UWAGA UWAGA! WIEKOPOMNA CHWILA

 • Opublikowany Miesiąc temu

  Monika Jaruzelska zaprasza

  Trwanie: 01:18

  Nie ma co pisać, trzeba zobaczyć :-)
  Oświadczenie!
  Fragmenty utworów muzycznych użyte w filmie nie służą propagowaniu komunizmu ani faszyzmu, ani żadnego innego totalitaryzmu. Mają charakter wyłącznie ilustracyjny i są dostępne na YT.
  #MJzaprasza

Grzegorz Inczewski
Grzegorz Inczewski

To są Ja Ja.

18 dni temu
Marek Uryga
Marek Uryga

Nic tak nie jednoczy jak wspólny wróg - gratuluję, padł kolejny mur:)

21 dzień temu
skorzeny 1975
skorzeny 1975

Może to co Pani robi to właśnie TA kropla, która drąży skałę. Dzięki za fajne i pouczające rozmowy.

23 dni temu
Arkadiusz Czerwiński
Arkadiusz Czerwiński

Pani Moniko, robić swoje. Psiaki szczekają a karawana idzie dalej.

23 dni temu
Mak Mak
Mak Mak

Pani Moniko najwyraźniej oba periodyki zazdroszczą Pani kunsztu dziennikarskiego, takich programów jak Pani prowadzi wciąż jest za mało.

25 dni temu
D L
D L

nic pozostaje nic innego jak tylko słuchać prawdy od Pani Moniki 👏👏👏 prawda i kultura jest zagrożeniem dla obu papierowych nosideł propagandy

26 dni temu
Name under construction
Name under construction

Cóż mogę napisać, tak właśnie wygląda zazdrość. Zazdroszczą profesjonalizmu, kultury i klasy. Wyborczą przestałem czytać jakieś 25 lat temu, więc znacznie wcześniej niż "było to modne". Z "prawicą" miałem styczność bezpośrednio, bardzo bliskie kontakty (NOP, te sprawy, nie, nie byłem członkiem, ale znałem wiele osób). Z jednymi i drugimi nie chcę mieć nic wspólnego. Nawet tak sobie myślę, że przeprowadzając rozmowy w taki sposób w jaki Pani to robi, to wydobywa Pani z nich to co najlepsze, pokazuje ich od dobrej strony, a to nie jest zbyt dobre. Z drugiej strony, to jak Pani prowadzi rozmowy, to jest właśnie ten sposób, jaki chciałbym widzieć w "głównym nurcie". Szkoda że nie założyłem swojego kanału, bo z chęcią przeprowadziłbym z Panią wywiad :) Pozdrawiam serdecznie. Ech, właśnie zobaczyłem ile jest komentarzy i nawet się nie łudzę że mój zostanie przeczytany. Ale napisać musiałem. p.s. Ja mam tak już od wielu lat, "lewacy" uważają mnie za faszystę, "prawacy" za lewaka, a ja, cytując moją ulubioną piosenkę Kazika, idę prosto.

27 dni temu
Jarosław Chycki
Jarosław Chycki

Zastanów się kobieto, czy chcesz być mężczyzną bez przymiotów, czy łajzą. Bądz kobietą. Nie walcz ze słabościami. Opowiedz szczerze o sobie. Korwin powiedział i ja to potwierdzam. Kobieta sama w sobie jest zjawiskiem. Ona trzyma w ryzach idotów, ma więcej siły i cierpliwości niż facet. Ona jest sensem. I nie trzeba maszerować, by każdy zrozumiał. See? Zdziwisz się jak powiem, że bóg był kobietą. Tak. Bóg rozprzestrzeniał energie w okregu. Taka teraz wasza rola. Ogarnąć burdel swój. Bo jak wejdzie facet, to wpisze trójkąt w koło. A jak przyjdzie Lis, to i kwadrat się wpisze z Olejnik. Znaczy będzie beton. A i Wałesa poskacze szybciej w sejmie niż na płocie. Ot. Debile.

27 dni temu
Wojciech Nowicki
Wojciech Nowicki

Szanowna Pani, dla naczelnego GP nawet Korwin-Mikke i Braun to "ruskie onuce", więc proszę się nie przejmować.

28 dni temu
Przemyław Kubin
Przemyław Kubin

Dawno temu wyborcza to była fajna gazeta. Tak 15 lat temu. Teraz to rozpacz. Wyborcza wyrównana poziom do gazety polskiej. Żal.pl W każdym kraju dzieje się bard?o źle rozmowa przyrownana do treści faszystowskich. No i te nawiązanie do ojca. No slabizna .

Miesiąc temu
Mr. Funky
Mr. Funky

...OMG, a co na to lubieżny Lolek ?🤔🤣 Pani Moniko i tak będziemy oglądać, a pismaki niech mają pożywkę 😅

Miesiąc temu
Sabina Gromnicka
Sabina Gromnicka

Jak ta żaba z dowcipu, została na środku i piękna, i mądra.🐸

Miesiąc temu
Krzysztof Ciupek
Krzysztof Ciupek

Przesłałem link do tego filmu znajomym. Nigdy wcześniej nie obejrzeli żadnego Pani podcastu. Wnioski : jest pani faszyzującą komunistką - w końcu żadna z gazet nie może się mylić. Ludzki mózg to jednak zagadka :D W każdym razie osobiście jestem zachwycony Pani pracą! Oby tak dalej, oby jak najdłużej.

Miesiąc temu
Justyna Anna
Justyna Anna

Uwielbiam Pani rozmowy. To cudowne, wspaniałe dziennikarstwo. Serdecznie dziękuję za wszystko, co Pani robi i serdecznie gratuluję tak znakomitego programu! Z ukłonami i wyrazami szacunku! Justyna

Miesiąc temu
Jarosław Chycki
Jarosław Chycki

Przecież wiemy, że GW, to ściema, by dać pani trochę autorytetu bezstronnej. Nie z nami taki nr. Niech jeszcze Urban zaatakuje, to już wogóle biała dama.

Miesiąc temu
SΔLWΔ
SΔLWΔ

Dwa szmatławce zaatakowały porządną dziennikarkę. To tylko dowód na to, że robi Pani dobrą robotę :) Pozdrawiam.

Miesiąc temu
Krystof Majewski
Krystof Majewski

Ja pania rozumiem i prosze robic co pani robi do tej pory chociaz rozumiem pani uczucia do pani ojca to ja osobiscie uwazam go za zbrodniarza i zdrajce , czemu dalem wyraz w paru moich komentarzach . Pa nia szanuje i podzielam pani poszukiwania platformy spolecznego porozumienia na zasadach kultury europejskiej wynikajacej z bazy na ktorej zostala zbudowana czyli chrzescijanstwa czy to sie komus podoba czy tez nie!! Natomiast tych( jak by tego nie oceniac ) faszystowskich oszolomow z Gazety Wyborczej i Gazety Polskiej ( ktorych nie da sie czytac) nalezy osmieszac tak jak to pani PIEKNIE ZROBILA!!!!!!!

Miesiąc temu
Adrian Kosecki
Adrian Kosecki

Kiedy ludzie zrozumieją, że żeby wyrobić sobie opinie na jakiś temat należy wysłuchać obu stron, a nie tylko ślepo podążać za jedną.

Miesiąc temu
Lena Hary
Lena Hary

Się usmialam

Miesiąc temu
PolishCapibara
PolishCapibara

Pani jest naprawdę zdolna, że udaje się pani być jednocześnie faszystką i komunistką na raz. Nie robiąc nic na rzecz obu tych ideologi.

Miesiąc temu
Andrzej T.
Andrzej T.

Obłąkańcza rusofobia to jedyne co łączy Polaków różnych opcji politycznych. Panią zakwalifikowano do "ruskich" a to jst wyrok śmierci. Na pocieszenie powiem że jakieś 20% Polakow pozostaje normalnych

Miesiąc temu
Zbigniew Karwowski
Zbigniew Karwowski

Akurat tak się złożyło, że Pani ojciec był w stanie wojennym moim dowódcą. A cieszył się tak wielkim autorytetem wśród żołnierskiej braci, że była mowa o tym kiedy wizytował jednostki wojskowe rozbrajano nawet wartowników. Nawet podoba mi się to co wiąże się z zapraszaniem do studia różnych autorytetów np. dziennikarstwa. Po tym od razu wiadomo na kogo trzeba uważać. Dzięki Pani wykreśliłem z postrzegania wiele tzw. autorytetów. Domyślam się, że skrycie śmieje się Pani z nich. Za to należy się Pani podziękowanie. Osobiście uważam, że powinna się Pani odcinać od swojego ojca zdecydowanie bo z pewnością tak było kiedy wracał z pracy ( a w tym czasie byli mordowani robotnicy) brał Panią na kolana i głaskał po głowie. Dziękuję za uwagę.

Miesiąc temu
Lucyna Żbikowska
Lucyna Żbikowska

GRATULUJE POSTAWY DIALOGU! TYLKO TAKA POSTAWA MOŻE BYĆ PEŁNA NADZIEI! O FORMACH DIALOGU WIELE NAPISANO I NIE MA CO PRZYWOŁYWAĆ CYTACJI. W PANI PROGRAMIE WIDAĆ, SŁYCHAĆ REALIZACJĘ IDEI DIALOGU ROZUMIANEJ OD STAROŻYTNOŚCI, JAKO DROGI DO POROZUMIENIA. " KTO ZBOCZY Z TEJ DROGI TO PRAWDZIWIE TRACI SENS ŻYCIA, SENS ISTNIENIA" SKUTKI BRAKU DIALOGU PODSUNĘŁY MI IDĘ WIERSZA: Lucyna Żbikowska Niecierpliwe pytania Czy są inne miasta na świecie poza miastami śmierci? Czy są takie miejsca na Globie? Gdzie kwitną maki pokoju gdzie gołębice niosą gałązki oliwne w dziobach? Gdzie nie ma dni ani wyklętych ani przeklętych! Czy są jeszcze gaje pełne świergotu ptaków, które przetrwały cywilizację śmierci? Jeżeli nie ma, Ty Boże mocą swą powołaj do życia na innej planecie miasta Miłości 1 marca 2018 r. godz. 3:00 (WIERSZ PUBLIKOWANY)

Miesiąc temu
maro man
maro man

Pani Moniko, robi Pani dobrą robotę skoro kanał jest zauważalny i staje się solą w oku.

Miesiąc temu
Mikołaj Dariusz Maćkowiak
Mikołaj Dariusz Maćkowiak

Pani Moniko, niech się Pani nie przejmuje tymi dwoma brukowcami - każdy świadomy obywatel wie, że robi Pani dobrą robotę, bo tylko dialog ma sens, a nie wojenki, którymi ci z "Gazety Polskiej" i ci z "Gazety Wyborczej" częstują nas wszystkich. Wszystkiego dobrego!

Miesiąc temu
Wojciech Wojciechowski
Wojciech Wojciechowski

Pani program łączy Polaków jak hasło: Kurski, przeproś za brata!

Miesiąc temu
6Oko6Demona6
6Oko6Demona6

To, że gazeta Polska robi artykuły xD to wiadomo od dawna, ale podoba mi się to, że nikt nie może mieć już dziś jakichkolwiek wątpliwości, że wybiórcza jest w jakikolwiek sposób lepsza. Ten sam poziom, czytelnicy tego szajsu to takie same zakute moherowe berety, jedni mają kompleks niższości, drudzy wyższości.

Miesiąc temu
Paulina Listos
Paulina Listos

Ambush marketing - podstępna zła reklama a jednakże reklama

Miesiąc temu
Bel Cik
Bel Cik

Genialny komentarz Pani Moniko :) brawo !!!!!!! Jak widać można być skrajna prawica i lewica w jednym 😂😂

Miesiąc temu
Niebieski Kocur
Niebieski Kocur

Pani Monika staje się gwiazdą ale dziennikarstwa polskiego bo zaprasza ludzi i z nimi rozmawia a nie przesłuchuje. Pozdrawiam cieplutko:)

Miesiąc temu
Rafal Dakowicz
Rafal Dakowicz

Pani Moniko, w jaki sposób piosenka o kwiatuszku mogłaby popularyzować faszyzm? :-) poza tym, tak trzymać i kruszyć beton braci Kurskich.

Miesiąc temu
Maria Wikarjak-Hałas
Maria Wikarjak-Hałas

Pieski szczekają, karawana idzie dalej...Szacunek Pani Moniko za kulturalny dialog z każdym i profesjonalne dziennikarstwo.

Miesiąc temu
Danuta Moto G5
Danuta Moto G5

Żaden szanojacy się Polski dziennikarz nie pójdzie do paniJ. Oqarnijcie się ,czego szukacie chyba że kompromitacji.

Miesiąc temu
matt brody
matt brody

Moze córeczka Jenerala Jaruzelskiego zaprosi do następnego swojego programu dr.Lecha Kowalskiego aby porozmawiać o tatusiu, może tez i dobre pytania padna pod adresem towarzyszki panienki a nie tylko słodzone herbatka cieple wygodnie pogaduszki ? Podobno dr Lecha Kowalski chciałby sie spotkać z ta pana a czy ona jest gotowa ?

Miesiąc temu
Unconditionally Guaranteed
Unconditionally Guaranteed

Piękne.

Miesiąc temu
jerzy lange
jerzy lange

Więcej Pani programów są cool.

Miesiąc temu
ktowje
ktowje

Coś pięknego ! Czasem to chciałbym pracować w kiosku.

Miesiąc temu
Miroslaw Dulawa
Miroslaw Dulawa

Szacunek jest od prawa do lewa.Gratuluje.

Miesiąc temu
tralla lla fan
tralla lla fan

Ciężko być córka takiego komunistycznego bydlaka??

Miesiąc temu
Trzecia Racja
Trzecia Racja

Cudowna, cudowna, CUDOWNA! I autentyczna.

Miesiąc temu
Paweł Papiński
Paweł Papiński

przyznaje parsknąłem gromkim śmiechem gdy byłem ostatnio na Lotosie... zobaczyłem na witrynie z gazetami okładkę "gazetki polskiej" .

Miesiąc temu
hello moto
hello moto

Jeżeli pani ma wrogów z obydwu stron to oznacza że pani jest we własciwym miejscu. Wcześniej niewiele słyszałem o córce generała ale nagłówki tych śmiesznych gazetek tylko skłoniły mnie do subskrypcji pani kanału. Pozdrawiam

Miesiąc temu
Michał Graciak
Michał Graciak

Oglądałem kilka rozmów z Pani udziałem - były to rozmowy ciekawe, twórcze i fajnie się ich słuchało. Wydaje mi się, że redaktorzy obu tych gazet nieco odlecieli w kosmos. Nasuwa mi się wniosek, że każdy wyciąga wnioski takie jakie sam chce wyciągnąć i zawsze znajdzie coś co potwierdzi jego tezę. Ze zdolność słuchania i dialogu mocno zanika. Życzę powodzenia w dalszej pracy.

Miesiąc temu
Andrzej Klimek
Andrzej Klimek

Klakierka nie przejdzie! GW i GP do piachu :-)

Miesiąc temu
Chcemy latać
Chcemy latać

Gratulacje

Miesiąc temu
Maciek S
Maciek S

Proszę zaprosić Michnika.

Miesiąc temu
HELL-NEST
HELL-NEST

No i Pani Moniko, jako wnuk Solidarnościowców oraz z drugiej strony wnuk członka KW Wielkopolski uważam, że jest Pani świetna. Praca świetna i wyznaczająca kanony dziennikarstwa, zachęcam niniejszym do wspierania Pani Moniki Jaruzelskiej :)

Miesiąc temu
eldo ka
eldo ka

Śmiechu warte! Pani Moniko, jak to mówią: "psy szczekają, karawana jedzie dalej"

Miesiąc temu
Mariusz Szwajc
Mariusz Szwajc

Proszę się trzymać Pani Moniko!

Miesiąc temu
wanda j
wanda j

Te gazety zawsze były i będą miernotami. Nie ma juź prawdziwych, mądrych redaktorów ale za to są, kto? Sama nie wiem jak to tałatajstwo nazwać. Gratuluję Pani świetnych programów☺

Miesiąc temu
pawbe
pawbe

Niezłomni hejterzy. To dobre było.

Miesiąc temu
Let's Go Champ
Let's Go Champ

Gazeta Polska ma tyle wspólnego z polskością co PiS z prawem i sprawiedliwością.

Miesiąc temu
pawel bastkowski
pawel bastkowski

Dialog . Tak . Gratuluje . Pozdrawiamy z nad Jeziora Omulew .

Miesiąc temu
atexxoo
atexxoo

Top zaoranie tego szamba :)

Miesiąc temu
Grzegorz Krol
Grzegorz Krol

Jeżeli te dwa szmatławce z obu stron tzw. sceny politycznej się na Panią uwzięły, to jest to najlepsza rekomendacja jaka mogła Panią spotkać 😁 Pozdrawiam i proszę nie ustawać w przywracaniu normalności do debaty publicznej.

Miesiąc temu
TheRobactwo
TheRobactwo

Bardzo dobrze. Jeśli swędzi i jednych i drugich, to znaczy, że coś we wszechświecie poszło dobrze

Miesiąc temu
paskuda1975
paskuda1975

Hahah ale śmieszni ludkowe , musiała im Pani niezłego bałaganu w piaskownicy narobić , i baaaardzo dobrze , może się w końcu zaczną od Pani uczyć jak być dobrym rozmówcą i dziennikarzem ?

Miesiąc temu
Janek J
Janek J

Przeczytałem nagłówek i już się przestraszyłem, że wprowadza Pani stan wojenny... ufffff... Tak poza tym to gratuluję dobrej prasy i ciekawych programów. Wiem, że nie jest Pani dziennikarką i sama Pani nie ma jak takiego tematu poruszyć, ale może jakiś gość by się przytrafił, który na chłodno przybliżyłby ogółowi sylwetkę Pani Jolanty Brzeskiej... Może na podstawie przypadku tego morderstwa, da się opisać konstrukcje pewnych mechanizmów, które na przestrzeni lat marginalizują niewygodne zbrodnie. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz gratuluję jakże cennej krytyki.

Miesiąc temu
Margo D.
Margo D.

Gratulacje, to raczej sukces.

Miesiąc temu
Remigiusz Brojewski
Remigiusz Brojewski

Pani Moniko! Gratuluję i cieszę się, że jest Pani ponad tym wszystkim. Nie będę się wypowiadał na temat GW GP , bo ich nie czytam (kiedyś czytałem), ale jedna z nich upadła tak nisko, że szkoda czasu i pieniędzy by je kupić (prenumerować) i czytać. Cieszę się, że krocz

Miesiąc temu
Remigiusz Brojewski
Remigiusz Brojewski

W czasach PRL-u bywały gazety nazywane w środowisku wojskowym "szmatławcami". Do nich należał m. in. ŻW, który przymusowo trzeba było prenumerować (nie pamiętam, czy bezpłatnie). Przydawały się , bo wówczas był ogromny niedobór papieru toaletowego. Dostawało się go w zamian za odstawioną makulaturę. Zbierałem te makulaturę "na święta". Gości miałem! To były czasy! Z tego co Pani prezentuje widzę, że szmatławce nie zniknęły. Są! Jak najbardziej!

Miesiąc temu
Paulina Violina
Paulina Violina

Słychać wycie ? Znakomicie ! 😁

Miesiąc temu
Krystian
Krystian

Pani Moniko, proszę robić swoje!! Przyznam, ze początkowo byłem sceptyczny (tak tak, córka Jaruzelskiego)... a teraz bardzo chciałbym, żeby pojawiło się jak najwiecej dziennikarzy, dla których dialog będzie tak samo ważny. Pozdrawiam;)

Miesiąc temu
wikingagresor
wikingagresor

Cytujac klasyka polskiej piosenki: ..."Zwalali pomniki i rwali bruk - Ten z nami! Ten przeciw nam! Kto sam, ten nasz najgorszy wróg! A śpiewak także był sam... "

Miesiąc temu
flampard30
flampard30

Pani Moniko, pytanie kierowana ciekawością. Ojciec był stoikiem? Wiem, że w słynnym wystąpieniu padł cytat z Marka Aureliusza (o kropli w morzu). Miał jakieś rytuały?

Miesiąc temu
Pjetkie
Pjetkie

Brawo! To znaczy, że dobrze Pani robi swoją pracę :D

Miesiąc temu
janiktinny
janiktinny

Gratulacje. : ))

Miesiąc temu
Szymon L.
Szymon L.

Dziel i rządź - Pani Prezydent, jeszcze bokiem im wyjdzie kłócenie naszego narodu.

Miesiąc temu
Państwo Piesto
Państwo Piesto

Gratuluję i zazdroszczę.

Miesiąc temu
Madame
Madame

Wszyscy co siedza na Y T w Polsce i tak sobie gadaja to nie wiem dlaczego tak ksiazkami sie obkladaja . ! 😷

Miesiąc temu
m ar
m ar

Prowokacja... wrogow. Z drugiej strony gratuluje cierpliwosci...

Miesiąc temu
tomasz kowalski
tomasz kowalski

Pani jest spoko.

Miesiąc temu
Michał Szczurowski
Michał Szczurowski

Jest pani moim autorytetem, chociaż z politycznej bajki jesteśmy zupełnie innej. A może nie do końca aż takiej innej

Miesiąc temu
4MakarsThe
4MakarsThe

Atak propagandystów na dziennikarza - to wszystko

Miesiąc temu
Alina Borowczak
Alina Borowczak

Jest Pani dzielna.Podziwiam .

Miesiąc temu
Kruczek
Kruczek

PIS=PO TVN=TVP

Miesiąc temu
ryssszard
ryssszard

W całej tej spirali nienawiści i podejrzliwości, Pani głos jest jedynym głosem rozsądku na tym polu wojenki polsko - polskiej i to Pani daje tę nadzieję, że kiedyś może się to wreszcie skończy. Dziękuję za pani materiały.

Miesiąc temu
Kanal5909
Kanal5909

Świat jest czarno-biały gdy się na niego patrzy z daleka. Gdy spojrzeć z bliska, okazuje się że jest wiele odcieni szarości. Kto nie prymitywizuje rzeczywistości ten jest skazany na porażkę, bo ludzie w dobie facebooka nie potrafią utrzymać koncentracji dłużej niż 30 sekund, a politycy na wypowiedź i tak w telewizji mają niewiele więcej czasu. Sadzą więc największe banały, uproszczenia, operują stereotypami. Pani daje się gościom wypowiedzieć, zaprezentować swoje poglądy i to już jest problem.

Miesiąc temu
Eviqa Bear
Eviqa Bear

Kto za tym wszystkim stoi? Kto zmierza ku konfrontacji?

Miesiąc temu
ZOOM - Zaraz Obejrzycie Odwiedzane Miejsca
ZOOM - Zaraz Obejrzycie Odwiedzane Miejsca

Ktoś mądry powiedział - "skoro dla Żydów jesteś antysemitą, a dla antysemitów Żydem to z Tobą jest wszystko w porządku". Porównanie być może nie do końca na miejscu, ale skoro jest krytyka ze strony tych obu środowisk to znaczy że pani prowadzi świetny materiał. Obie gazety na podpałkę a panią oglądać i słuchać. Pani Moniko - pani nie da się nie szanować!

Miesiąc temu
Elżbieta Mierzwiak
Elżbieta Mierzwiak

Tak jest Pani Moniko !Działamy dalej!!!

Miesiąc temu
ProjectSmith
ProjectSmith

Pani Monika będzie dla mnie wiarygodna dopiero po konfrontacji z Panem Lechem Kowalskim.

Miesiąc temu
ProjectSmith
ProjectSmith

@Agnieszka B Tak, dokładnie o tego. :) Bardzo mądry człowiek, ma niesamowitą wiedzę bo właśnie pracował w LWP aż go wyjebali.

Miesiąc temu
Agnieszka B
Agnieszka B

Rozumiem, że chodzi o podpułkownika LWP Lecha Kowalskiego, absolwenta Wojskowej Akademii Politycznej im. Feliksa Dzierżyńskiego, członka PZPR (1973–1990). Do 1990 był sługusem Jaruzelskiego, a teraz jest sługusem PiSu. Jedno się nie zmieniło, cały czas działa w pionie propagandy, a z tego co wiem, Pani Monika do żadnej partii nie należała, a rodziców się nie wybiera.

Miesiąc temu
najmys
najmys

Aż Pani chrypy dostała od tych wiatrów z komunistycznego wschodu i nazistowskiego zachodu :)

Miesiąc temu
paw wrob
paw wrob

To najlepiej świadczy że jest pani w dobrym miejscu wraz z redaktorem Mazurkiem.Pozdrawiam

Miesiąc temu
paw wrob
paw wrob

Dzięki

Miesiąc temu
Sebastian Jurowicz
Sebastian Jurowicz

Zabieg ze strony Pani Jaruzelskiej i gazety wyborczej .. tzw. Ocieplanie wizerunku nazwiska . Gratulacje Pani Moniko, wychodzi to Pani bez błędnie :). Jako że jestem obiektywny , muszę wskazać , że od strony dziennikarskiej jest Pani dobra .

Miesiąc temu
Matat66pl Krzysztof
Matat66pl Krzysztof

szacunek dla Pani a szmatławce nie czytam ,pozdrawiam

Miesiąc temu
Zuzanna Kuźmierowska
Zuzanna Kuźmierowska

Świetnie Pani potrafi obrócić hejt w bardzo subtelny żart :)

Miesiąc temu
Navarôth Ravenheart
Navarôth Ravenheart

Ja tam jestem radykalnym prawakiem, a bardzo Pani program szanuję. Za rzetelne dziennikarstwo i kulturę osobistą.

Miesiąc temu
Ganbrat
Ganbrat

Pani Moniko, gry komputerowe mnie nauczyły że jeżeli nie spotykam na swojej drodze przeciwników to znaczy że idę w złą stronę. Pozdrawiam serdecznie

Miesiąc temu
DentargPL
DentargPL

Ja tam mam zawsze mieszane uczucia oglądając panią Monikę. Niby dzieci nie są winne za czyny swoich rodziców, ale jeśli jednak czerpią z tych czynów coś dla siebie to już pewien dysonans czuję ...

Miesiąc temu
Aaron Stein
Aaron Stein

Gazetki siebie warte.

Miesiąc temu
Bizon Bizonski
Bizon Bizonski

Bleeeeeeeeeeeeeeeeeee

Miesiąc temu
zagaj00
zagaj00

Gratuluję! Można Panią lubić albo nie lubić, ale nie można przejść koło Pani obojętnie.

Miesiąc temu
Piotr Skalski
Piotr Skalski

GRATULUJEMY TAK WIELKIEGO OSIAGNIECIA

Miesiąc temu
iwo gajda
iwo gajda

"Kto nie przejdzie przez bramę Miłosierdzia Bożego będzie musiał przejść przez bramę Sprawiedliwości Bożej!!!" (z Dzienników Alicji Lenczewkiej)

Miesiąc temu
iwo gajda
iwo gajda

"Nie znajdzie ludzkość uspokojenia dopóki nie zwróci się z ufnością do Miłosierdzia Mojego!!!" (z Dzienniczka św. Faustyny Kowalskiej)

Miesiąc temu
Jarek Bulski
Jarek Bulski

Uwiera ich Pani działalność, bo na jej tle widać, że są propagandystami - a nie dziennikarzami. Otwartość? Chęć zrozumienia różnych punktów widzenia? Dialog??!! Ciarki chodzą im po plecach na samą myśl... Przecież to grzechy przeciwko jedynej prawdzie i wytyczonej słusznej linii.

Miesiąc temu
Wiktor Płonka
Wiktor Płonka

Monika Jaruzelska - główny ideolog radykalnego centryzmu xD

Miesiąc temu
As SAS
As SAS

Pani Moniko, obie gazety przekazują swoim czytelnikom prawdę ale zgodnie z góralska teorią poznania wg ks. Tischnera jest to to prawda trzecia ;-) Oby w tym kraju pojawiło się więcej dziennikarzy którzy tak jak Pani nie będą stosować cenzury i dawać możliwość wypowiedzenia się gościom bez przerywania. Pozdrawiam

Miesiąc temu
Monika J.
Monika J.

Pani Monliko,nie jestem ani z prawa,ani z lewa.Mysle,że siedzę gdzieś posrodku.Ale zachować się tak spokojnie i kulturalnie,jak Pani to malo (ja bym nie potrafiła)kto umie.Klasa👍😃💝

Miesiąc temu
Grzegorz W.
Grzegorz W.

GW i GP :) I wespół w zespół, wespół w zespół, by żądz moc móc wzmóc :)

Miesiąc temu

Kolejny

Vix.N ft. VNM - Lucky Striker (odc. 3) | NOVE SERCE

3:51

SEVDALIZA - ISON (FULL ALBUM)

1:06:28

SEVDALIZA - ISON (FULL ALBUM)

Sevdaliza

wyświetleń 1,7M

Jak mówić, żeby nas słuchano? - Prof. Jerzy Bralczyk

1:20:03

Kto wygra? Banki czy kredytobiorcy? Finansowi giganci vs zwykły obywatel.

1:10:14

Rozmowa z redaktorem Łukaszem Warzechą • Nie tylko o polityce

1:00:52

Vix.N ft. VNM - Lucky Striker (odc. 3) | NOVE SERCE

3:51

RAU PERFORMANCE - JAK MAKŁOWICZ

3:52

RAU PERFORMANCE - JAK MAKŁOWICZ

RAU PERFORMANCE

wyświetleń 78K

SHINee 샤이니 'Atlantis' MV

3:07

SHINee 샤이니 'Atlantis' MV

SMTOWN

wyświetleń 12M