

3 dni temu
Monika Mizińska-Momčilović
Monika Mizińska-Momčilović

Uwielbiam CiE:))))

3 dni temu
Dominika Zaleska
Dominika Zaleska

Ojej , ale krzywdzące rzeczy ta panna mówi , to nie ma nic wspólnego z Biblią..niby wierząca a jednak nie zna sposobu zapatrywania się Boga na osoby z problemami emocjonalnymi....

3 dni temu
mijuo roui
mijuo roui

"Kojarzycie ten moment kiedy widziecie rojechanego kota" no i nici z jedzenia obiadu przy filmiku XD

3 dni temu
kitsune toffi
kitsune toffi

Ile ja słyszałem sytułacji z wygasaniem się do "psychologa" to zamiast pomóc to jeszcze zrujnował osobę która starała się sobie pomóc hah

3 dni temu
Efa Paprocka
Efa Paprocka

Strasznie mnie boli tekst "moda na depresje" jakoś nikt nie mówi o modzie na raka czy o tym, że 100 lat temu była moda na gruźlice i hiszpabke....

3 dni temu
Ślepa Klawiatura
Ślepa Klawiatura

Heretycy liczę że się nawrócicie grzesznik deus vult

3 dni temu
Ślepa Klawiatura
Ślepa Klawiatura

pozdrawiam jak ktoś to wziął na poważnie

3 dni temu
xMorellx Gacha
xMorellx Gacha

jedyne co oglądam na tt : cosplaye i edity

3 dni temu
mijuo roui
mijuo roui

szczególnie te dzieci, które są wyjaśnieniem na wszystko i "weź się w garść".

3 dni temu
Aleksandra Przyjemska
Aleksandra Przyjemska

Jak mówiłaś o tym pająku to mi się słabo zrobiło i zaczęło mnie trząść 🤣

3 dni temu
pinka2206 0
pinka2206 0

Typiara jest nawiedzona 😳😳😳

3 dni temu
Angielska Herbatka
Angielska Herbatka

Aż strach wierzyć jak są tam takie panie z 17-18 wieku pozdro

3 dni temu
Bayushi Yokaze
Bayushi Yokaze

A ja się trochę zgadzam z Najjka, obecnie panuje "moda na depresję" i jak się coś komuś nie chce to wchodzi w stan takiej pseudodepresji i wszystko zwala na to. Bo tak jest łatwiej i szybciej. Przez co często prawdziwa depresja jest bagatelizowana i wyśmiewana.

3 dni temu
Crystal XD
Crystal XD

najjjkoloszka

3 dni temu
Musica The Wolf
Musica The Wolf

Depresja nie jest grzechem. I depresję również mają osoby wierzące. Grzechem mogłyby być próby samobójcze. Ale sama choroba...?

3 dni temu
HoodieInk Animation
HoodieInk Animation

PsychoLoszko, ja nie chcę nic sugerować ale krótko po tym jak wrzuciłaś ten film Najjka nagle zaczęła być na tt trochę normalniejsza (zaczęła nagrywać filmiki w których w ogóle nie porusza tematu religii itd.) Może w końcu coś do niej dotarło...

3 dni temu
soniyu ziuy
soniyu ziuy

Nowa wersja psycholoszki: różowoloszka xD

3 dni temu
S B
S B

Mi się wydaje że skoro ona rozmawia z jakimś dziadkiem siedzącym na chmurce to zaczynam podejrzewać ze ona może mieć schizofrenie xD

3 dni temu
Joanna Zielińska
Joanna Zielińska

🤦🏻‍♀️ wiara wiara a pomoc psychologa to inna kwestia. Jestem wierząca osoba ale nie przeszkadzalo mi to szukać pomocy w terapiach. Sam Bóg nie wyciągnie z tego syfu, owszem może pomóc ale terapia, psycholog, psychiatra to pierwszy krok. Chyba że nie to w sumie jak złamiemy mogę to też oddajmy się Bogu

3 dni temu
Koziu
Koziu

Co jest nie tak z ludźmi że stają się fanatykami?

3 dni temu
soniyu ziuy
soniyu ziuy

masz depresje? najka: jesteś smutny UŚMIECHNIJ SIĘ ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

3 dni temu
Smedlys
Smedlys

Na otyłość i cukrzycę to też jest teraz moda

3 dni temu
Ola Szulka
Ola Szulka

Masz czarne paznokcie, szatanistka. Przestaje cie ogladac

3 dni temu
Neko chan
Neko chan

>mają wszystko >nic im nie brakuje >ale im smutno, czyli udają >bo "biedne dzieci z afryki"* * - nie przeczę, że są biedne, ale mam dosyć słuchania, że "inni mają gorzej", szczególnie te dzieci, które są wyjaśnieniem na wszystko i "weź się w garść".

3 dni temu
seeriu ciihy
seeriu ciihy

"Kojarzycie ten moment kiedy widziecie rojechanego kota" no i nici z jedzenia obiadu przy filmiku XD

3 dni temu
Lucky Bastard
Lucky Bastard

Mam wrażenie że ta dziewczyna jest mega pusta, ta z tiktoka w sensie

3 dni temu
Patryk Szwajka
Patryk Szwajka

A opowiesz o ciało pozytywności? Bo chętnie chce usłyszeć co psychologia ma do powiedzenia na ten temat

3 dni temu
Bachor XD
Bachor XD

Ja mam depresje i jak ją słuchałam to mi się przykro zrobiło ... jak można wmówić osobie z ciężką depresją że grzeszy 😢

3 dni temu
seeriu ciihy
seeriu ciihy

Ja generalnie to przypomniałem sobie filmik Gargamela o depresji i o siostrach Bogusz.

3 dni temu
¡¡ ᴍɪᴄʜɪᴋᴏ
¡¡ ᴍɪᴄʜɪᴋᴏ

"Pan Bóg jest takim szczęście." By najjjka

3 dni temu
Julian Koloszewski
Julian Koloszewski

ja jakbym zobaczyl pajaka to bym na zawal zszedl chyba XD

4 dni temu
Extarte
Extarte

Ja do mojego homoseksualizmu: Ey no ale że my tak daleko od Boga jesteśmy że aż nas depresja łapie. No powiem Ci że się nie spodziewałam XDDD

4 dni temu
FiloZOFIA
FiloZOFIA

Idioci! Ona nie mówiła, że depresja jest grzechem. Samookaleczanie się jest grzechem niezależnie czy jesteś zdrowy psychicznie czy nie! Ale Bóg patrzy na całe życie (jeśli okaleczasz się mając depresję grzech będzie lżejszy). Najjjka ma rację, że zrobiła się moda na depresję. Co chwila jakaś walnię nastolatka udaje, że ma depresję (zwłaszcza na TikToku) I to jest szkodliwe dla osób z prawdziwą depresją.

4 dni temu
Vilian
Vilian

Jak masz naprawdę ciężką depresje,to nie samookaleczenie się jest wręcz nie możliwe

3 dni temu
Gang Obcinaczy Paznokci
Gang Obcinaczy Paznokci

Mam rzadką nieuleczalną chorobę jelit. W Polsce jest tylko 15 tys. chorych więc jestem zajebistym hipsterem ;)

4 dni temu
persji
persji

༎ຶ‿༎ຶ

4 dni temu
soniyu ziuy
soniyu ziuy

Nowa wersja psycholoszki: różowoloszka xD

4 dni temu
Ewa ewa
Ewa ewa

masz depresje? najka: jesteś smutny UŚMIECHNIJ SIĘ ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

4 dni temu
Paweł Stawicki
Paweł Stawicki

Dużo mówią, mało robią, dobrzy są tylko w teorii👌

4 dni temu
Kurt cobain
Kurt cobain

Łał, jakie piękne włosy i mądre słowa. Jestes naprawdę piękna, a najjka cóż, nie ma racjii. Pozdrawiam, subiczek lecii :) I tyle dystansu, super, nie każdy na yt ma tą wartość. Śmieszne a ze smakiem. Świetne połaczenie u mądrej osóbki.

4 dni temu
soniyu ziuy
soniyu ziuy

poglądów i pewnie zaraz będzie hejt na mnie

4 dni temu
Nosacz z grupy etnicznej na Ż
Nosacz z grupy etnicznej na Ż

Ktoś: Mam depresję i chcę się zabić Najjjka: Will you shut up, satan?

4 dni temu
yaliso gioouy
yaliso gioouy

Update: Kościół oficjalnie wspiera walkę z depresją i odpuszcza tak zwane „czyny zakazane” ponieważ osoby chore tak właściwie nie są w pełni poczytalne, ale Najjjka wie lep

4 dni temu
2021
2021

Nie wiże w Boga i nie mam depresji Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj

4 dni temu
shil
shil

kocham twoje paznokcie

4 dni temu
vinasu maaj
vinasu maaj

Ja generalnie to przypomniałem sobie filmik Gargamela o depresji i o siostrach Bogusz.

4 dni temu
Osoba Talentu
Osoba Talentu

@yaliso gioouy to ty chyba nie wiesz co to kościół katolicki...

3 dni temu
yaliso gioouy
yaliso gioouy

"Depresja to grzech". Co za durnota... nikt tak nie myśli... zaraz... przecież to absolutnie w stylu kościoła katolickiego..

4 dni temu

Kolejny

LEKCJA PSYCHOLOGII Z TVP

10:43

LEKCJA PSYCHOLOGII Z TVP

PsychoLoszka

wyświetleń 135K

jezusowe laski z tiktoka - najjjka case

16:41

jezusowe laski z tiktoka - najjjka case

PsychoLoszka

wyświetleń 234K

BLOK EKIPA (223), KOPA CWILA CZ. 3

6:34

BLOK EKIPA (223), KOPA CWILA CZ. 3

SPInkafilmstudio

wyświetleń 1,3M

WIADOMOŚCI Z PRZYSZŁOŚCI 20 rok 2040 Kabaret Czwarta Fala

8:40

Kubańczyk - Z nieba (prod. PSR)

3:07

Kubańczyk - Z nieba (prod. PSR)

Kubanczyq

wyświetleń 1,3M

Odpowiedź na materiał TVP 1 o mnie

21:39

Odpowiedź na materiał TVP 1 o mnie

Dominik Bos

wyświetleń 1M

a co jak to TY jesteś toxik?

14:08

a co jak to TY jesteś toxik?

PsychoLoszka

wyświetleń 124K

Mam DRAMĘ z Najjjką! *pokazuje dowody*👹

18:04

ELA GAWIN - MATKA, DLA KTÓREJ NAJWAŻNIEJSZY JEST YOUTUBE

21:50

PATRYK VEGA

42:32

PATRYK VEGA

Dominik Bos

wyświetleń 409K

PRACOWNIK IT

21:57

PRACOWNIK IT

BEczKA

wyświetleń 1,4M

DO YOU HAVE EATING DISORDERS?

12:44

DO YOU HAVE EATING DISORDERS?

PsychoLoszka

wyświetleń 79K

WITAMY W ŚREDNIOWIECZU

09:00

WITAMY W ŚREDNIOWIECZU

PsychoLoszka

wyświetleń 114K

BLOK EKIPA (223), KOPA CWILA CZ. 3

6:34

BLOK EKIPA (223), KOPA CWILA CZ. 3

SPInkafilmstudio

wyświetleń 1,3M

WIADOMOŚCI Z PRZYSZŁOŚCI 20 rok 2040 Kabaret Czwarta Fala

8:40

Kubańczyk - Z nieba (prod. PSR)

3:07

Kubańczyk - Z nieba (prod. PSR)

Kubanczyq

wyświetleń 1,3M

JAK POKONAĆ WSZYSTKIE ANIMATRONIKI Z "WILLY'S WONDERLAND"?

26:27

MACIEK I BABKA NA BASENIE!

20:31

MACIEK I BABKA NA BASENIE!

SharikanVR

wyświetleń 212K

trup w rzece - bezsens

0:33

trup w rzece - bezsens

bezsens

wyświetleń 103K