Nowe auto z Polski. Ma szanse na sukces!

  • Opublikowany 14 dni temu

    MotoPRawda

    Trwanie: 12:54

    Pamiętacie głośny zakup Fordów Rangerów dla wojska? Słynny "następca honkera" okazał się być wozem w WERSJI CYWILNEJ(!). Oznacza to, że żołnierze wciąż potrzebują i będą potrzebować auta, które nadaje sie nie tylko na defiladę, ale też poligon czy front. I tutaj właśnie - cały na zielono - wjeżdża AH20.44 z Autobox Innovation. Całkowicie polska konstrukcja, którą naprawdę ma szansę za sukces!
    Przypominam o partnerze kanału - firmie Prodig Tech. aktualnie macie 15 proc. zniżki na hasło "MOTOPRAWDA" w firmowym sklepie!www.mierniki-lakieru.pl/

pałeł s
pałeł s

Kolejna szafa na kółkach. Zobacz jak wygląda współczesny samochód terenowy i jak jeździ zanim zaczniesz krytykować np zakup fordów.

4 godzin temu
Karol Dawid
Karol Dawid

Proponuję nie wypowiadać się na tematy na tematy na kótre nie ma się pojęcia panie MotoPRawda :p Chociaż stawiam że to troling.

4 godzin temu
Robert Muchavaros
Robert Muchavaros

Nagrywaj sobie o samochodach, ale nie wypowiadaj się o wojsku. Kompromitujesz się. Te Nissany, Fordy, to są wozidełka dla oficerów jednostek liniowych. I tak, oczywiście, że zakup tych wozów z półki obniżył koszty. Opancerzanie, opcjonalne doposażanie tych wozów nie ma sensu. Teraz do tych zadań są pojazdy klasy MRAP, których pewną ilość Wojsko Polskie posiada. Te Fordy w stosunku do Honkerów, to skok w kosmos. Natomiast te nowe Honkery to LTV Light Tactical Vehicle. Mogą zastąpić w naszej armii Humvee oraz nieliczne Honkery Skorpion 3. Zresztą Honker Skorpion 3 to nie żaden LTV, tylko rozpaczliwa próba zrobienia z terenówki wojskowego samochodu frontowego.

4 godzin temu
Pan_Łukasz Drozdowicz
Pan_Łukasz Drozdowicz

Ta ramka bardzo ciekawa, czyli od kogo kupowali? czy jak to działa? już od kogoś mieli ale dopisali coś że z rynku cywilego zminimalizowało koszty ich pozyskania? czyli kupili od kogoś innegoz rynku cywilnego? dla wojska? Radom mógłby pordukować samochody dla wojska powoli na swoim patencie przecież sa inżynierowie od tego. Rodzima produkcja, uniwersalne czesci szybko tanio użytecznie im więcej tym lepiej zastosowanie się znajdzie. Na podzespołach będzie można stworzyć inne kostrukcje Aha.

7 godzin temu
deer Hunter
deer Hunter

Star 266 po modernizacji sprawuje się hmm ból kierowcy tego pojazdu może zrozumieć rodząca kobieta 😂

8 godzin temu
MotoPRawda
MotoPRawda

I o takie opinie nic nie robiłem;) zbiorę i wyśle do producenta. Ciekawe co odpiszą :)

7 godzin temu
Zielu_01
Zielu_01

Jak ja już to widzę ile czasu będą produkować go..😆

10 godzin temu
damianpol24
damianpol24

Zmarnowałem 12 min życia . Recenzja której 8 min to krytyka rządu . Już wiem dlaczego nigdy nie oglądałem chłopa i już nigdy nie obejrzę .

16 godzin temu
Ireneusz Tokarz
Ireneusz Tokarz

Kolejne reżimy to wykończą.

Dzień temu
The Shadow-Line
The Shadow-Line

Na Żeraniu stoi opuszczona fabryka o oni chcą 150 ha lasu wycinać...

Dzień temu
The Shadow-Line
The Shadow-Line

Z wyglądu paskudny niemiłosiernie.

Dzień temu
Andrzej Olender
Andrzej Olender

Fajna reklama tej firmy... powiem tak miałem okazję jeździć honkerami zmlomy nic więcej a star 266M co niby pań redaktor mówi że wszystko jest nowe Głowno prawda całe podwozie z mostami są ze stara 266... mam nadzieję że nigdy kolejne Głowno zwane honkerem nie trafi.do.armi...

Dzień temu
adam sie
adam sie

Minister to chyba nawet w wojsku nie był że taki poodklejany :D

Dzień temu
Michał Z
Michał Z

A co za ta linka przy tylnym kole z lewej strony??

Dzień temu
paweł chilmon
paweł chilmon

Pewnie mało kto wie że autobox to szmelc 266m2 pokażcie jak je robią🤣

Dzień temu
Imię Nazwisko
Imię Nazwisko

Powinny być w białym kolorze. Wtedy mielibyśmy 2 Fordy więcej.

Dzień temu
Robert Barkand
Robert Barkand

O lol, ford ranger, suw dobry dla rolnictwa na pole podjechać w żniwa

Dzień temu
Andrzej Lasek
Andrzej Lasek

lasy państwowe? lasy są dla żydów.

2 dni temu
MaxBenson
MaxBenson

Komentarz z google Firma jak firma. Modernizują samochody Star. Szkoda że na najtańszych częściach z ChRL. Kabina jak i jej zawartość to jedno wielkie nieporozumienie. Wszystko trzeszczy i luzuje się od wibracji podczas jazdy. Jedynym mocnym elementem tej modernizacji jest silnik. Jeśli chodzi o obsługę to pracownicy są ok (w większości). Szkoda że prawdziwy Star już nie istnieje. Łza się w oku kręci na samą myśl o oryginalnym Starze.

2 dni temu
lucky luke
lucky luke

fajne ale mosty za waskie

2 dni temu
att
att

Like, nieco przedwcześnie, bo od razu po włączeniu filmiku. Ale nie zawiodłem się* :) PS: *jak zwykle.

2 dni temu
Adam Jaszczurowski
Adam Jaszczurowski

Przecież Izera to parafraza słowa iZero taki dowcip Morawieckiego. Więc nie ma tematu i nie będzie

2 dni temu
SZARY
SZARY

Jaka jest cena takiego wozu??? Czy zwykły Kowalski może coś takiego kupić?

2 dni temu
Remigiusz Emmm
Remigiusz Emmm

Juz jest na stanie armii zastępca nowy amerykański ford ranger 🤣

2 dni temu
Sebastian Laskowski
Sebastian Laskowski

Tak jakoś zachowuje się się jak zamiękki fruwa zbyt jakby podskakuje i koła przy tym nie ciągną i nie trzymają. Wydaje się,że jak by koła za małe i lekkie ii nie trzymają paki tylko lata jak karton. Prawdo podobnie tam z tyłu ludzie jadąc na manewry dojechali by już ranni. Zalekki dół pozwala pace latać a solidnia miękkość to jeszcze potęguje .

3 dni temu
Andrew eL
Andrew eL

Przecież te Ford-y Ranger-y w wersji cywilnej z metalizowanym lakierem, klimatyzacją, chromami i welurowymi dywanikami zostały zakupione tylko po to by wozić dupy gwiazdorom! zwykły szwej co jedynie to będzie go mógł umyć po tym jak "jaśnie pan" wróci do jednostki z przejażdżki...

3 dni temu
czeslaw jarzabek
czeslaw jarzabek

czemu śmiejesz się z zakupu ? minister powiedział prawdę że zakupiono to, co chciało wojsko, a żołnierze (ci decyzyjni) wybrali takie samochody, jakimi chcieli jeździć na co dzień po mieście, Rangery nie są tak naprawdę następcą Honkera a raczej Mercedesa G (w naszej armii samochodu wielozadaniowego WILK) który pomimo swoich niezłych właściwości terenowych nie służył do jazd poligonowych tylko wożenia kadry, Honker nie miał u nas dobrej passy ze względu na to, że tak naprawdę nigdy nie wyszedł z fazy niedopracowanego prototypu w produkcji seryjnej (kto zna pokrętne losy powstawania tej konstrukcji wie co mam na myśli) do tego najczęściej kiepsko serwisowanych, przez co niejednokrotnie doprowadzanych do stanu technicznej agonii ("testowany" egzemplarz z filmu Motobiedy), co ciekawe Honkery w rękach prywatnych pasjonatów, czy nawet zwykłych świadomych użytkowników cechuje niezła bezawaryjność a i w terenie niejednokrotnie pokazują pazur (polecam chociażby film MuzeumSkarbNarodu), miejmy nadzieję że prezentowaną konstrukcję będzie można potraktować jako bazę finalnej i dopracowanej wersji Honkera, nie odbiegającej od innych współcześnie produkowanych specjalistycznych samochodów tego typu, a tak przy okazji to czy za tą firmą nie stoi niejaki S.Zasada który przyczynił się do upadku wielu firm motoryzacyjnych w naszym kraju ?

3 dni temu
Jean Renault
Jean Renault

👍👍👍👍👍👍👍

3 dni temu
Grzegorz Kujawa
Grzegorz Kujawa

Ja jeździłem takim Starem po modernizacji w poprzedniej firmie nowa kabina ale bez luksusu a silnik około 220 koni dołożona pneumatyka silnik Man ogólnie spoko wyciągał 120

3 dni temu
*twojastara*
*twojastara*

znajomy do znajomego chcesz samochud za załatwienie sprawy to ok ale musisz gratis zostac generalem wp.

3 dni temu
bubu3477
bubu3477

Lol ale świetne auto

3 dni temu
Adam Mirski
Adam Mirski

Chcę kupić gdzieś można?

3 dni temu
Michał Szpakowski
Michał Szpakowski

Fordy pójdą do terytorialsów.

3 dni temu
NiejakiDD
NiejakiDD

Naiwnym krytykantom zakupu cywilnego rangera trzeba przypomnieć kilka niewygodnych faktów 🦧: 1) Po pierwsze ten cywilny ranger pojedzie dalej, mniej się będzie psuł oraz zapewni większy komfort i gabaryty, niż "wojskowy" honker, za podobną cenę. A to żołnierze od lat narzekali na honkery. 😏 2) Wymiana grila i nawet lakieru z wersji cywilnej rangera na niebłyszczącą to wielokrotnie mniejszy wydatek niż kupno całego samochodu w wersji "wojskowej". Czy masz, jeden z drugim, pieniądze na wersję "wojskową" rangera? "Trochę" droższa. I tak jest u wszystkich dostawców. Krytykanci nie porównują cen, no bo po co. 🤦‍♂️ 3) Nie każdy samochód dla wojska jest przeznaczony na jazdę po bezdrożach. Dlatego słone przepłacanie za wersję "wojskową" rangera z importu, skoro wystarczy cywilna, nie ma najmniejszego sensu. 4) Na pewno następca honkera nie będzie tylko jeden, bo ani minister ani nikt w MON tak nie powiedział. Trzymajmy się faktów. 😏 Jednym z następców - ale nie jedynym - jest ford ranger w wersji cywilnej, nieprzepłaconej. Drugi to być może w pełni wojskowy Autobox - o którym już z wyglądu można dużo pozytywnego powiedzieć (w porównaniu do honkera, oczywiście). Zobaczymy, jak się z tym uda, ale era honkera tak czy siak wydaje się policzona. Wbrew wszelkim krytykantom😏

3 dni temu
Wies B
Wies B

648 Ford Ranger bedzie kosztowalo okolo 31mln. 104 tys.. Panie MON Blaszczak za takie interesy powinien pan odpowiedziec przed Trybunalem Stanu. Ile pan wzial pod stolem za ten interes?

3 dni temu
wojtek wol
wojtek wol

Po co w ogóle oszukiwać się i robić z ludzi durni . Większość fabryk zbrojeniowych w Rosji należy do USA a tym bardziej Forda !!! Działalność Ruskiej zbrojeniówki na Rynku Układu Warszawskiego zawierały spłaty roszczeń Niemiec . Jakość produktów była odzwierciedleniem możliwości technologi Rosji . A z drugiej strony Niemcy i Włosi których za sprawą wojen przemysł też należy do USA ale produkują na Rynki Zachodnie . I żeby nie zagrażać Amerykańskim projektom to Polska może produkować małego fiata na Kubę ..............hahahaha A więc pokazały się Fordy dla Armii w wersji cywilnej bo może Błaszczak z wszystkich robi idiotów . Zawiązał się 5 pułk armii USA na terenie polski , docelowo ma stacjonować 20 tysięcy wojska . Wojska plus rodziny !!!! Tylko podstawowa część mieszka w bazie , reszta poza . Wic to pewnie auta do ich dyspozycji !!! Dla objaśnienia sprawy 20 tysięcy to samo wojsko a wraz z rodzinami i rezydentami którzy zamieszkują newralgiczne tereny koło sztabów i baz to jakieś 100 tysięcy ludzi . I to wszystko porusza się zapewne autami i to na Polskich numerach !!! To tak Polska może zaprojektować i wdrożyć ale myjnię samochodową żeby Amerykanie Polskiego pochodzenia mieli czyste Autka będący na kontraktach w Polsce .

3 dni temu
Donna Gudz
Donna Gudz

Moje gratulacje ,zycze powodzenia , Dziekuje za super reportaz !A Blaszczaka odstawcie do lamusa!!

3 dni temu
trycykl
trycykl

Przypomniał mi się peerel. Takich samoróbek było wtedy od groma. Dobrze, że podtrzymujecie tę świecką tradycję :)

4 dni temu
Matias S
Matias S

Niestety wygląda jak puszka.

4 dni temu
Mark Spencer
Mark Spencer

Materiał zaczyna się od 07:06 do tego czasu jest polityczna prywata

4 dni temu
、ヅ
、ヅ

to jest bez sensu... bo każda Toyota terenowa będzie tańsza i lepsza .... nawet od tych gównianych fordów!

4 dni temu
DJ Regy
DJ Regy

Rengery dla wojska? te chromy swieca z daleka.

4 dni temu
Radomir Kubica
Radomir Kubica

W woli ścisłości "Izera" jest projektem prywatnym... I nie ma środków na wykup gruntu pod swoją fabrykę.. Chcę aby grunt przekazały Lasy Państwowe.. z tym ze to grunt Państwa-Ludzi...nie chodzi tu o drzewa, a aspekt prawny gruntu i chyba tu ten problem...

4 dni temu
Mirko Skubiszewski
Mirko Skubiszewski

Polskie samochód prototyp z włoskim silnikiem, co jeszcze w tym samochodzie z Włoch ?

4 dni temu
Ja Og
Ja Og

To samo co w 1939 r

4 dni temu
Jan Patyk
Jan Patyk

Fajna bryka na ryby i grzyby :-)

4 dni temu
Adrian Grela
Adrian Grela

Już Polskie czołgi miały być. Hahaha. Przestańcie chrzanić i siać propagandę

4 dni temu
moskol1
moskol1

...A Amerykanie się z nas śmieją! W jakim kraju ja mieszkam... !

4 dni temu
MrRaddoslaw
MrRaddoslaw

I właśnie to, że AR2044 jest przemyślany, że można go produkować w całości w PL i że mógłby okazać się lepszy o bojowych rejndżerów będzie gwoździem do jego trumny. Wojsko polskie ma być źle opłacane, źle przygotowane i generalnie najlepiej byłoby gdybyśmy wrócili do husarii tylko na kucykach i ze scyzorykami victoinoxa. Polski rząd jest polski tylko z nazwy, a jeżeli ktokolwiek ma jeszcze jakieś wątpliwości to proponuję wizytę u okulisty. Doprowadzenie PL do sytuacji w której żaden z naszych sąsiadów nie miałby ochoty jej okupować jest bardzo proste i bardzo tanie - wystarczy na wzór Szwajcarii wprowadzić kurs strzelecki i kurs walki partyzanckiej dla kazdego z obywateli oraz zakupić kazdemu z nich Glocka 44 i AK47 z odpowiednim zapasem amunicji i trzymać pod kluczem na najblizszym komisariacie. Ile byśmy na to wydali? Rocznie tyle co na elektrownie w Ostrołęce i za dekadę nikt nie miałby ochoty okupować PL. Dlaczego? Ponieważ jednoczymy się jedynie wtedy, kiedy ktoś przeszkadza nam w naszym własnym piekiełku.

4 dni temu
Jan gal
Jan gal

Funter 4x4x4 to powinno być dla naszego wojska kontynuowane lub zbudowane od nowa

4 dni temu
MVT1
MVT1

Jak jesteś zainteresowany jakimś większym materiałem na temat tego auta to napisz priv ;)

4 dni temu
Yngwie Malm
Yngwie Malm

Ranger - nie mam nic do tego auta. Pytam jedynie dlaczego wersja cywilna? Czy ktoś znowu skorzystał z opcji po zakupowych?

4 dni temu
Mariusz Podjaski
Mariusz Podjaski

Nareszcie ktoś myśli INTELIGIENTNIE za tych pałaców i papudraków!

4 dni temu
Dariusz Rad
Dariusz Rad

Mam pytanie Po takiej jeździe testowej Ile jest resorów do wymiany i jeszcze jak się mają półosie z zabierakami.

5 dni temu
Daniel Pasieczny
Daniel Pasieczny

kibicuję

5 dni temu
PAJAK Zly
PAJAK Zly

AH 2044 zaorają jak wszystko w MON

5 dni temu
Zawodowy Zbieracz Złomu
Zawodowy Zbieracz Złomu

Silnik też Polski jak rozumiem..??

5 dni temu
Feyd Rautha
Feyd Rautha

rozumiem że znane są autorowi szczegóły wykorzystania frontowego fordów - stąd ten ironiczny ton. Dodam tylko wojsko zamawia również biurka bez maskowania a szyby w koszarach nie są kuloodporne. Doprowadzenie do standardu argentynskiego jest możliwe w dalszym ciągu tylko czy potrzebne ? Czesi kupili ponad 1,2 pomalowanych hiluxow nikt z nich się nie nabija

5 dni temu
ThePrezeson
ThePrezeson

Kurcze..gledzisz o polityce zamiast o aucie... Nastepny polityk

5 dni temu
Janusz Novak
Janusz Novak

Ten zakup to jest jakaś parodia,Nie dość że w wersji cywilnej to jeszcze silniki Eco-boost To w armii nie wytrzyma dłużej jak trzy lata No chyba że kupili na porady. Policja w Stanach jeździ Fordami exploler Ten sam silnik bardzo dobry i mocny jak nowy jak to się mówi ma buta I przez to nie jest wytrzymały

5 dni temu
Ziuta Ziutolek8
Ziuta Ziutolek8

Do wojska powinny byc montowane silniki proste bez elektroniki,oczywiscie dieselki.Ja mam stare iveco bez elektroniki.1.200.000 przekroczył i pyrka dalej.I mało pali i moc wystarczająca.Tu podejżewam ze na pompie cr .zamontowali a to na wojne sie nie nadaje.

5 dni temu
perk uar
perk uar

Przypadkiem tu trafiłem. Wreszcie coś rzeczowego i konkretnego. Może Nam się uda. Musi Nam się udać. Innej opcji nie ma. Oczywiście like i sub.

5 dni temu
wojtas871
wojtas871

Jeżeli chodzi o stary o których mowa to niewypal kompletny, polega to na tym ze dostaja nową kabinę, nową pakę ale cala reszta jest stara i to nawet nie odnowieona, to jest poprostu szmelc, kabiny y paki pojazdów jeszcze na gwarancii producenta gniją poprostu, rdza zjada wszystko w strasznym tepie, brak zabezpieczenią antykorozyjnego, ba nrak nawwt podkladu na elementach, pomalowane bezposrednio na rdze, a klima oczywiscie jest, ale jaka, piec za plecami, poprostu wstyd, silniki są dobre ale juz w skrzyniach biegow galki sie urywają od drgan, mozna by pisac i pisac o tym zlomie mnustwo ale szkoda czasu i pieniędzy bo drogie jak mercedesy są

5 dni temu
Zista
Zista

Prawie jak tarpan.. prl w nowszym wydaniu

5 dni temu
Kamil G.G.G.
Kamil G.G.G.

Odważny albo gupi.

5 dni temu
Mr. Patent
Mr. Patent

Ranger tylko ładnie wygląda a podłoga jak w zwykłej osobówce jedyne do czego się nadają to jeździć po konserwy

5 dni temu
Oderwany od pługa # Iskra Podaj Dalej
Oderwany od pługa # Iskra Podaj Dalej

Elo Siła

5 dni temu
digital death
digital death

ten psikutas mnie rozwalił

6 dni temu
Tomasz Dudek
Tomasz Dudek

Fajne auto i aby nasi obrońcy dostali naprawdę dobre mobilne wojskowe auto pozdro

6 dni temu
Sam Naprawiam
Sam Naprawiam

Teraz wojsko nie potrzebuje samochodów terenowych bo walczy z kofidem. Nosicielami kofida są ludzie a ludzi najwięcej jest w miastach, czyli potrzebują auta miejskie...

6 dni temu
Mateusz Jedrasik
Mateusz Jedrasik

Ucywilniać i pchać na rynek

6 dni temu
001radek
001radek

Te sztywne mosty mi się nie podobają.

6 dni temu
Zbigniew Kuca
Zbigniew Kuca

Ten wóz ma szansę jak go puszczą na rynek cywilny też , wtedy można liczyć na sukces.

6 dni temu
RD-180
RD-180

Pod koniec XVIII wieku też ponoć było mnóstwo bezsensownych żenujących decyzji i praktyk. Tak że luz blues, tradycja zobowiązuje.

6 dni temu
RD-180
RD-180

Jaka armia takie "hummery".

6 dni temu
Darek Szymański
Darek Szymański

te pojazdy zamówione przez Błaszczaka to chyba dla generałów wywalone w błoto pieniądze po co wojsku takie samochody . W Afganistanie jak znalazł .OBCIACH!!!!

6 dni temu
Jar Leck
Jar Leck

Co do Starów 266 świetnie spisywał się na misji w Kambodży.

6 dni temu
ar2REC PL
ar2REC PL

Z UAZ-a gołodoopcy umiejący jeździć, co najwyżej gokartami się śmiali, że podłoga z blachy. Przyjdzie jednemu czy drugiemu posprzątać wnętrze po poligonowej zabawie, to zrozumie co to materiałowy dywanik w terenowym, wojskowym samochodzie

6 dni temu
waldek31x
waldek31x

Kto panu powiedział, że Honkery były złe? Osobiście używałem tego sprzętu na poligonach w Drawsku, Orzyszu, N. Dębie , nawet w górskich ośrodkach szkoleniowych. Zawsze ten pojazd dowoził mnie do celu , bez względu czy podłoże jest piaszczyste, błotniste , ośnieżone,oblodzone. To był doskonały pojazd do pokonywania trudnych, nieprzejezdnych terenów , choć nie był wygodny,ale nie o wygodę w wojsku chodzi. Pozdrawiam.

6 dni temu
Robert Sotkowsky
Robert Sotkowsky

Po co nam wojsko jezeli szluzy obcym?

6 dni temu
Prajm Optimus
Prajm Optimus

Cześć, co do Izery to oni chcą zbudować fabrykę w środku lasu,paranoja jakaś to nie ma w Polsce teren bez drzew 🤔,pozdrawiam

6 dni temu
Jarosław Sokołowski
Jarosław Sokołowski

Star 266 M2 to tylko ładnie wyglada. Jakosc bardzo niska. To jest skladak roznych producentow i przypadkowych czesci. Wojkowy pojaz nie potrzebuje elektoniki oraz klimatyzacji. On ma jechać i jechać. Nawet niedorasta do jakosci starego rasowego Stara 266.

6 dni temu
Mateusz Kasjaniuk
Mateusz Kasjaniuk

A czemu nie zielone?

6 dni temu
kierownik
kierownik

fury dla wojaka - akurat przechodziliśmy. - jak to przechodziliście... z cywilnymi Fordami? - tak z Fordami.

6 dni temu
Jan Kowalski
Jan Kowalski

Oby więcej takich naszych inicjatyw. Jak widać, jeśli się nie przeszkadza, to potrafimy ( oby rządzący, którzykolwiek, to zrozumieli, i nie tylko nie przeszkadzali, ale może i pomogli ). Super wiadomość i materiał.

6 dni temu
Adrian Filipiak
Adrian Filipiak

Dobrze wygląda bo w końcu Polskie i z częściami by nie było problemu i nie zależni byśmy byli od innych na czas wojny i oto chodzi i napewno z zagranicy też się zainteresują bylebyśmy odrazu nie sprzedali bo projektu komuś z zagranicy życzę powodzenia.

6 dni temu
wmacut
wmacut

na czas wojny rekwiruje sie pojazdy obywateli - tego typu pojazdy sa na czas pokoju do pomocy technicznej i szkolenia

6 dni temu
Ziemowit Mikołajczyk
Ziemowit Mikołajczyk

Nie... w poĺowie wyłączyłem.... miało być o AH24

6 dni temu
Andrzej Kowalski
Andrzej Kowalski

Zakupu Fordów nawet nie da się skomentować bez rzucania mięsem. Ten kraj nie ma szczęścia do ministrów obrony. Szczególnie dwóch ostatnich dobitnie to udowodniło. Wojsko już nie reaguje, mieli czas się przyzwyczaić - przecież jakiś czas temu nosili parasole i oddawali honory pomocnikowi aptekarskiemu..

6 dni temu
WielkiTana
WielkiTana

Takie Fordy są 15000 razy lepsze niż te hąkery. Wolałbym nawet swoim Mondeo jechać na front niż ryzykować życiem i wsiąść do Hąkera

6 dni temu
Stefan Strzelczyk
Stefan Strzelczyk

tylko Polskie produkty

6 dni temu
makrofaguss
makrofaguss

Fajne fajne👍 Na defilady, na ryby... Respiratory Szumowskiego to przy tym pikuś👏

6 dni temu
TadzikYT polecam
TadzikYT polecam

Jeśli wojsko kupiło by ten produkt oraz po kilku latach auto z wygodniejszym wnętrzem trafiło by do cywili w cenie do 100/200k, ( w czym nie ,,pomoże" rząd) to możemy mieć naprawdę dobrą platformę pod nową dobrą tanią markę samochodów terenowych :) Byle beton wojskowy i debile z rządu tego nie zaprzepaściły ...

7 dni temu
Felek
Felek

Trepy będą mieli czym jezdzić na polowania

7 dni temu
Jarosław Korczyński
Jarosław Korczyński

Oby tylko to nie było tak wykonane jak star 266m2 bo jeśli projektujący jest tą samą osobą to tragedia.Napęd jest org. Mosty reduktor. Tylko silnik i skrzynia z iveco. Konstruktor cofną reduktor przez co wał napedowy do drugiego mostu ma duży wykrzyż i ma tendencję do odkrecania się. Kabina niepoprawnie zamocowana. Mozna by duzo jeszcze wymieniać. Tragedia i tyle

7 dni temu
Piotr S
Piotr S

A jak się do tego ma projekt TUR z Kutna, przecież on też od dawna jest ,, proponowany " wojsku jako następca Honckera...?

7 dni temu
FOCZKA 31
FOCZKA 31

Niech zrobią jeszcze wersję cywilną jak Hammer. I wykopać te rangery, Navary i inne tego typu śmiecie.

7 dni temu
Jarosław Błażejewski
Jarosław Błażejewski

Szkoda że auto wojskowe takie chromowane elementy maskujące posiada. Nie rzuca się w oczy.

7 dni temu
Rafał Kaczmarek
Rafał Kaczmarek

Błaszczak powinien siedzieć w pace, nas szaraków ścigają za 5 zł niedopłaty w ZUS. Działanie na szkodę Państwa Polskiego to teraz legalne działania.

7 dni temu
Paweł
Paweł

3:14 czy oni nie odkleili naklejek na oponach i sobie tak jadą? xD

7 dni temu
tvwarszawapll
tvwarszawapll

Dzięki za ten materiał moje serce idzie w górę Artur Kowalski

7 dni temu
Ulysses
Ulysses

Kupili cywilne auta dla armii... Ja wysiadam. Po prostu kurna wysiadam. Powtórka patologi piłsudczykowskiej pełną gębą.

7 dni temu

Kolejny

10 Niezwykłych pojazdów terenowych na świecie

11:51

10 Niezwykłych pojazdów terenowych na świecie

Piekielnie Ciekawi

wyświetleń 695K

PREMIERA DZIK ENERGY - OGLĄDAMY HYPE

4:13:21

PREMIERA DZIK ENERGY - OGLĄDAMY HYPE

WarszawskiKoks

wyświetleń 434K

Bayera - Lalę poznałem (Official Video)

3:10

Bayera - Lalę poznałem (Official Video)

BayeraMUSIC

wyświetleń 1,1M

STAR 266 czyli najtańsza terenówka :)

19:21

STAR 266 czyli najtańsza terenówka :)

TERENWIZJA

wyświetleń 206K

Kabaret Moralnego Niepokoju - Familiada

13:45

Kabaret Moralnego Niepokoju - Familiada

SkeczKabaretKMN01

wyświetleń 4,9M

7 RZECZY których nie rób w samochodzie z automatyczną skrzynią!!!

20:33

7 RZECZY których nie rób w samochodzie z automatyczną skrzynią!!!

Miłośnicy czterech kółek -zrób to sam

wyświetleń 1,1M

Jedyne takie BMW na świecie! | Auto Historie

39:08

Jedyne takie BMW na świecie! | Auto Historie

Patryk Mikiciuk

wyświetleń 165K

WOOTZ steel from old drills . MAKING A VIKING SEAX!!!

16:41

TAJNE FURY WŁADZY W PRL!!! Jak się WOZIŁA SZLACHTA?

33:07

TAJNE FURY WŁADZY W PRL!!! Jak się WOZIŁA SZLACHTA?

Miłośnicy czterech kółek -zrób to sam

wyświetleń 610K

PREMIERA DZIK ENERGY - OGLĄDAMY HYPE

4:13:21

PREMIERA DZIK ENERGY - OGLĄDAMY HYPE

WarszawskiKoks

wyświetleń 434K

Bayera - Lalę poznałem (Official Video)

3:10

Bayera - Lalę poznałem (Official Video)

BayeraMUSIC

wyświetleń 1,1M

ODŁÓW REGULACYJNY - RYBACY, ZALEW ZEGRZYŃSKI 2021

4:56

ODŁÓW REGULACYJNY - RYBACY, ZALEW ZEGRZYŃSKI 2021

Sebastian Kowalczyk - wędkarstwo i podróże

wyświetleń 24K

...mieliśmy wypadek.

20:37

...mieliśmy wypadek.

FIT LOVERS

wyświetleń 68K

Tadzik rozwalił betę swoją i moją, przesiadka na gsxr

7:30

C.W.# 103 - Spis treści odcinka w opisie.

16:25

NOWY WYDECH W GOLFIE! REAKCJA!

11:27

NOWY WYDECH W GOLFIE! REAKCJA!

Szumciak

wyświetleń 36K