Dwie twarze depresji

 • Opublikowany 14 dni temu

  SEKIELSKI BROTHERS STUDIO

  Trwanie: 1:01:28

  Jak długotrwała izolacja domowa, spowodowana pandemią, może wpłynąć na kondycję psychiczną? Czy depresja może objawiać się agresją? Dlaczego ignorujemy sygnały alarmowe? Jakie cechy wyniesione z dzieciństwa, w dorosłym życiu, mogą okazać się obciążeniem? Między innymi o tym Grzegorz Grzesiak opowiedział Małgorzacie Serafin
  sekielski_brothers_studio
  Program powstał dzięki zbiórce przeprowadzonej na patronite.pl/sekielski
  Zostań naszym Patronem
  wpłaty bezpośrednie:
  Kombinat Medialny Sp. z o.o.
  nr konta: PL 16 1950 0001 2006 0339 0016 0002
  tytuł przelewu: Darowizna na film dokumentalny
  Kod SWIFT Idea Bank: IEEAPLPA
  EUR
  PL91 1950 0001 2033 9004 5000 0003
  Kod SWIFT Idea Bank: IEEAPLPA
  paypal: m.sekielski@gmail.com
  USD: www.paypal.com/cgi-bin/webscr…
  AUD: www.paypal.com/cgi-bin/webscr…
  CAD: www.paypal.com/cgi-bin/webscr…
  EUR: www.paypal.com/cgi-bin/webscr…
  GBP: www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=7GG2HMT3S585C
  Dziękujemy firmie Notto za dostarczenie mebli do studia i Sony Polska za wsparcie sprzętowe.

K13
K13

Bardzo mi to pomogło.

Dzień temu
K13
K13

Fajny człowiek, dlatego z depresją.

Dzień temu
Agnieszka M
Agnieszka M

Moje zachowanie i sposób myślenia, czucia jest bardzo podobne do pańskiego. Chciałabym porozmawiać z kimś takim. Ja już nie rozmawiam z matką więcej niż 6 lat i przez to nie widuję też siostry, tylko telefonicznie.

2 dni temu
Gosia G
Gosia G

Jestem ciągle smutna wszystkie problemy trzymam w sobie. Nie lubię ludzi tych z pracy koleżanki wogule się do mnie nie odzywają i zastanawiam się dlaczego czy zemna jest coś nie tak czy z nimi. Myśli mnie wykańczają chciałabym z kimś porozmawiać ale poco i tak mi to nic nie pomoże. Co robić? Można zglupiec boje się. Pomnie widać depresje bo wogule się nie uśmiecham i nie odzywam wogule jak nie muszę.jeśli by ktoś chciał zemna popisać zapraszam.

3 dni temu
dr_loubitch
dr_loubitch

Reklamy można by przystępniej rozłożyć.

4 dni temu
Ewa Natkaniec
Ewa Natkaniec

Ta rozmowa była tak wzruszają... ogromny respekt dla pana Grzesia i dla Gosi również.

5 dni temu
Basia Koper
Basia Koper

Perfekcyjny do bólu W moim domu było podobnie , wszystko od linijki, wypucowane bo tak MUSI być Na szczęscie minęło.

7 dni temu
Yuri Wróblew
Yuri Wróblew

Grzegorz, szacunek dla Ciebie za odwagę ze publicznie głośno o tym mówisz, ale w kilku zdaniach sam sobie odpowiadasz skąd ta "depresja" Bo to wcale nie musi być depresja. Moim zdaniem z tego co słucham to sam mówisz o 3 psach, kot, Twoje dzieci które do najspokojniejszych nie należą, żona która ciągle Cię nagrywa telefonem, nawet gdy odpoczywasz. Tobie chłopaku po prostu brakuje miejsca i chwili dla siebie, kto by tyle wytrzymał? Mówisz o wsparciu żony, ale chyba nie tym ze ciągle musisz być medialny, zrób coś dla ducha i ciała, coś co będzie tylko Twoje, a ta "depresja" sama odejdzie. Tylko znajdź czas dla samego siebie. Trzymam kciuki.

7 dni temu
Patrycja Rol
Patrycja Rol

Świetna ta rozmowa. Piękne, prawdziwe emocje. Perspektywa mężczyzny a zaskakująco emocjonalna. Obudziła we mnie dawne emocje. Mega empatyzuję w uczuciach przeżywanych.

8 dni temu
Wkurw Kury Domowej
Wkurw Kury Domowej

Wspaniały wywiad. Szacun za szczerość w tak intymnym temacie jak własne uczucia i odczucia. Dzięki takim rozmowowm tematy traktowane wstydliwie i tzw tabu zaczną być w końcu traktowane jako normalna część naszego życia. Wszystkiego najlepszego!

8 dni temu
Zaneta Konwant
Zaneta Konwant

Fantastyczny wywiad ! Brawo dla tego pana 👌

10 dni temu
Pimcia
Pimcia

Grzegorzu, obserwuje Cie z konta Twojej żony. Jesteś wspaniały :)

10 dni temu
Tati Siskin
Tati Siskin

"Jest taka cierpienia granica za którą się uśmiech pogodny zaczyna " wiem coś o tym:)

11 dni temu
napoleonka1991
napoleonka1991

Panie Grzesiu, przede wszystkim- dziękuję. Za pana mądrość, odwagę i złote serce. Tyle mądrych słów, to jak wychowujesz dzieci, jakie wartości przekazujesz. Oby inni czerpali wzór i potrafili swoją wrażliwość pokazywać i po prostu być dobrym człowiekiem. Ogromnie trzymam kciuki, niezmiennie podglądam na insta i życzę zdrowia.

11 dni temu
Anna Bujnowska
Anna Bujnowska

Panie Grzesiak 😁 Jaka mega niespodzianka...az łezka się w oku zakręciła... Miło Cie tu zobaczyć. Pozdrawienia od znajomej twarzy z technikum. 🤘

11 dni temu
Karolina Krywult
Karolina Krywult

Jestem Rodzicem i to jak Grześ przedstawił temat rodziny Mistrz czuje tak samo.

11 dni temu
Ashwina
Ashwina

Świetny wywiad, cieszę się że edukujemy coraz bardziej społeczeństwo w tym temacie. Walczę z depresją od kilku lat, są wzloty i upadki. Mam tak samo chore podejście do pracy, nie mam siły a cisnę, mam wyrzuty że jestem gorsza. Świat z depresją jest straszny. Dużo zdrowia!

12 dni temu
Elle
Elle

Gratuluję szczerości i otwartości. Pan Grzegorz dotknął sedna - świetnie opisał ten kołowrotek, nerwówki, ciśnienia i to nadmierne przejęcie pracą i wieczne martwienie się. Brawo Panie Grzegorzu!! Tak, pęd cywilizacyjny powoduje nasz codzienny pęd, który jest nieznośny i będzie powodował "dojście do ściany" u coraz większej liczby osób. Panie Grzegorzu, też zażynałam się dla pracodawców i pewnego dnia zaczęłam obserwować Millenialsów w moim miejscu pracy. Dla nich praca to tylko praca, wygoda też ważna, jak przeziębionko to L4, asertywność na każdym kroku - a do tego pracodawca, o dziwo, szanuje takie osoby. Nas, zażynających się ,szef nie poszanuje i nie pożałuje. Proszę o tym pamiętać i nie przepraszać za to, że się jest chorym lub broń boże nie pracować podczas L4, nie demonstrować poczucia winy w takich sytuacjach. Ja zmieniłam całkowicie swoje podejście kilka lat temu. Jestem w porządku w stosunku do pracodawcy, ale nie zażynam siebie już w imię strachu "że jak się nie dojadę w pracy na maksa to mnie zwolnią". Skończyłam z tym i nie mam ścisku wewnętrznego na widok budynku firmy. Już nie mam. Trzymam kciuki za Pana!

12 dni temu
MARIANNA GINTER
MARIANNA GINTER

w Polsce kazdy musi byc perfekt piekny ohyda brak empatii do ludzi chorych i niedoskonalych chory kraj

12 dni temu
Michał Ja
Michał Ja

Mówi Pan,że depresję nie zawsze widać,że to coś siedzi w głowie.Bylbym ciekawy co siedzi w głowie u osoby depresyjnej?✅

12 dni temu
Ewelina1991 Kk
Ewelina1991 Kk

Zobaczyłam od początku do końca. Podziwam Pana. Brak słów jak to opisać. Muszę przeanalizować to co zobaczyłam. Ale człowiek w sumie dużo widzi w sobie takich epizodów... I ciężko się do nich przyznać... Bo lubimy zakazać maski jak idziemy do ludzi. Albo tekst bliskiej mi osoby, " Jak ty możesz mieć nerwice żołądka " Tak lekarz mi zasugerował. Przecież ty nie masz problemów, co Ty masz za problemy? Właśnie to jest to... Społeczeństwo i bliskie osoby. Próbują nam wyprzeć to co czujemy....

12 dni temu
in2ition _
in2ition _

Bardzo ciekawy materiał. Niestety warto też wspomnieć o bardzo niskim poziomie polskiej służby zdrowia, zwłaszcza psychologii. Pozdrawiam.

12 dni temu
Project
Project

Cieszę się, że wywiad został przeprowadzony z MĘŻCZYŻNĄ. *Głownie mówi się o kobietach chorujących na tę chorobę, jakby mężczyzn to nie dotyczyło.*

12 dni temu
Malgorzata Roszak
Malgorzata Roszak

Grzesiu, jestem pod wielkim wrażeniem. Cudowny wywiad z prawdą płynącą z serca. Oglądam Was na IG i obydwoje jesteście fantastycznymi osobami. Dzięki takim ludziom świat staje się bardziej szczery i dobry.

12 dni temu
Katarzyna Prochoń
Katarzyna Prochoń

Brawo za odwagę, Grzesiek trzymam kciuki za Ciebie!✊🏻

12 dni temu
marta Krajewska
marta Krajewska

Piękna rozmowa!

12 dni temu
Aga. Łuczak
Aga. Łuczak

Dwa lata temu z przerażeniem szukałam psychiatry,który niezwłocznie zgodzi się na wizytę.Bardzo wartościowa rozmowa.Pokazuje,ze nie jesteśmy z tym sami.Dziękuję.

12 dni temu
bas_sko
bas_sko

Brawo Grzesiu ! Za odwagę, za determinację, za siłę. Po prostu brawo

12 dni temu
Kimberly Sanders
Kimberly Sanders

Tak bardzo potrzebowalam tego wywiadu! Dziekuje! Dziekuje za Wasza otwartosc i szczerosc!! Zycze Wam/Nam samych slonecznych dni!

12 dni temu
Izabela Skoczylas
Izabela Skoczylas

Dziękuję

12 dni temu
Iga Fidot
Iga Fidot

Grzesiu jesteś złoto !! Osób które w taki sposób opowiadają o swoich problemach powinno być więcej

12 dni temu
Justyna Wojnarska
Justyna Wojnarska

Pani Małgosiu, a może poruszyłaby Pani temat młodzieńczej depresji? Sama męczyłam się całe swoje dziecięce i nastoletnie życie ze stanami lękowymi i depresyjnymi. Dopiero teraz, jako dorosły człowiek, potrafię to nazwać i się lecze. Bardzo pomógł mi kanał na YT Hani Es. Może jakaś rozmowa z Hanią? Jej historia jest warta uwagi. :)

12 dni temu
Katarzyna Michalska
Katarzyna Michalska

Uwielbiam Was- i Grześ i Michalina... jak dobrze, że istnieją jeszcze normalni ludzie potrafiący rozmawiać o normalnych rzeczach i o życiu.. pozdrawiam Was 😉 wywiad fajny Pani Karolino, więcej takich!

12 dni temu
MsGuziczek
MsGuziczek

Panie Grzegorzu jest Pan pięknym człowiekiem, piękny sercem i umysłem. ❤️ Niech to całe dobro, które wraz z małżonką robicie wróci do Was stukrotnie! Życzę dużo siły w pokonywaniu własnych demonów, niech powróci słońce w Twoim życiu. Mocno tego życzę ✊

12 dni temu
Agnieszka Horab
Agnieszka Horab

Piękny wywiad Grzegorz. Dziękuję ❤️

12 dni temu
Jadwiga Hilińska
Jadwiga Hilińska

Witam,odsluchalam Panstwa wywiad z zaciekawieniem i w skupieniu.Jestem pelna podziwu za szczerosc ,otwartosc wypowiedzi .Mam wrazenie ze wiecej to znaczy bardziej zrozumialam czym jest depresja.Dziekuje szczerze za ten wywiad.Pozdrawiam , zyczmy sobie zdrowia i wiecej zrozumienia.

12 dni temu
justyna n.
justyna n.

Szacun za odwagę i powiedzenie na glos tego czego wielu się boi. Oglądalam wywiad wczoraj wieczorem, ale musiałam wejść i skomentować dziś. Daje do myślenia

12 dni temu
Nic Dobrego
Nic Dobrego

Grzesiu obserwuje Was od lat i nie miałam pojęcia. Dziękuję Ci za te otwartośc, czuje że wiele Cię to kosztowało. Jak opowiadałeś o tym wkurwie na cały świat to jakbym słuchała o sobie, miałam ochotę każdego tłuc i wyzywać. Nie mogłam wytrzymać ze sobą i dlatego poszłam na terapię, która uratowała mnie i moją rodzinę, bez kitu. Wierzę, że i Twój czas nadejdzie, bo to na maksa wzbogacajace doświadczenie nie tylko jak jest jakiś problem. Przesyłam mnóstwo ciepła, jesteś ekstra.

12 dni temu
wioletta pazderska
wioletta pazderska

Dokładnie tak jest jak mówi Grzesiu .. A depresja jest dobrą miną do złej gry

12 dni temu
stawiamnamleko
stawiamnamleko

Najczęściej największy uśmiech kryje za sobą największy smutek... Wiem coś o tym. Próbuję zebrać siły na terapię. Trzymaj się, Grzesiek ❤️

12 dni temu
Gosia B
Gosia B

Wspaniale, że ten odcinek powstał!

12 dni temu
Agnieszka Szary
Agnieszka Szary

Świetna rozmowa!

12 dni temu
Grzegorz Jakimiuk
Grzegorz Jakimiuk

Większość ludzi jak zobaczy placzacego faceta to jakoś dziwnie patrzą.Ale każdy ma swoje i uważam że wrazliwy mężczyzna to dobry mężczyzna..Bo wszystkie Grzeski to fajne chlopaki..Pozdrawiam .Grzegorz..

12 dni temu
Aneta Moskot
Aneta Moskot

Dziękuję za bardzo wartościowy film. Pozdrawiam serdecznie i życzę jak najwięcej tych słoneczych dni.

12 dni temu
Edyta Muchała
Edyta Muchała

Popłakałam się, Grzegorz pełen szacunek.

12 dni temu
Happy Day
Happy Day

Jeżeli ten wywiad został nagrany po pomalowaniu paznokci to jest cholernie nie w porządku robić coś na jeden dzień,Tak samo jak farbowanie włosów na zielono.Następnego dnia już były zgolone.Nie o to w tym chodzi.Jeśli robi się coś,obiecuje,to na 100% a nie na niby.Pieniądze są uzbierane,super,ale trzeba wywiązać się uczciwie z zobowiązania.Wiem,że to pani czyta pani Michalino,ale te ćwiczenia i popijanie alkoholu to hipokryzja.Wystarczyła kontuzja aby z radością znowu móc zacząć pić...piękny przykład i super konsekwencja

12 dni temu
Aldona Bednarz
Aldona Bednarz

Matko boska ! Miał przecież pofarbować te włosy, a nie chodzić w nich do końca życia...! Liczy się sam fakt, że to zrobił! Mało kto by się odważył 😁😁😁MICHASIA I GRZEGORZ, robicie wspaniałe rzeczy, jesteście cudowna rodzinka i wpaniałym związkiem. Uwielbiamy Was oglądać 😍🥰😘 uściski!

12 dni temu
Ania Baranowska
Ania Baranowska

Nie rozumiem komentarza, myślę że gdyby film był chociażby włączony na chwilę to nie byłoby tego komentarza. Na samym początku (3;40) mówi że będzie miał dopiero założone hybrydy.

12 dni temu
Sarna
Sarna

WSTYD taki komentarz! Kimkolwiek nie jesteś - szkoda mi Cię. Tak po ludzku bardzo Cię żałuję, bo masz ewidentnie problem, wielki problem ze swoim życiem i samoakceptacją. Współczuję. A co do hipokryzji - nic i nikt nie stoi na przeszkodzie, byś Userze działał dla dobra ogółu. A przede wszystkim byś się SWOIM IMIENIEM I NAZWISKIEM podpisał.

12 dni temu
Klaudia Pawlik
Klaudia Pawlik

No właśnie piękny przykład to daje Michalina i Grzesiek, czego o Pani/Panu powiedzieć nie można. Kiedy to Pani/Pan przefarbował włosy na zielono albo zrobił cokolwiek, żeby wesprzeć jakąś akcję? Proszę się z nami podzielić. Zadanie zostało w 100% wykonane, więc nie rozumiem kompletnie tego czepialstwa. Kolejna sprawa, wrzucać takie komentarze pod rozmową o depresji jest średnio na miejscu. Może lepiej wziąć się za zrobienie jakiegoś dobrego uczynku niż wypisywanie takich debilnych (innego słowa nie da się użyć) komentarzy. Pozdrawiam

12 dni temu
Kamila Zając
Kamila Zając

Obleśny komentarz 🤮🤮

12 dni temu
olumek A.S.
olumek A.S.

Brawo Grzesiu

12 dni temu
Ola K
Ola K

Bardzo ważne treści były poruszane dlatego gratuluję Ci Grzegorz odwagi i chęci zmian w sobie dla siebie, dla dzieci dla żony. Oglądam Was od jakiegoś czasu i czuję że jesteście dobrymi ludźmi. Ściskam całą rodzinkę 😘

12 dni temu
Eunuch dużywór
Eunuch dużywór

Zrobiłem pauze na 30.44. Apropo tego, że nic się nie stało. Mam identyczny problem psychiczny w pracy. Jestem młodym przedsiębiorcą i okrutnie boję się porażki. Nawet tej najmniejszej. Boję się, że rozmowa z klientem, nawet błacha, z której nic nie wyniknie, on odmówi albo powie, że się ze mną nie zgadza doprowadzi do upadku moich kompetencji i wartości jako fachowca. Ba. Nawet już się zdarzało i co? I nic. A ja nadal mam blady strach w oczach. Każdy ma swój problem. Często dla innych są one niezrozumiałe. Edit Dosłuchałem do 32.00 Panią Małgorzatę i mam dokładnie ten sam dylemat. Strach, że kogoś nie zadowole etc..

12 dni temu
zaika1985
zaika1985

@Eunuch to nie klienta się Pan boi tylko....SWOICH MYŚLI ;-) Proszę sprawdzać fakty przed rozmową. Nie oceniać się, nie prowadzić dialogu i nie zakładać scenariuszy, które być może NIGDY się nie wydarzą, a nawet jak się wydarzą, to czy to będzie koniec świata? Proszę trochę traktować swój umysł jak radio....niech sobie gra i nie skupiać się na rzeczach negatywnych. Niech Pan się najpierw zatrzyma w umyśle zanim porozmawia z klientem...myśl powoduje emocję, przed emocją zawsze jest MYŚL...Jeśli sobie Pan układa taki obraz i zakłada, że nic się nie uda, to dlatego czuję się Pan tak, jak Pan się czuję, czyli źle, nerwowo i nie przekaże Pan odpowiednio wiedzy, którą Pan posiada...FAKT JEST taki, że będzie rozmawiał Pan z klientem. Proszę nie myśleć o tym jak Pan wypadnie, tylko przekaże najlepszą wiedzę i argumenty jaką Pan może aktualnie przekazać. Choćby Pan chciał jak najlepiej i wypadł Pan w swoim mniemaniu jak najlepiej się dało, to zawsze napotka Pan na osoby, które się z Panem zgodzą i na takie, które uznają Pana za niekompetentnego ;-) Niech Pan nie zostawia swojego poczucia wartości i ogólnego samopoczucia w rękach innych ludzi, często obcych i spotykanych jednorazowo! Powodzenia!

9 dni temu
The Grzesiax
The Grzesiax

Idz z kimś porozmawiać, to czasem jest furtka do normalności.

12 dni temu
to ja
to ja

Obserwuję Grzegorza i jego żonę na instagramie i nigdy nie powiedziałabym, że ma depresję. Dlatego "nie oceniajmy książki po okładce", bo złe samopoczucie łatwo ukryć choćby uśmiechem. Wszystkim którzy mierzą się z depresją życzę dużo siły i wytrwałości. Na pewno dacie sobie radę ❤ i nie wstydzcie się prosić o pomoc 💚

12 dni temu
oliwia kolek
oliwia kolek

dziękujemy ❤

12 dni temu
anna Curylo
anna Curylo

♥️

12 dni temu
Kamila W
Kamila W

Ja również mam depresje :( pozdrawiam wszystkich

12 dni temu
Jagoda
Jagoda

Brawo za odwagę!

12 dni temu
Kasia Rosska
Kasia Rosska

Panie Grzegorzu ! Życzę ci dużo siły do walki z ta paskudna chorobą. Dużo zdrowia i siły dla ciebie i twojej rodziny ! Podziwiam za odwagę podzielenia się z innymi twoja historia . Przez to pomagasz tak wielu osoba ! Jesteś wielki !!

13 dni temu
Izabela Bujak
Izabela Bujak

Jednak swiat instagramowy to wycinek tych fajnych,malutkich momentow z zycia,ktorymi czlowiek CHCE sie podzielic. Zycie prawdziwe jest poza zasiegiem. Ludzie ciagle o tym zapominaja. Trzymam kciuki Grzegorz za powrot do zycia z zawsze podniesiona glowa. Przyznanie sie do problemu to juz polowa sukcesu. Bedzie dobrze!!!

13 dni temu
A. Konrad
A. Konrad

Panie Grzegorzu dziękuję za tę rozmowę.

13 dni temu
anna cymerman
anna cymerman

Grzegorzu, miałam przyjemność poznać Twoją żonę osobiście, Ciebie nie, ale lubię oglądać dzieje Waszej rodziny. Nie powiem, że nigdy nie powiedziałabym, że cierpisz na depresję, bo życie pokazało mi, że tyle wiemy o ludziach ile chcą nam o sobie powiedzieć i ile pokazać. Dziękujemy za ,,coming out”. Domyślam się ile to musiało kosztować i jak trudne to musiało być. Życzę Ci dużo zdrowia, sama od lat walczę z tą paskudną i podstępną chorobą. Tą rozmową pokazałeś ogromną siłę i męstwo. Podjęciem leczenia jeszcze większe. Bądź zdrów, szczęśliwy i zgodny ze sobą. Wierzę, że kiedyś i dla mnie i dla Ciebie depresja będzie tylko wspomnieniem.

13 dni temu
The Grzesiax
The Grzesiax

Hej Aniu, pozdrawiam ciepło!

12 dni temu
Margo
Margo

Dziękuję.

13 dni temu
SOVVA
SOVVA

Choroba to nie wstyd, jest nas więcej. Dziękuję Panie Grzesiu za wywiad. Im więcej i śmielej o tym mówimy, tym wieksza świadomość społeczeństwa. To przyjaciółka, która będzie stała za naszymi plecami cale życie w czujności. Trzymam kciuki za skuteczne leczenie i umiejętność radzenia sobie z tym. Wspieram ❤

13 dni temu
Deren Dus
Deren Dus

Panie Grzegorzu! Oglądam Was na instagramie prawie 3 lata. Jesteście wspaniałymi, empatycznymi, pomocnymi ludźmi. Jesteście cudownym przykładem dla innych ludzi i oby takich więcej! Trzymam kciuki żeby wszystko ułożyło się po Waszej myśli! Jest Pan wspaniałym człowiekiem, wielki szacunek! Gorąco pozdrawiam!!

13 dni temu
Karolina Tomes
Karolina Tomes

I to nam pokazuje i równa z podłogą...chlop fajny,śmieje się i farbuje włosy by pomagać ,chudnie by karmić psy w schroniskach,jeździ na strajki kobiet a jak coś powie to człowiek sika ze śmiechu a w głowie jest piekło.Ludzie kochani pamiętajmy że każdy z nas nosi swój krzyż i szanujmy się❤️Nie tylko zdrowie fizyczne jest ważne ale i psychiczne .Dziękuję Panie Grzegorzu za otwartość i przyznanie się do słabości,za obalenie stereotypów.Zycze Panu wszystkiego dobrego.💖 Michalina to baba z jajami kocham babke za całokształt.Czlowiek o ogromnym sercu ,świetnym poczuciu humoru i z taką kobitą to tylko konie kraść .Życzę Wam by dobro które robicie wróciło do was!! Dobrze że jesteście w tym popapranym świecie❤️💖

13 dni temu
Wiktoria Kuczyńska
Wiktoria Kuczyńska

Grzesiek, ale jestem dumna z Ciebie! Oglądam Ciebie i Miśke już wiele lat i bardzo wspieram co robicie. Jesteś mega facetem, dbaj o siebie, pamiętaj ze jesteś ważny! Trzymajcie sie mocno, świetna rozmowa 😊

13 dni temu
K K
K K

Grzesiu tutaj a Grzesiu na instagramie to dwie zupełnie inne osoby. Widać jak bardzo media społecznościowe zakrzywiają rzeczywistość. Bardzo Ci dziękuję Grzegorzu za Twoją historię i za szczerość. Życzę Ci dużo zdrowia i siły.

13 dni temu
Magdalena Mioskowska
Magdalena Mioskowska

jak ja cię rozumiem 🤗

13 dni temu
Kasia Boska
Kasia Boska

Grzesiu jesteś prawdziwym facetem! Szacunek ogromny!

13 dni temu
M J
M J

Brawo za odwagę. Życzę siły 😊

13 dni temu
Sarna
Sarna

Grzesiu - kocham Was jeszcze bardziej! Wiele pięknych słów, trudnych słów, i szczerość - się sama broni🙌🏻

13 dni temu
Agnieszka Michalska
Agnieszka Michalska

Terapia to nieuchronny krok dla Pana. To będzie ważne dla Pana i Pana dzieci, z pewnością też. Powodzenia ♥️

13 dni temu
Weronika Szymańska
Weronika Szymańska

Grzesiu, jesteś wielkim, dzielnym i wrażliwym człowiekiem. Życzę całej Twojej rodzinie najlepszych rzeczy, na które zasługujecie. Kłaniam się nisko!

13 dni temu
Justyna K
Justyna K

Nie wiem co napisać... na początku myślałam że kolejna jakaś akcja Michaliny promująca coś...Michalina wiele pięknych akcji wspiera i pomaga mówi glośno o tematach tabu, dlatego nie sądziłam że będzie taka prywara... chylę czoła panie Grzesiu i prowadzaca w tak naturalny sposób prowadzi ten wywiad czułam że jestem obok Was, ja też czekam na dni aż jest słońce dlatego rozumiem....,

13 dni temu
Marta Cz
Marta Cz

Jesteś wielki! Ze wszystkimi dasz sobie radę, życzę Ci tego z całego serca! ❤️

13 dni temu
Daria Wisniewska
Daria Wisniewska

Świetna rozmowa!

13 dni temu
Jo.N.
Jo.N.

Niech wszyscy mężczyźni biorą z Ciebie przykład!!! Jesteś prawdziwym facetem, super ojcem, który nie boi się łez. Pełen podziw 🙂 Michalina, masz cudowną drugą połówkę 🙂 dbajcie o siebie 🙂

13 dni temu
Kasia
Kasia

Dziękuję, piękne wyznanie 👏

13 dni temu
Sylwia Urbańska
Sylwia Urbańska

Super rozmowa! Cieszę się, że odważyłeś się o tym rozmawiać. Przesyłam dużo dobrej energii! ♥️♥️

13 dni temu
Natalia
Natalia

Czapki z głów, Grzesiu! Dużo siły, dużo zdrowia, z całego serca wszystkiego, co najlepsze.. Gośka - wspaniała robota. Pozdrawiam Was ciepło!!! ❤️

13 dni temu
Aneta Cygan
Aneta Cygan

Brawo Grzegorz👏

13 dni temu
Polina Polina
Polina Polina

Świetna rozmowa! Wielkie ukłony dla Grzesia za szczerość i odwagę ❤️

13 dni temu
Natalia Powroźnik
Natalia Powroźnik

Wspaniały z Ciebie człowiek Grzesiek, naprawdę ♡

13 dni temu
Patrycja Ppp
Patrycja Ppp

Panie Grzegorzu jako psycholog mogę tylko dziękować i być wdzięczną, za kawał roboty, który Pan i inne osoby, publicznie poruszające temat zdrowia psychicznego, wykonujecie . Żadne teoretyczne słowa specjalistów nie trafiają do ludzi z podobnymi problemami, jak opowieści osób które czują to samo co one. Nie jest Pan słabym człowiekiem jest Pan dzielnym i odważnym człowiekiem, który ma prawo być w słabszej formie. Pozdrawiam

13 dni temu
Grażyna W.
Grażyna W.

Miałam tak samo, tak samo się czułam i nie miałam długo pojęcia , że mogę mieć depresję, pozdrawiam serdecznie Pani Małgosiu i Pana Grzegorza też. Jest nas tak dużo..........

13 dni temu
gugu gugu
gugu gugu

Grzesiek, niesamowicie ważne jest to, o czym mówisz. Dziękuję, że się otworzyłeś, choć podejrzewam, że nie było to dla Ciebie łatwe. Jesteś bardzo silnym człowiekiem!!!

13 dni temu
Mutka Mutka
Mutka Mutka

Jestem pod wielkim wrażeniem dojrzałości Pana Grzegorza. Każdy ma prawo do chwili płaczu, przemyśleń i gorszych dni. Nie chcemy już myśleć stereotypowo.. Trzymam kciuki i czuję, że Pan sobie poradzi :)

13 dni temu
M GD
M GD

Dziękuje!

13 dni temu
Ola Cabaj
Ola Cabaj

Dziękuję za tą rozmowę ❤️

13 dni temu
Aleksandra Marczak
Aleksandra Marczak

Grzesiu, wielka piona za odwagę. Jesteś super 👏🏻

13 dni temu
Justy Kwiat
Justy Kwiat

Zapewniam Was że te rozmowy bardzo, bardzo pomagają! Jesteście wspaniali💖 Dziękuję wam

13 dni temu
TestMerson
TestMerson

Bardzo ważny temat! Grzegorz dziękujemy Ci za ten wywiad, za to że się otworzyłeś.

13 dni temu
Kamila napiórkowska
Kamila napiórkowska

Brawo za odwagę, depresja w naszym kraju jest jakimś wstydliwym tematem tabu. Wiele osób nawet sobie nie zdaje sprawy, że na codzień przebywa z kimś kto może na to chorować. Bardzo dobrze, że otwieracie ludzią oczy. Życzę wam aby częściej wychodziło słońce, niż zachodziło 😊.

13 dni temu
Zośka B.
Zośka B.

Grzesiu , duma za wywiad i odwagę. Taki facet jak Ty , to marzenie kobiet .

13 dni temu
Q. Razan
Q. Razan

Dziękuję!

13 dni temu
Maria Sterkowicz
Maria Sterkowicz

wszystkiego dobrego,duzo zdrowia dla obojga Państwa 🌞

13 dni temu
catupart
catupart

Też czerwiec 2020, kolejny epizod i teraz się znów następny zaczyna, na szczęście już jestem umówiona do lekarza 🙂. Pozdrawiam.

13 dni temu
Anulka Abi
Anulka Abi

Trzymam kciuki i miej zawsze siłę walczyć o siebie .

13 dni temu
tomasz ryzner
tomasz ryzner

Kiedy pan Grzegorz wspomniał o tym, że rodzinka potrafi dać w kość, przypomniał mi się dowcip; - Pytają ojca rodziny, jak wyglądały jego wakacje. Odpowiedział tak "gdy do samochodu wsiadły dzieci, żona, teściowa i zamknęły się za nimi drzwi, obszedłem samochód od tyłu, aby dojść do miejsca kierowcy. I właśnie te kilka sekund, zanim doszedłem do drzwi i wsiadłem do samochodu, to były moje wakacje...

13 dni temu
tomasz ryzner
tomasz ryzner

@Jazz Jazz miłej nocki

12 dni temu
Jazz Jazz
Jazz Jazz

@tomasz ryzner ...a że Ewka też lubi wyzwania to się rozejszło jak woda po ogródkach po kościach w '86. Wszystkiego wesołego:!)

12 dni temu
tomasz ryzner
tomasz ryzner

Myślę, że Bond piknej Ewce green chwacko, i nieco seksistowsko, zasugerował, że lubi wyzwania. Ps. Wiem, co się dzieje, ale śmiech to nie grzech. Choć w tym przykościelnym kraju...

12 dni temu
Jazz Jazz
Jazz Jazz

@tomasz ryzner Si Si Singiel - Bond tzn. tak jakby tak, mimo że na pewno nie😆, więc się nie dałam poźreć na dzień dobry. Twój żart okazał się przydatny-olśniło mnie, mój Błąd tzn. Bond bał się problemów i nie mógł przecież sobie odmówić kolejnych "wakacji" 😂 ale to takie ane-knotki , a tu o życie ludziom chodzi, a my chichy śmichy se urządzamy😜

12 dni temu
tomasz ryzner
tomasz ryzner

ups, tzn. single, chyba

12 dni temu
Marta Kociura
Marta Kociura

Ludzie myślą, że człowiek pozytywny, wiecznie uśmiechnięty nie ma problemów. A za zamkniętymi drzwiami jest całkiem inaczej. Dzięki Grzesiu za odwagę, facet też ma uczucia. Często mam wrażenie że zmagają się z nimi z podwójna siłą dlatego że często je w sobie tłumią.

13 dni temu
Anna Smieszek
Anna Smieszek

Podziwiam!!!Sily i wytrwalosci zycze💪💕

13 dni temu
Weronika Nowak
Weronika Nowak

Kocham Pana Grzesia, jestem wzruszona

13 dni temu
Lena Grzybowska
Lena Grzybowska

Wzruszyłam się bardzo. Dziękuję Panie Grześku!!!!

13 dni temu
Ewa Gliński
Ewa Gliński

Niestety nam się nie udało, pandemia była gwoździem do trumny naszego małżeństwa. U mnie i u męża jest tak samo. Nie potrafimy sobie z tym poradzić, więc decyzja była oczywista-rozwód. Coraz częściej sięgamy po alkohol, który niby pomaga. Płakać mi się chce cały czas, gula w gardle- pomimo to, że jestem dość pogodną osobą. Szkoda gadać, wstyd się przyznać.

13 dni temu
wioletta pazderska
wioletta pazderska

Wstydem nie są łzy czy nasze słabości ..

12 dni temu
K K
K K

I witamina D. Źle działająca tarczyca, ujowe jedzenie... Ale wiadomo, to tylko cząstka- którą na początku trzeba wyeliminować, aby w razie czego szukać przyczyn głębiej.

13 dni temu
Ewa Gliński
Ewa Gliński

@Ann to prawda, dlatego się suplementuję

13 dni temu

Kolejny

Nie ma się czego wstydzić - Małgorzata Serafin

46:01

Nie ma się czego wstydzić - Małgorzata Serafin

SEKIELSKI BROTHERS STUDIO

wyświetleń 38K

ROBERT MAKŁOWICZ POLSKA odc. 38 "W drodze na Podlasie".

29:38

Wiosenne cięcie róż, hortensji i budleji

17:29

Wiosenne cięcie róż, hortensji i budleji

Zielone Pogotowie

wyświetleń 41K

Chorzy ze stresu. Choroby psychosomatyczne

33:08

Chorzy ze stresu. Choroby psychosomatyczne

SEKIELSKI BROTHERS STUDIO

wyświetleń 21K

Karol Okrasa - nigdy nie chciałem wyjeżdżać z PGR-u

44:34

Karol Okrasa - nigdy nie chciałem wyjeżdżać z PGR-u

SEKIELSKI BROTHERS STUDIO

wyświetleń 16K

Po rozpadzie związku pękło mi serce

45:53

Po rozpadzie związku pękło mi serce

SEKIELSKI BROTHERS STUDIO

wyświetleń 23K

Dlaczego tę chorobę tak trudno zdiagnozować?

52:26

Dlaczego tę chorobę tak trudno zdiagnozować?

SEKIELSKI BROTHERS STUDIO

wyświetleń 45K

Daj sobie pomóc

1:07:47

Daj sobie pomóc

SEKIELSKI BROTHERS STUDIO

wyświetleń 15K

Jak mówić, żeby nas słuchano? - Prof. Jerzy Bralczyk

1:20:03

ROBERT MAKŁOWICZ POLSKA odc. 38 "W drodze na Podlasie".

29:38

Wiosenne cięcie róż, hortensji i budleji

17:29

Wiosenne cięcie róż, hortensji i budleji

Zielone Pogotowie

wyświetleń 41K

OGLĄDAMY GALE HYPE 1 NA ŻYWO - PREMIERA DZIK ENERGY

3:54:41

ReTo - Paw (prod. Sergiusz)

2:46

ReTo - Paw (prod. Sergiusz)

ReTo

wyświetleń 4,4M

CHIVAS - jakbym miał w ręku klamkę

2:48