RE:SET 5 KONIEC HODOWLI ZWIERZĄT (REDUX)

 • Opublikowany 17 dni temu

  BaldTV

  Trwanie: 37:41

  Zacznij wspierać ten kanał,
  plfree.info/desk/QVC2a-sGrZ8kAF0oGOS4Lg.htmljoin
  FACEBOOK: BaldTV-613079945546139/
  PLfree: plfree.info
  CDA: www.cda.pl/BaldTV
  PATREON: www.patreon.com/baldtv
  PATRONITE: patronite.pl/BaldTV
  WSPIERANIE PRZEZ PLfree: plfree.info/desk/QVC2a-sGrZ8kAF0oGOS4Lg.htmljoin

BaldTV
BaldTV

To jest trochę poprawiona wersja filmu, który już był ale się zmył. Nowy jest początek, parę zbędnych rzeczy wyleciało, jak np. beka z weganistów, no i dodałem komentarz Vandany Shivy o nowej książce Bila Bramki: 19:31 (to są tylko 2-3 zdania). Pozdro wam!

16 dni temu
T M M
T M M

Super! Pokazujesz klasę!!!

11 dni temu
openworld poland
openworld poland

@Embro Będziesz żarł przetworzone owady od Billa. Tak samo jak używasz Windows i Office.

12 dni temu
Dave
Dave

@Prenumbra Stone co za pieprzenie, najpierw gadasz o czyms, a jak mowie zeby udowodnic to, to piszesz sam sobie znajdz. widze ze rozmowa nie ma najmniejszego sensu.

13 dni temu
A. G.
A. G.

@Prenumbra Stone dlatego większość wegan ma nieustanną srakę(sraka to stan zapalny), no powiedz jeszcze , że srasz z zapachem kwiatowym, tzw tradycyjne jedzenie przeciętnego Europejczyka składa się w 70-80% z roślin, człowiek mógłby trawić celulozę jakby ziemia była płaska, ale taka nie jest.

13 dni temu
A. G.
A. G.

@Prenumbra Stone a wiesz ile roślinki(w stanie naturalnym)zawierają substancji anty-odżywczych, upośledzających wchłanianie substancji odżywczych, wszystkie zawierają pestycydy, a ile z nich nie obrobionych termicznie może cię zabić, bo jest trucizną w takiej postaci, lub bez podania ich gotowaniu nie jest trawiona(np skrobia na zimno nie jest trawiona), jemy w większości sztucznie wytworzone i wymyślone niedawno przez człowieka rośliny nie występujące w takiej postaci w naturze, zatrute mięso i po raz pierwszy w dziejach większość z nas przekracza 70 lat życia...mam 55 lat i nic mi nie dolega(badałem).

13 dni temu
Lesław Matusiak
Lesław Matusiak

Chyba Ci filmy usuwają bracie. Zasięg to na stopro ucięte są

Dzień temu
D. J.
D. J.

W Uk w sieci sklepow juz mozna kupic sztuczne mieso firmy Future food. Niedawno gdzies czytalem ze McDonalds Polska wprowadzi burgera ze sztucznym miesem.

Dzień temu
Pawel Pawlowicz
Pawel Pawlowicz

GDZIE JESTEŚ ? Czy mamy się martwić?

2 dni temu
AMonikaD
AMonikaD

Boze, ile reclam. Zarabia sie, co?

4 dni temu
gumiks
gumiks

Bald, czy jesteś w stanie zgłębić i wytłumaczyć swoim językiem o co chodzi z przyjętą ostatnio ustawą o zasobach własnych Unii Europejskiej i wiążącym się z nią Krajowym Planem Odbudowy? Pozdrawiam

4 dni temu
ktw.kalmar kalmar
ktw.kalmar kalmar

panie drogi ,prosze poruszyc sprawe z zapowiedzia szczepienia dzieci,na jakich dzieciach testuja te szczepionki ktore dzieci sluza im za kroliki doswiadczalne,z ajkiego kraju.. !!!kazdy ktory jest rodzicem ,nie wstrzykna by nic swoim dziecia,wiec dlatego pytanie ....czy to w domach dziecka testuja???...jakos w pale mi sie to wszystko nie miesci...!!!

4 dni temu
Agnieszka Szumilas
Agnieszka Szumilas

ZNAJOMI ROLNICY POTWIERDZAJĄ! CENY ZA KS ŻYWCA 4 zł, za KURCZAKA 2 zł - ROLNICY Z Kujawsko-pomorskim POMORSKIEGO I WARMIŃSKIEGO LIKWIDUJĄ HODOWLĘ (listopad 2020 info)

4 dni temu
W. Loczykij
W. Loczykij

5 lat na kontynuację testow sztucznej wódki dla niektórych i.. rok na testy szczepionki dla każdego. Duzo mowi.

5 dni temu
przypadkowyObywatel
przypadkowyObywatel

Nawet gdyby wszystko było prawdą i miliarderzy mają jakiś "złowieszczy plan" zniewolenia świata, to żaden z nich nie dożyje takich złowieszczych czasów.. dobrze się sprzedają filmy prorokujace upadek ludzkości, "demaskujące" spiski Podstępnych szarych eminencji.. i podobne żerujące na ludzkich lękach i tzw "utraty kontroli nad własnym życiem".. naj ciekawsze są komentarze tzw" wiedZacych" " myślących" lub"znających prawdę" kpiących z pozostałych " lemingów" " ślepych" " nieświadomych". 🙂 Ludzie dowartosciuja się wszystkim.. ważne że Ego polaskotane.. sam temat niema znaczenia..👋🐱🌙

5 dni temu
dream president
dream president

.

5 dni temu
irena olejarz
irena olejarz

Racja z tym mięsem tęsknię od wielu lat i wspominam z sentymentem polska wieś z dzieciństwa mięso się jadło 2*w tygodniu a teraz. to dlaczego taka nadprodukcja? O co w tym wszystkim chodzi a będziemy się żywić też szarańcza można wprowadzać zmiany systematyc😌żnie a nie wszystko naraz i to ta nowa normalnosc🙉🙈😽😽😽

6 dni temu
m ar
m ar

To pomysl Billa Gatesa.... On ma wplyw najwiekszy na swiat razem z Sorosem ktory wplywa na UE.

6 dni temu
Alfa Phi
Alfa Phi

Podróże w czasie nie są fikcją, ale perspektywą zależną od postrzegania tej koncepcji. Czy fizycznie musimy być tu i teraz w przyszłości? a może samo planowanie nie przenosi nas w przyszłość? . Planujesz teraz, co wydarzy się za 10 lat, wdrażasz to, co każdego dnia, a rezultatem będzie teraźniejszość stworzona w przeszłości. To jest to, co robimy, najpierw tworzymy w naszych umysłach, a potem to się pojawia. Ludzie stworzyli system otaczający nas głową i pomysłami, i mają moc kontrolowania tego, czyli rzeczywistości i przyszłości. Postanowili lub wyobrażali sobie reset i zmianę, a teraz wprowadzają go w życie, wszystko z góry ustalone nie przez nieznaną siłę, ale przez ludzkie umysły. Wystarczy umieć przetwarzać informacje i zawsze wychodzi z tego jak z matematycznej łamigłówki wynik . To właśnie robią globaliści, to wehikuł czasu. ...

6 dni temu
Alfa Phi
Alfa Phi

Podróże w czasie nie są fikcją, ale perspektywą zależną od postrzegania tej koncepcji. Czy fizycznie musimy być tu i teraz w przyszłości? a może samo planowanie nie przenosi nas w przyszłość? . Planujesz teraz, co wydarzy się za 10 lat, wdrażasz to, co każdego dnia, a rezultatem będzie teraźniejszość stworzona w przeszłości. To jest to, co robimy, najpierw tworzymy w naszych umysłach, a potem to się pojawia. Ludzie stworzyli system otaczający nas głową i pomysłami, i mają moc kontrolowania tego, czyli rzeczywistości i przyszłości. Postanowili lub wyobrażali sobie reset i zmianę, a teraz wprowadzają go w życie, wszystko z góry ustalone nie przez nieznaną siłę, ale przez ludzkie umysły. Wystarczy umieć przetwarzać informacje i zawsze wychodzi z tego coś, co w przyszłości będzie matematyczną łamigłówką. To właśnie robią globaliści, to wehikuł czasu. ...👀👀👀

6 dni temu
Ewa Belkner
Ewa Belkner

Bill Gates zarządził ratunek dla Ziemi przez zlikwidacje zwierząt ptactwa. Świnie płaczą krwią cieleta poca się krwią. Ten świat przeżył się. Czas wrócić do normalności małych gospodarstw.

6 dni temu
M F
M F

No i będziemy polować

7 dni temu
Mari Maria
Mari Maria

BOŻE 😪JAK GARSTKA MOŻE NISZCZYĆ RESZTĘ

7 dni temu
Rafał Zaborowska
Rafał Zaborowska

Bald, z.j.b.ste te Twoje filmy👍 dziękuję

7 dni temu
Sławomir Aaa
Sławomir Aaa

Obawiam się że nie ma już powrotu do małych chodowli ponieważ małe gospodarstwa w związku z nieopłacalnością już prawie upadly. 20 lat temu wmawiano ludzia ze jak nie zwiększysz to wylecisz z rynku teraz się okazuje że te duże gospodarstwa to problem. Ludzie nie dajcie się tak manipulować wmawiać sobie ze krowa dająca mleka jest molestawana i cierpi tak jak mówi europosłanka z wiosny. chyba macie swój rozum? - czy nie?

7 dni temu
mocny jak niedzwiedz
mocny jak niedzwiedz

Mieszkałem przez 20 lat w Polsce w puszczy . A obecnie mieszkam w stanach w betonowym mieście.Moi rodzice w Polsce mieli gospodarstwo rolne. Hodowlę bydła , koni.swinki I owce,kury ,gesi.30 ha ziemi. Pan bald tv mówi że krowy są gwalcone co roku dla mleka . to jest bzdura. Krowa ma ruje I wtedy jest puszczana do byka, kiedy krowa nie ma ruji nie da się zaplodnic będzie uciekać A nawet walczyć rogami zeby odpedzic byka. Tak samo jest u koni, klacz nie dopusci Ogiera do siebie jeżeli tego nie będzie chcieć. Krowa ktora urodzi ciele daje mleko do 3 lat.nie trzeba jej co roku zapladniac. Tak slucham tych wszystkich obrońców zwierząt I ich głupot. I doszedłem do wniosku że nie ma co z nimi pokojowo rozmawiać to trzeba rozpie-rdolic .Tak zeby na slowo Polska Zacznie boleć ich glowa. Tak jak to zrobili germance z imperium rzymskim ktore uciskalo ich przez 300 lat. Germanskie plemię przez 20 lat przygotowało sie do walki z Rzymem. W ciagu 3 dni wycieli 3 legiony ponad 21tysięcy żołnierzy rzymskich. To byl początek końca rzymian na ziemiach niemieckich. Więc zamiast tylko bajac to zacznijmy działać przygotować się do wojny.

7 dni temu
emilkowalskiARTpl
emilkowalskiARTpl

W 2014 w miejscowości Jachranka osobiście byłem świadkiem jak na imprezie kulinarnej "Bloger Chef" dwóch kucharzy na oczach widzów przyrządzało i serwowało te: mączniaki, świerszcze i skorpiony. Ci kucharze również twierdzili, że to jedzenie przyszłości i że jest zdrowe. Część uczestników nawet próbowała jeść, ale chyba bez rewelacji.

7 dni temu
mocny jak niedzwiedz
mocny jak niedzwiedz

Henryk Pająk w jednej z swoich książek podaje jak dwoch potomkow Kocziwnikow pustynnych z plemienia judy. W zach europie .Wycieli sobie kawałek mięsa z pośladków i zrobiło na wizji z kucharzem smarzenie I A następnie jedzenie. Gustowanie. Mówiąc że smakuje jak zwykły schabowy. ..

7 dni temu
Jenson LL
Jenson LL

Żyjesz?

7 dni temu
krzysztof kwiatkowski
krzysztof kwiatkowski

Nawet spoko, szkoda tylko tych zwierząt. Żeby tylko było zdrowe i nieszkodliwe.

7 dni temu
START AGAIN !
START AGAIN !

Moj wujek ma ferme drobiu . Teraz sie tak wszyscy zamartwiaja losem kur a przedtem hodowcy zostali przymuszeni do zmiany hodowli na klatkową bo poprzednia sciółkowa hodowla gdzie kury chodza byla podobno nie higieniczna , jaja oblepione kupą itp. Oczywiscie głównie Niemcy dostarczali mega drogie kombajny klatkowe na podmiane hodowli!

8 dni temu
Helena Moj
Helena Moj

Bog powiedział czyńcie sobie ziemię poddaną. A człowiek uczynił sobie ludzi poddanymi i chcą być szczęślwi? Metan nas zabija a nie dwutlenek węgla

8 dni temu
pawel fox
pawel fox

Szczepionki zgodnie z farmaceutycznym bełkotem są "konserwowane", "stabilizowane" bądź "buforowane" kwasem bursztynowym (succinic acid) i maleinowym (maleic acid) oraz ich solami (succinate, maleinate). Te związki są znanymi prekursorami żywic i poliestrów i sieciują (zasychają) w kontakcie ze znanym utwardzaczem żywic - kwasem mlekowym, który naturalnie występuje w tkankach. Żywice zasychając (wiążąc) w tkankach tworzą trwałe złogi powodujące ich uszkodzenia. Im więcej kwasu mlekowego znajduje się we krwi i tkankach - tym większe będą zniszczenia dokonane przez sieciująca żywicę. Dlatego dzieci, które podczas lub w dniach po szczepieniu są aktywne fizycznie mają cięższe powikłania neurologiczne ze śmiercią włącznie. Znany i udokumentowany jest przykład duńskich dziewczynek, które na zajęciach sportowych po szczepieniu doznały ciężkich porażeń nerwowych. Środowisko medyczne jest zdezorientowane (w zasadzie ogłupione) faktem, że kwas bursztynowy rzekomo występuje związany z enzymami w mitochondriach (tzw. cykl Krebsa) - co dla większości ignorantów ogłupionych bzdurami medycyny oznacza, że kwas bursztynowy jest bezpieczny także w całym organizmie (wnętrza komórek i przestrzeń międzykomórkowa). Absurdalność tej medycznej pseudologiki przypomina myślenie, że wlewanie benzyny do chłodnicy samochodu jest normalne, bo benzyna jest całkiem normalnym płynem używanym w samochodach, czy też nóż w brzuchu jest bezpieczny dla człowieka, bo nóż w szufladzie w kuchni jest bezpieczny. Rzekomo występujący w mitochondriach kwas bursztynowy - w kontakcie z kwasem mlekowym - staje się trwałym złogiem tkankowym niewykrywalnym żadnymi metodami analityki medycznej - dlatego jako trucizna idealna stał się popularnym konserwantem szczepionek. Jak to się stało, że w świadomości lekarzy żywiczna trucizna jest normalna i bezpieczna przeczytacie tutaj: Komponenty żywic są powszechnie ukrywane w składzie szczepionek jako substancje dodatkowe składników złożonych. Na przykład tiomersal, który jest znany z powodu niewielkiej toksyczności rtęci, którą zawiera - zawiera także kwas maleinowy / bursztynowy jako składniki nieujawnione - które są rzeczywistymi truciznami niszczącymi trwale układ nerwowy./////////////////////////$$$$$$$$$$$$$///////////////Farmacja używa strachu aby szczepić dzieci truciznami - i używa także strachu aby mieć pewność, że nie zostaną wyleczone z trwałych uszkodzeń poszczepiennych. Dzieci leczone niezatrutą dodatkami aspiryną wychodza z autyzmu i porażeń nerwowych gdyż żywiczne złogi w ich mózgach ulegaja powolnemu rozpuszczeniu. Gigantyczny biznes jakim jest alergologia nie ma szans istnienia w świecie, w którym ludzie wiedzą, że aspiryna myje tkankę nerwową usuwając złogi z toksycznych leków i owoców (malin i jeżyn) usuwając przyczynę alergii.///////////////////$$$$$$$$$$///////////// Aspiryna musi być zwykła, niepowlekana, bez żadnych zbędnych i szkodliwych dodatków! Palmitynian cynku w aspirynie powlekanej (np. aspirin pro) to 2 trucizny w jednym - obie (łój i cynk) niszczą tkankę nerwową! Celuloza krystaliczna stosowana jako wypełniacz kaleczy tkankę nerwową, zwykła celuloza miękka - zwana ligniną jest bezpieczna, woski i żywiczne barwniki także uszkadzają tkankę nerwową!///////////////////////////////////////////// Przy dawce nie przekraczającej 8mg/kg/dzień żywiczne i poliestrowe złogi powinny zostać usunięte z tkanki nerwowej po około 3-4 miesiącach. Początkowa dawka musi być bardzo mała - gdyż płynące poliestrowe złogi mogą spowodować objawy neurologiczne wynikające z wtórnego zatrucia - w tym gorączkę i objawy podobne do astmy (tzw. astmę aspirynową) - które samoistnie ustępują. W przypadku pojawienia się podwyższonej temperatury należy zrobic przerwę w podawaniu aspiryny i odczekać aż temperatura wróci do normy - gorączka to także objaw wtórnego zatrucia rozpadającymi sie złogami polihydroksykwasów ze szczepionek/toksycznych owoców.////////////////////////////////////////////// Dobrze jest aby w momencie podania aspiryny w żołądku znajdowały sie białka mleka - blokujące zwiększone wchłanianie glutenu w przypadku jego zmiękczenia przez kwasy organiczne. To zalecenie dotyczy każdego kwaśnego pokarmu czy to jagód, truskawek, czy pomidorów - do kwaśnych pokarmów zawsze należy dawać ser lub śmietanę aby białkami mleka blokować wchłanianie glutenu. Podsumowując - najpierw miękki ser/śmietana/mleko aby w żołądku była kazeina a potem odpowiednio niska i dobrana do wagi dawka aspiryny niepowlekanej bez trujących dodatków. Nie wolno zbyt wcześnie zwiększać dawki dobowej, gdyż spowoduje to szybsze spływanie poliestrowych złogów z przestrzeni międzyneuronalnych i silne objawy wtórnego zatrucia!/////////////////////////////////////////////// Surowe (nie ogrzewane powyżej temperatury ciała) masło synergistycznie wzmacnia działanie myjące aspiryny - zawiera alkohole wysokorzędowe rozpuszczające wiele żywic i poliestrów. Dodatkowo jak każdy tłuszcz metabolizuje do kwasów karboksylowych, które również wzmacniają właściwości myjące aspiryny. Osoby dorosłe oprócz masła mogą używać niewielkich ilości czystej wódki, która bardzo znacząco zwiększa zdolność zarówno aspiryny jak i kawy z mlekiem do rozpuszczania złogów. Dzieci myjemy niezatrutą dodatkami aspiryną z masłem, dorośli mogą pić kawę z mlekiem i prądem. Kawa jest kwaśna i bez dużej ilości mleka blokującego wchłanianie glutenu robi krzywdę lawinowo zwiększając jego wchłanianie! Nie wolno pić kawy bez mleka!!! Lista niektórych szkodliwych składników powszechnie występujących w preparatach aspiryny, które dyskwalifikują dany preparat jako zdatny do spożycia: - woski - akrylany (methacrylic acid, ethyl acrylate) - ftalany - celuloza krystaliczna kalecząca tkanki (microcrystalline cellulose) - shellac, koszenila (cochineal, prekursor żywicy) - sole cynku (niszczą metabolizm) - stearyniany, palmityniany (łój dusi tkanki)//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////Komponenty żywic są powszechnie ukrywane w składzie szczepionek jako substancje dodatkowe składników złożonych. Na przykład tiomersal, który jest znany z powodu niewielkiej toksyczności rtęci, którą zawiera - zawiera także kwas maleinowy / bursztynowy jako składniki nieujawnione - które są rzeczywistymi truciznami niszczącymi trwale układ nerwowy. Szczepionka Prevenar 13 przeciwko chorobie pneumokokowej pożywki zawiera kwas bursztynowy (wcześniej został zatruty kwasem maleinowym). W szczepionce przeciw grypie FLUARIX TETRA znajdujemy sól kwasu bursztynowego: wodorobursztynian alfa-tokoferylu. Niektóre szczepionki z wymienionymi jawnie w składzie trującymi żywicami: Fluarix for influenza - α-tocopheryl hydrogen succinate Flulaval for inluenza - α-tocopheryl hydrogen succinate Prevnar 13 for pneumococci - succinate buffer (succinic acid) szczepionka DTP (błonica, tężec, krztusiec) - bufor bursztynianowy Jak wywołać białaczkę.😢😢😢 Aby wywołać białaczkę u dzieci, można użyć dwóch środków - narkotyków syntetycznych lub naturalnej trucizny owocowej. Szczepionki zawierają składniki żywiczne (sole kwasu bursztynowego i maleinowego), które sieciują się z kwasem mlekowym w tkankach, powodując uszkodzenia nerwów obserwowane jako zgony, autyzm, porażenie dziecięce i białaczki. Złogi wyschniętej żywicy dławią neurony produkujące hormony, które powodują proliferację szpiku kostnego, a tym samym białaczki. Dość podobny efekt występuje przy karmieniu dzieci maliną lub jeżyną (sokiem) - ale będzie to ekologiczna i naturalna trucizna - stosowana przez farmację od wieków. Wraz z postępem medycyny i farmacji, dzieci są teraz zatruwane tym samym mechanizmem, ale za pomocą nowoczesnych środków syntetycznych. To duży postęp, ponieważ nie wszystkie dzieci lubią kwaśne owoce / soki! Lekarstwem na białaczkę jest usunięcie z tkanki nerwowej usieciowanych złogów duszących neurony. Czynnikiem rozpuszczającym usieciowane żywice i poliestry jest kwas salicylowy uwalniany w wątrobie z kwasu acetylosalicylowego (aspiryny). Aspiryna powinna być niepowlekana, niezatruta, bez cynku, szelaku, chochinaliów, palmitynianów (łój), krystalicznej celulozy, wosków i innych trucizn. W przypadku dzieci dawki muszą być odpowiednio mniejsze, ponieważ złogi napływające w tkance nerwowej mogą zaostrzać objawy neurologiczne (tzw. Astma aspirynowa). gólnie - wszystko, co mówi medycyna i farmacja, to szkodliwe kłamstwa i nonsensy. Należy pamiętać, że medycyna istnieje po to, aby szkodzić ludziom w zastępstwie naturalnych wrogów środowiska, których już nie ma. Lwy, tygrysy, wilki i hieny zostały zastąpione medycyną i farmacją. Ich celem i poczuciem istnienia jest eksterminacja słabszych intelektualnie jednostek za pomocą szkodliwych porad żywieniowych i trujących leków. Jeśli po pierwszej szczepionce nie udało Ci się wywołać u dziecka porażenia nerwowego, autyzmu czy białaczki - nie poddawaj się - w końcu znajdziesz mnóstwo szczepionek z upragnioną trucizną! A jeśli wątpisz w uczciwe intencje medycyny i farmacji - możesz otruć swoje dzieci tradycyjnie neurotoksycznymi owocami - malinami i jeżynami. Powodzenia!

8 dni temu
pawel fox
pawel fox

Choroba pneumokokowa - szkodliwe i dochodowe bzdury medyczne Pneumokoki to komensale - niepatogenne bakterie normalnej flory organizmu - są tak samo śmiertelne jak zwykłe przeziębienie - a jedynymi ludźmi, którzy są na nie podatni, są osoby z uszkodzoną odpornością. Aby pneumokoki stały się szkodliwe, najpierw trzeba zniszczyć odporność za pomocą np. Szczepionki „konserwowanej” solami hydroksykwasów (kwasu maleinowego, bursztynowego, galusowego) sieciujących (wysychających) w tkance nerwowej kwasem mlekowym, który zwykle znajduje się w tkankach. Uszkodzenia wyrządzone przez stałe osady z tworzywa sztucznego w tkance nerwowej uszkadzają wszystkie układy organizmu, w tym odporność. Sieciowanie estrów i hydroksykwasów zachodzi w kontakcie z kwasem mlekowym występującym naturalnie w tkankach. Dopiero po zniszczeniu (uduszeniu neuronów) układu nerwowego i tym samym odporności - pneumokoki stają się chorobotwórcze, a nawet śmiertelne - jak przeziębienie dla ludzi bez układu odpornościowego! Wiele hydroksykwasów sieciuje się trwale w kontakcie z kwasem mlekowym w tkankach, stając się tym samym jednym ze składników dwuskładnikowej trucizny. Są to powszechnie stosowane konserwanty w szczepionkach - kwas maleinowy (utwardzacz do żywic), kwas bursztynowy (składnik żywic) i najprawdopodobniej inne. W naturze wolny (niezwiązany) kwas galusowy można znaleźć w malinach i jeżynach - powodują wady wrodzone i wady rozwojowe, alergie, autyzm, zespół Aspergera, choroby atopowe i białaczkę - w zależności od dawki skumulowanej i momentu zatrucia dziecka. Maliny i jeżyny niszczą zdrowie ludzi od czasów starożytnych. Bez promocji malin i jeżyn nie ma alergologii, okulistyki, ortopedii dziecięcej, neurologii, psychologii i hematologii - połowa medycznego biznesu staje się nonsensem. Dlatego, aby pneumokoki były realnym zagrożeniem dla zdrowia - po pierwsze, zgodnie z zaleceniami medycyny i farmacji, dziecko powinno zostać zatrute sokiem malinowym / jeżynowym lub szczepieniem przeciwko np. pneumokoki niszczą układ nerwowy, aw konsekwencji odporność. „szczepionka” Prevenar 13 zawiera kwas bursztynowy.

8 dni temu
grażyna Kryśkiewicz
grażyna Kryśkiewicz

Witam dobrze że jestem Jaroszem szok obrzydliwe patologia

8 dni temu
mocny jak niedzwiedz
mocny jak niedzwiedz

Takie jest prawo natury. Wilki ,lisy,jastrzębie, orły, lwy też ci przeszkadzają. Może powinny jeść trawę zamiast mięsa. Jesteś absolwentom szkoły lipskiej. 😎😎😎😎

7 dni temu
Phantom Records
Phantom Records

Kanał bardzo dobry, tylko czemu prowadzący go ma włoski akcent?

8 dni temu
Dawid Michalski
Dawid Michalski

W ciągu kilku lat umrze 1/3 ludzkości, WIELKI UCISK ZAPOWIEDZIANY przez Chrystusa Pana NADCHODZI, !!!

8 dni temu
mocny jak niedzwiedz
mocny jak niedzwiedz

Nie zapowiedziany tylko zaplanowany. Jezus i reszta o tym wiedzą od 2 tys lat I jakoś nic z tego sobie nie robią. Najwyraźniej to im się podoba. Widać że ludzie są dla nich zwykłą hodowla mrówek. Czy bydła w zagrodzie.

7 dni temu
Anna Zb
Anna Zb

Nam każą nasi właściciele, władcy elity wpietalać takie syntetyczne tałatajstwo, a sami dla siebie zachowają prawo do jedzenia naturalnych, tradycyjnych potraw. Już nie będziemy mieli naszych naturalnych praw zarówno do swobodnego przemieszczania się i jedzenia naturalnych produktów. To zarezerwowane będzie dla elit.

8 dni temu
_yoko_
_yoko_

Jest ściema nad ściemą ! Rząd będzie WALCZYŁ z pandemią tak długo,aż z polskiego społeczeństwa nie pozostanie kamień na kamieniu !

8 dni temu
Ra Wa
Ra Wa

Zawsze twierdzę, że najbardziej niebezpieczny gatunek idioty to idiota wykształcony z pomiędzy których arcyniebezpieczni są idioci z tytułami naukowymi.

9 dni temu
Edelred Art Patalan Wisniewski
Edelred Art Patalan Wisniewski

To czemu fridrich je mieso

9 dni temu
Edelred Art Patalan Wisniewski
Edelred Art Patalan Wisniewski

Choroby są efektem Chemtrails I to przyczyny neurologiczne wywołują objawy a nie wirus . Więc co oni wstrzykuja . Na chemię wiecej chemii. Obyśmy przetrwali . Może bog wybrancom zmieni kod genetyczny i dlatego przeżyje ludzkośc 1 na 1000 osob porazenie nerwu twarzowego Napisane na ulotce ze kazdy pacjent przed przyjeciem powinien sie z nią zapoznac A w drive thruu wystawiasz ramie i dostajesz po prostu zasymtrzyk Ulotka astry zeneca identyczna, tylko nazwy zmienione ale jaja a przeciez to niby calkiem inna technologia ... Amantadyna leczy bez wątpliwości. A to lek neurologiczny a nie na wirusy. Więc wiemy że te przepisy to przekret tysiąclecia. Idą do wielkiego ucisku . Kontrolują media i naukę oraz medycynę. Jezeli kazdy namawia na szczepienie to z cala pewnoscia nie nalezy tego robic To jest nie bywale Kwalifikacja do szczepienia jest kozacka Kwestionariusz wypelniasz podpisujac I juz Zadnych badan analiz Ani to rozsądne ani naukowe ani medyczne. Poprostu jak bydło w rzezni...

9 dni temu
Julia Wiktoria
Julia Wiktoria

Sama obserwuję pewne działania, które niby mają na pierwszy rzut oka wydawać się pozytywne, ale tak naprawdę zmierzają w kierunku ograniczenia produkcji w przetwórstwie mięsa.

9 dni temu
Edelred Art Patalan Wisniewski
Edelred Art Patalan Wisniewski

Im szkoda kur i świń a ludzi nie szkoda

9 dni temu
mocny jak niedzwiedz
mocny jak niedzwiedz

Przeczytaj sobie ksiega Enocha. To zrozumiesz kto złożył sobie przysięgę prowadzenia wojny przeciw Bogu. Niszcząc jego dzieło czyli ludzkość.

7 dni temu
Sara Siera
Sara Siera

Czy Polacy wykorzystają potencjał ziem uprawnych i zaczniemy zarabiać na roślinopochodnej żywności przyszłości...

9 dni temu
lukasgld
lukasgld

To prawda do tego to zmierza. Zakaz hodowli i uprawy. Klęska głodu.

9 dni temu
lukasgld
lukasgld

Jadą grubo.

9 dni temu
Sendai
Sendai

Mam dla Ciebie temat o klonowaniu ludzi.ostatnio na netflix widzialam taki serial nie pamiętam tytulu.i co się okazało Dyad instytut istnieje naprawdę od 1918 r .i zajmuje się klonowaniem. Dyad Institute The DYAD Institute building The Dyad Institute (stylized DYΛD), a part of the Dyad Group of companies, is an institution devoted to research for the advancement of biotechnology and is promoting Neolution, a scientific organisation pushing the scientific limits of human evolution. Since 1918, the Dyad Group has become multinational and has 27,000 employees. Though considered 'fringe' by the scientific community, its philosophy has attracted a following of not only freaks and 'futurists', but healthy private investment. It has offered minor body modifications and is conducting several experiments, including cloning.

9 dni temu
KuntaKinte
KuntaKinte

"utrzymać populację poniżej 500 mln...."

9 dni temu
K K
K K

👍👍👍👍👍

9 dni temu
K K
K K

👍👍👍👍👍

9 dni temu
K K
K K

👍👍👍👍👍

9 dni temu
K K
K K

👍👍👍👍👍

9 dni temu
K K
K K

👍👍👍👍👍

9 dni temu
K K
K K

👍👍👍👍👍

9 dni temu
K K
K K

👍👍👍👍👍

9 dni temu
K K
K K

👍👍👍👍👍

9 dni temu
K K
K K

👍👍👍👍👍

9 dni temu
K K
K K

👍

9 dni temu
K K
K K

👍

9 dni temu
K K
K K

👍

9 dni temu
K K
K K

👍

9 dni temu
K K
K K

👍

9 dni temu
K K
K K

👍

9 dni temu
K K
K K

👍

9 dni temu
K K
K K

👍

9 dni temu
K K
K K

👍

9 dni temu
K K
K K

👍👍👍

9 dni temu
K K
K K

👍👍👍

9 dni temu
K K
K K

👍👍👍

9 dni temu
K K
K K

👍👍👍

9 dni temu
K K
K K

👍👍👍

9 dni temu
K K
K K

👍👍👍

9 dni temu
K K
K K

👍👍👍

9 dni temu
K K
K K

👍👍👍

9 dni temu
K K
K K

👍👍👍

9 dni temu
K K
K K

👍👍👍

9 dni temu
K K
K K

👍👍👍

9 dni temu
K K
K K

👍👍👍

9 dni temu
K K
K K

👍👍👍

9 dni temu
K K
K K

👍👍👍

9 dni temu
K K
K K

👍👍👍

9 dni temu
Dominik7T
Dominik7T

REZOLUCJA 7.1.1. zapewnić rzetelne i etyczne prowadzenie badań wysokiej jakości, zgodnie z odpowiednimi postanowieniami Konwencji o ochronie praw człowieka i godności człowieka w zakresie stosowania biologii i medycyny: Konwencja o prawach człowieka i biomedycynie (ETS nr 164, konwencja z Oviedo) i jej Protokół dodatkowy dotyczący badań biomedycznych (CETS nr 195), które stopniowo obejmują dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące; 7.1.2. zapewnić, aby organy regulacyjne odpowiedzialne za ocenę szczepionek przeciwko Covid-19 i autoryzowanie ich były niezależne i chronione przed naciskiem politycznym; 7.1.3. zapewnić przestrzeganie odpowiednich minimalnych norm bezpieczeństwa, skuteczności i jakości szczepionek; 7.1.4. wdrożyć skuteczne systemy monitorowania szczepionek i ich bezpieczeństwa po ich wprowadzeniu do ogółu społeczeństwa, również w celu monitorowania ich długoterminowych skutków; 7.1.5. wdrożyły niezależne programy odszkodowań za szczepienia, aby zapewnić odszkodowanie za nienależne szkody i szkody wynikające ze szczepień; 7.1.6. zwracać szczególną uwagę na możliwość wykorzystywania informacji poufnych przez dyrektorów farmaceutycznych lub firmy farmaceutyczne, które nadmiernie wzbogacają się kosztem publicznym, wdrażając zalecenia zawarte w rezolucji 2071 (2015) „Zdrowie publiczne a interesy przemysłu farmaceutycznego: jak zagwarantować prymat zdrowia publicznego zainteresowania?"; 7.1.7. przezwyciężyć bariery i ograniczenia wynikające z patentów i praw własności intelektualnej, aby zapewnić szeroką produkcję i dystrybucję szczepionek we wszystkich krajach i wśród wszystkich obywateli; 7.2. w odniesieniu do przydziału szczepionek Covid-19: 7.2.1. zapewnić poszanowanie zasady równego dostępu do opieki zdrowotnej, określonej w art. 3 Konwencji z Oviedo, w krajowych planach przydziału szczepionek, gwarantując, że szczepionki Covid-19 są dostępne dla populacji bez względu na płeć, rasę, religię, -sytuacja ekonomiczna, zdolność do płacenia, lokalizacja i inne czynniki, które często przyczyniają się do nierówności w populacji; 7.2.2. opracować strategie sprawiedliwej dystrybucji szczepionek Covid-19 w państwach członkowskich, biorąc pod uwagę fakt, że początkowo podaż będzie niska, oraz zaplanować, jak rozszerzyć programy szczepień w miarę wzrostu podaży; przy opracowywaniu tych strategii postępować zgodnie z radami niezależnych krajowych, europejskich i międzynarodowych komisji i instytucji bioetycznych, a także WHO; 7.2.3. zapewnić równe traktowanie osób należących do tych samych grup priorytetowych, zwracając szczególną uwagę na osoby najbardziej narażone, takie jak osoby starsze, osoby z chorobami podstawowymi i pracownicy służby zdrowia, zwłaszcza ci, którzy ściśle współpracują z osobami z grup wysokiego ryzyka, a także osoby pracujące w podstawowej infrastrukturze i usługach publicznych, w szczególności w służbach socjalnych, transporcie publicznym, organach ścigania i szkołach, a także osoby pracujące w handlu detalicznym; 7.2.4. promować równy dostęp do szczepionek Covid-19 między krajami poprzez wspieranie międzynarodowych wysiłków, takich jak Akcelerator Dostępu do Narzędzi Covid-19 (ACT) (Akcelerator ACT) i jego Instrument COVAX; 7.2.5. powstrzymać się od gromadzenia zapasów szczepionek Covid-19, ponieważ podważa to zdolność innych krajów do pozyskiwania szczepionek dla swoich populacji i zapewnia, że ​​gromadzenie zapasów nie spowoduje eskalacji cen szczepionek dla tych, którzy nie mogą gromadzić zapasów; przeprowadzić audyt i należytą staranność w celu zapewnienia szybkiego rozmieszczenia szczepionek po minimalnych kosztach w oparciu o potrzeby, a nie o siłę rynkową; 7.2.6. zapewnić, aby każdy kraj był w stanie zaszczepić swoich pracowników służby zdrowia i grupy szczególnie narażone, zanim szczepienie zostanie przekazane grupom niezagrożonym, a tym samym rozważyć przekazanie dawek szczepionek lub zaakceptowanie przyznania pierwszeństwa krajom, które jeszcze nie były w stanie tego zrobić, mając na uwadze mając na uwadze, że sprawiedliwy i sprawiedliwy globalny przydział dawek szczepionek jest najskuteczniejszym sposobem pokonania pandemii i zmniejszenia związanych z nią obciążeń społeczno-ekonomicznych; 7.2.7. zapewnić, aby szczepionki Covid-19, których bezpieczeństwo i skuteczność zostały ustalone, były dostępne dla wszystkich, którzy będą ich potrzebować w przyszłości, odwołując się, w razie potrzeby, do obowiązkowych licencji w zamian za opłacenie tantiem; 7.3. w odniesieniu do zapewnienia wysokiego spożycia szczepionek: 7.3.1. dopilnować, aby obywatele byli informowani, że szczepienia nie są obowiązkowe i że nikt nie znajduje się pod presją polityczną, społeczną lub inną, aby się zaszczepić, jeśli nie chcą tego zrobić; 7.3.2. zapewnić, aby nikt nie był dyskryminowany z powodu braku szczepienia z powodu możliwego zagrożenia dla zdrowia lub braku chęci szczepienia; 7.3.3. podjąć wczesne skuteczne środki w celu przeciwdziałania dezinformacji, dezinformacji i wahaniu w odniesieniu do szczepionek Covid-19; 7.3.4. rozpowszechniać przejrzyste informacje o bezpieczeństwie i możliwych skutkach ubocznych szczepionek, współpracując z platformami mediów społecznościowych i regulując je, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się dezinformacji; 7.3.5. przekazywać w przejrzysty sposób treść umów z producentami szczepionek i udostępniać je publicznie do kontroli parlamentarnej i publicznej; 7.3.6. współpracować z organizacjami pozarządowymi i / lub innymi lokalnymi inicjatywami w celu dotarcia do zmarginalizowanych grup; 7.3.7. współpracować ze społecznościami lokalnymi w opracowywaniu i wdrażaniu dostosowanych strategii wspierających przyjmowanie szczepionek; 7.4. w odniesieniu do szczepienia dzieci Covid-19: 7.4.1. zapewnić równowagę między szybkim rozwojem szczepień dla dzieci a należytym uwzględnieniem kwestii bezpieczeństwa i skuteczności oraz zapewnieniem pełnego bezpieczeństwa i skuteczności wszystkich szczepionek udostępnianych dzieciom, ze szczególnym uwzględnieniem najlepszego interesu dziecka, zgodnie z ONZ Konwencja o prawach dziecka; 7.4.2. zapewnić wysokiej jakości badania, z należytą starannością o odpowiednie zabezpieczenia, zgodnie z międzynarodowymi normami prawnymi i wytycznymi, w tym sprawiedliwy podział korzyści i ryzyka dla badanych dzieci; 7.4.3. zapewnić, że życzenia dzieci są należycie uwzględniane, stosownie do ich wieku i dojrzałości; jeżeli nie można wyrazić zgody dziecka, dopilnować, aby zgoda została wyrażona w innych formach i była oparta na rzetelnych i odpowiednich do wieku informacji; 7.4.4. wspierać Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF) w jego wysiłkach na rzecz dostarczania szczepionek od producentów, którzy zawarli umowy z ośrodkiem COVAX, tym, którzy najbardziej ich potrzebują; 7.5. w odniesieniu do zapewnienia monitorowania długoterminowych skutków szczepionek Covid-19 i ich bezpieczeństwa: 7.5.1. zapewnić współpracę międzynarodową w celu szybkiego wykrywania i wyjaśniania wszelkich sygnałów dotyczących bezpieczeństwa za pomocą globalnej wymiany danych w czasie rzeczywistym na temat zdarzeń niepożądanych po szczepieniu (AEFI); 7.5.2. używać świadectw szczepień wyłącznie w celu monitorowania skuteczności szczepionek, potencjalnych skutków ubocznych i zdarzeń niepożądanych; Rezolucja 2361 (2021) 3 Rezolucja 2361 (2021)

9 dni temu
Artur G
Artur G

Nie ma co się oszukiwać, że przemysłowa hodowla zwierząt prowadzi do degradacji ludzi, zwierząt i przyrody. Co innego, że ktoś chce na tym zrobić przy okazji interes. Cały ten system staje się mniej opłacalny. Kiedyś rolnik miał 10 krów, jednego starego ursusa i wyzywił cała rodzinę, krowa chodziła zadowolona cały dzień po polu, a dzisiaj rolnik który ma 100 krów ledwo się utrzymuje, zmuszany do ciągłej rozbudowy stada zaciągając kolejne kredyty. Ludzie zapomnieli już jak smakuje prawdziwe mięso. Ostatnio jak byłem na wycieczce na Białorusi jadłem tam kotlet z mięsa, kompletnie inaczej smakuje niż ten chemiczny syf co nam podają w UE.

9 dni temu
Marek Pilip
Marek Pilip

A co z psem.? Znalazł się czy dalej nie wiadomo gdzie jest?

10 dni temu
Tsundere
Tsundere

Bald czemu z twojego kanału zniknął film pod tytułem BAJKA O GRECIE I ZŁYM DWUTLENKU - CAŁY DOKUMENT PL ?

10 dni temu
Kamil K
Kamil K

Jeszcze RE:SET 3 reupload by bylo fajnie zrobic

10 dni temu
Jozefa Kustosz
Jozefa Kustosz

Ale przeraża

10 dni temu
Jozefa Kustosz
Jozefa Kustosz

Bardzo profesjonalny wyklad

10 dni temu
Andrzej Kolowski
Andrzej Kolowski

Jasne ,teraz będziemy hodować diabły .A komu nie będzie się podobać ,to życie spędzi jako wyszczepiony w izolatorium ,ale niedługo .Kilka dni tortur i krematorium .Wcale bym się nie zdziwił ,gdyby żywcem ,bo obsługiwać będą diabły i ich pomocnicy .

10 dni temu
Anna Kan
Anna Kan

Nie można zabijać zwierząt dla mięsa .Tuczenie jednego prosiaka = zborze i ziemniaki dla 30 osób na cały rok.

10 dni temu
darek74kr
darek74kr

same reklamy, u balda to joz standard

10 dni temu
Dobrosława Kowalska
Dobrosława Kowalska

Go vege!

10 dni temu
Kemod Alerd
Kemod Alerd

...😷🤬😡🤨🤔🧐🙄😎!

10 dni temu
Prezes Kódłaty
Prezes Kódłaty

kapitaliści i politycy nie spodziewali się że znajdzie się jeden człowiek który namiesza w ich planach zmieni kierunek nowego porządku światowego w stronę porzytku dla ludzi i chwały dla Boga za dwa lata zacznę robić zmiany

10 dni temu
Roman Lazarek
Roman Lazarek

👍👍👍👍👍👍👍🙂

10 dni temu
Damian Kajo
Damian Kajo

Polecam aby obahrzały cymbaly z lewicy i nadęte dionchy w teczowych syf torebkach.

10 dni temu
Uruk Hai The art of Hating
Uruk Hai The art of Hating

wpraw se zęby albo wyjmij hoooja z gęby jak nagrywasz

10 dni temu
Joanna R
Joanna R

Dzieki 🙂

10 dni temu
Grzegorz rzepecki
Grzegorz rzepecki

Tez tak mam ze rano Wieczorek nawija chociaz wieczorem slychalem np BaldTv :-). Moze dlatego ze Wieczorek ma duzo subskrybcji albo zoplacil youtoube za to hahaha. Lubie sluchac roznych kanalow ale rano leci Wieczorek:-)

11 dni temu
Marecki Es
Marecki Es

Świat się kończy...

11 dni temu
RENEGADEv8
RENEGADEv8

Witaj BaldTv możesz zrobić materiał o Royal Dutch Shell mieszkam w Holandi no i też dzieją się rzeczy o których normalny cywil nie wie co tak naprawdę tam się dzieje zaciemniają ludzią oczy nikt już nie mówi o tym ale Shell dalej niszczy naturę mówią że inwestują w Milieu ale to wszystko żarty.

11 dni temu
T M M
T M M

Super materiał 👌💚

11 dni temu
4neta
4neta

Nie mam dziś zbyt wiele czasu, ale obejrzałam pierwsze 2:45 i już wystarczy mi argumentów, by nie wracać do mleka.

11 dni temu
NeutronPL1
NeutronPL1

Chyba to Pana zainteresuje: "Kevin McClouds Rough Guide To The Future" S01E01

11 dni temu
Pixi
Pixi

Cała propaganda i manipulacja tej bandy jest oparta na KŁAMSTWIE. Ale ludzie usłyszą ich przekaz ideologiczny i nie sprawdzają z danymi informacjami, tylko powtarzają jako "pewnik i prawdę".

11 dni temu
Pixi
Pixi

Bardzo dziękuję za Twoją pracę!!!! 👍👏🏆

11 dni temu
Bart Gut
Bart Gut

Podobnie jak z tymi kurami w klatkach dzieje się z większą częścią społeczeństwa. Złudne poczucie wolności okraszane zamykaniem wolnej woli przez zapychanie czasu pracą, za którą dostaje się totalne minimum i to najlepiej na 2 etaty. Zjeść przespać się i zapewnić minimum by znosic innym masę "jajek". Działa to dokładnie tak samo jak z tymi kurami. A jakoś mało kto to widzi. Ciekawe dlaczego dla "aktywistów" ważniejsze są kury(też powinno się tym zająć) niżeli ludzie wykorzystywani i okradani wszelakimi podatkami i zastraszeniami przez korporacje WHO/NWO czy władzę.

11 dni temu

Kolejny

Pułapki myślenia. Daniel Kahneman. Audiobook PL

1:07:04

Prof. Krzysztof Meissner „Przyszłość Wszechświata”

1:56:05

Prof. Krzysztof Meissner „Przyszłość Wszechświata”

Uniwersytet Warszawski

wyświetleń 3,6M

„Otwierałem sejfy CIA” - 7 metrów pod ziemią

36:24

„Otwierałem sejfy CIA” - 7 metrów pod ziemią

7 metrów pod ziemią

wyświetleń 182K

Sci-Fi Short Film “FTL" | DUST

14:43

"Dolina Pałaców i Ogrodów" - fabularyzowany film dokumentalny (2016)

58:02

"Dolina Pałaców i Ogrodów" - fabularyzowany film dokumentalny (2016)

Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu

wyświetleń 191K

MENTZEN vs. TRADER 21: Co zmienić w POLSCE, by była BOGATYM KRAJEM?

55:31

Łukasz Lotek Lodkowski - "W PUNKT" (całe nagranie) | Stand-Up | 2018

1:04:23

Formatowanie obywatela- historia edukacji. Historia Bez Cenzury

19:24

ROBERT MAKŁOWICZ POLSKA odc. 39 " U Tatarów ".

29:59

ROBERT MAKŁOWICZ POLSKA odc. 39 " U Tatarów ".

Robert Makłowicz

wyświetleń 696K

Mateusz Socha - "Masochista" | Stand-up | 2021

1:26:14

Krótki film o prawdzie i fałszu

1:40:01

„Otwierałem sejfy CIA” - 7 metrów pod ziemią

36:24

„Otwierałem sejfy CIA” - 7 metrów pod ziemią

7 metrów pod ziemią

wyświetleń 182K

Jonasz z maturalnej [#01] Misja

26:38

Jonasz z maturalnej [#01] Misja

Langusta na palmie

wyświetleń 39K

JAKĄ JESTEŚ RZECZĄ? *czółko nowe zasady*

45:44

to mogło się skończyć tragicznie...

13:52

to mogło się skończyć tragicznie...

Karol Friz Wiśniewski

wyświetleń 2,5M

Elon Musk Monologue - SNL

5:36

Elon Musk Monologue - SNL

Saturday Night Live

wyświetleń 6M

Cezary Jurkiewicz - Cześć mamo | Stand-up Polska

5:43

WIEM kto wygra FAME MMA 10 Łatwo

10:34

WIEM kto wygra FAME MMA 10 Łatwo

ZeboPL

wyświetleń 185K