Red. Dorota Łosiewicz o: • Amantadynie • Cudach • Pracy w TVP

 • Opublikowany 20 dni temu

  Monika Jaruzelska zaprasza

  Trwanie: 1:57:33

  UWAGA: Rozmowa nagrana 19.04.2021 zanim Komisja Etyki Telewizji Polskiej stwierdziła, że odcinek „Warto rozmawiać” o walce rządu z pandemią naruszył zasady etyki dziennikarskiej obowiązujące w TVP.
  Red. Dorota Łosiewicz - zastępca red. nacz. "Sieci", współprowadząca programy: "W tyle wizji" i "Kwadrans Polityczny", autorka książek, żona i mama czwórki dzieci.
  ------------------------------------------
  🙋‍♂️ Zostań Patronem i wspieraj rozwój kanału - patronite.pl/monikajaruzelska
  ℹ️ Podcasty są dostępne dla Patronów (od listopada zeszłego roku) przez aplikację Patronite Audio
  🔉🎧📖 Audiobook "Towarzyszka Panienka", czytany przeze mnie, dostępny m.in. w:
  ✴︎ Audioteka - audioteka.com/pl/audiobook/towarzyszka-panienka
  ✴︎ Empik.com - www.empik.com/towarzyszka-panienka-jaruzelska-monika,p1249323125,ebooki-i-mp3-p
  ✴︎ Google Play Store - play.google.com/store/audiobooks/details/Monika_Jaruzelska_Towarzyszka_Panienka?id=AQAAAEAcOh96EM
  ✴︎ Allegro - allegro.pl/oferta/towarzyszka-panienka-audiobook-mp3-9583179705
  ------------------------------------------
  #MJzaprasza #DorotaŁosiewicz

Antoni Migała
Antoni Migała

Ten moment kiedy mówi że naukowcy powinni mieć bardziej otwartą głowę, a sama pracuje w TVP XD

17 godzin temu
Antonio Banderas
Antonio Banderas

Kulturalna rozmowa i koniec na tym ? Nie dajcie się nabierać ! Wszyscy dmą w jedną fujarę !

3 dni temu
psfotone
psfotone

Obejrzałem ten program dopiero dzisiaj i stwierdzam, że zabrakło w nim jednego dość istotnego pytania z Pani strony. Mianowicie. Jaki stosunek ma osoba wierząca, tak jak Pani red. Dorota Łosiewicz-katoliczka odnosi się do działań instytucji Kościoła jako takiego. Szkoda bo czekałem na nie. Niemniej pozdrawiam obie Panie serdecznie.

3 dni temu
Amadeo Forever
Amadeo Forever

Bardzo kobieca rozmowa, szkoda tylko że narracja o niezależności się posypała w momencie pojawienia się wątku pisowsko-obajtkowego. Lepiej powiedzieć wprost że to taka cena. Po drugie to bardzo mnie zastanawia po co normalnym kobietom posiadającym męża i dzieci powiązanie z tymi oszołomkami ze strajku bo z kobietami to nie ma nic wspólnego. Jaką trzeba być kretynką aby swojemu dziecku dać transparent aborcja jest ok? To jak powiedzieć mu wprost 'szkoda że cię nie usunęłam'. Teraz to dziecko tego nie rozumie ale kiedyś zrozumie...

3 dni temu
Marcel Uszaty
Marcel Uszaty

Zdrajca Polski sprzedał Polskę Żydom Wstyd

3 dni temu
Boguslaw Bochenek
Boguslaw Bochenek

Pani Doroto jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o KASĘ. I to wielką kasę. I ktoś ją wziął teraz albo wcześniej.

3 dni temu
Marcin Mikołajczak
Marcin Mikołajczak

Proszę policzyć ile Big farma traci z powodu użycia globalnie leku z wygasłą ochroną patentową zamiast remdevisiru (nie wiem czy dobrze piszę nazwę), a wyjaśnią się zakazy stosowane przez władze medyczne, "współpracujące" z Big farmą.

3 dni temu
Kam Szacht
Kam Szacht

Bardzo ciekawa dyskusja na wysokim poziomie. Z niecierpliwością i nadzieją czekam na wyniki badań nad amantadyną. Pozdrawiam serdecznie obie Panie. Tak jak Pani Dorota jestem również mamą czwórki dzieci, w tym najstarszej Anielki. :)

3 dni temu
Jar Thad
Jar Thad

sympatia - empatia - rzeczowość. bardzo się tego dobrze słucha.

4 dni temu
zygmunt kuzminski
zygmunt kuzminski

Może jednorazowe maseczki nasączyć czymś skutecznym?

5 dni temu
Ars Archistratig
Ars Archistratig

Ta kobieta jest pewnym fenomenem. W tej rozmowie wypadła bardzo korzystnie. Trwałbym w tym wrażeniu gdyby nie to, że kojarzę ją z "Tyle wizji" (TVP). Tam jest przeciwieństwem siebie w tej rozmowie: prostaczką, kołtunką, ignorantką z prymitywnym płytkim dowcipem, zaprzeczeniem cech, których można by oczekiwać od chrześcijanki. Co TVP wydobywa z ludzi....

5 dni temu
Wesoł Ania
Wesoł Ania

Jak powiedział w swoim wywiadzie, jednym z wielu dr Sucharit Bhakdi najgorszym wirusem który teraz opental ludzi to wirus chciwości. I myślę że na to trzeba wynaleźć lek lub skuteczna szczepionkę. Odrazu rozwiązało by to problem naszego zdrowia.

7 dni temu
agnieszka954
agnieszka954

Spotkały się dwie mądre, inteligentne i wrażliwe Panie - jak widać nawet ludzie z przeciwnych obozów politycznych mogą rozmawiać w sposób kulturalny. Pani Moniko, na Pani kanał weszłam po raz pierwszy- dzięki wizycie u Pani Pani Doroty, którą od dawna darzę sympatią . Obie Panie mogłyby założyć organizację: Łączymy Polaków - ta wojna polsko-polska jest na prawdę męcząca. Lajk ode mnie!

7 dni temu
Julita Heller
Julita Heller

Przemile posluchac takich swietnych kobiet!!!

7 dni temu
Martin 74
Martin 74

Kiedy Zięba?

8 dni temu
Darek Nowak
Darek Nowak

Wyglądacie żałośnie przy Towarzyszce Monice

8 dni temu
Darek Nowak
Darek Nowak

No Cóż gdyby nie Pani uwielbienie do Ojca 1970 40 ofiar śmiertelnych stan wojenny około 100 najazd na Czechosłowację 1968

8 dni temu
Księstwo Śląskie
Księstwo Śląskie

demokracja tańczy jak szalona , krzyczy piszczy łoto ona ;)

8 dni temu
Pawel Lubas
Pawel Lubas

Znam osobiście dwie osoby które dzięki amantadynie bardzo szybko pokonały covid 19 ,zatem zadaję pytanie dlaczego Rząd blokuje kupno tego leku

8 dni temu
Leokadia Curylo
Leokadia Curylo

Pani Moniko, dziękuje za wywiad z panią Dorotą Łosiewicz, którą podziwiam za jej kunszt dziennikarski już od dłuższego czasu. To pocieszające, że mamy tak inteligentnych dziennikarzy. A pani ma nosa w poszukiwaniu ludzi, do prowadzenia ciekawych wywiadów. Mam prawo do takiego stwierdzenia, bo kilka wysłuchałam. Pozdrawiam i życzę dalszej, owocnej pracy.

9 dni temu
Racoon
Racoon

mój pradziadek miał 12 dzieci i zero komputerów, wiedzę czerpał od swoich rodziców i sąsiadów i znakomicie sobie dawał rade na 6 hektarach.... a drugi pradziadek sobie nie dawał rady bo miał tylko 2 hektary, to na nielegalu wsiadł na statek (kawał drogi z buta z Tarnowa do Gdańska) i popłyną do AAAAmeryki no wstyd mi przed nimi ze mając takie możliwości nie umiałem tym tępym darmozjadom odebrać władzy

9 dni temu
Mieczysław Sylwester Kazimierzak
Mieczysław Sylwester Kazimierzak

Do rozwiązania DRAMAT ŚMIERCI w obliczu PRWNOKARNEJ PROBLEMATYKI SAMOBÓJSTWA?! POLSKA po odbiciu się od ściany MOSKIEWSKIEGO ZAKONU dryfuje ku ŚCIANIE?! Aby lepiej zrozumieć GLOBALIZM, można dostosować słownik Bertranda Russella dla KOMUNIZMU. POLSKA nadal MIĘDZY WSCHODEM A ZACHODEM, tylko jeszcze bardziej globalnie jak to w swoim czasie oceniał Feliks Koneczny, autor opisu oryginalnego podziału na CYWILIZACJE. CYWILIZACYJNĄ MIESZANKĘ, której doświadczamy, można nazwać jako CYWILIZACJĘ KORPORACYJNĄ z zastosowaniem EKONOMII ŻYDOWSKIEJ, której patronuje bóg MAMONA?! Stąd dla Polski wystawiony rachunek za MIENIE BEZSPADKOWE. Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.ANTYPOLONIZM na katolickim, katedralnym cmentarzu, kiedy nie można było dać znaku pamięci, że mogiła przez IPN została wpisana do rejestru grobów weteranów walk o wolność i niepodległość Polski pod numerem 703?!

9 dni temu
JeszczePolska
JeszczePolska

POLACY RODACY NIE KOLABORUJCIE Z OKUPANTEM POLSKI BOJKOTUJCIE ŻYDOWSKIE WYBORY DO SEJMU STEFAN MICHAŁ DEMBOWSKI

9 dni temu
Marek Szatko
Marek Szatko

PiS mordercy wszechczasów!

9 dni temu
pjotreck1977
pjotreck1977

Amantadyna działa gdy jest wdrożona w pierwszych dwóch dobach występowania objawów. Klinicysci tego nie potwierdzą , bo do nich pacjenci trafiają po upływie tygodnia. Lekarze POZ nie stosują bo są zastraszani przez klinicystów.

9 dni temu
Pewien Kurczak
Pewien Kurczak

Gratuluję wspaniałej rodziny i zazdroszczę, bo sam zawsze chciałem taką mieć.

9 dni temu
Czesław Wolski
Czesław Wolski

Mój wniosek - proszę Panie by się zainteresowały jaki był wynik badań Viregytu-K po jego wynalezieniu w XX w. (około roku 1995). Chlorowodorek amantadyny - nie był wtedy przebadany? Badania "naukowe" przewidują, że 50% chorych w (ramach "badań") nie otrzymuje niezbędnego leku... Nieludzkie!

9 dni temu
Czesław Wolski
Czesław Wolski

Ależ świetny program SATYRYCZNY! Gratuluję Paniom wielkiej powagi w ogłaszaniu Waszych wątpliwości. Przecież "naukowcy" poświęcają bardzo wiele uwagi, szczególnie napychaniu portfeli. Żadnych knowań - tylko dobro ludzkości...

9 dni temu
maria hamal
maria hamal

Bardzo dobry wywiad Pani Jaruzelskiej z Panią Łosiewicz! Pani Moniko proszę zaprosić Pana Pospieszalskiego!

9 dni temu
Zofia Zając
Zofia Zając

Cudowna spokojna rozmowa

9 dni temu
Bydgoska Czarownica
Bydgoska Czarownica

Suchanie dewotki i tuby propagandowejpisu i córki zbrodniarza wobec narodu polkiego to świetny obraz w jakiej komitywie żyją ponoć walczące ze sobą grupy, to zwykły cyrk dla polskiego bydła,,,

9 dni temu
Akysz Tytyż
Akysz Tytyż

Dziękuję

9 dni temu
Andrzej Weichert
Andrzej Weichert

Super podejście do życia....

9 dni temu
I K
I K

Dziękuję.

9 dni temu
dawidstoszko
dawidstoszko

Bardzo przyjemny wywiad. Zbyt często patrzymy na ludzi przez pryzmat poglądów. W istocie mamy bardzo podobne historie. Ten wywiad zmusił mnie do takiej właśnie refleksji.

10 dni temu
Zofia Kemp
Zofia Kemp

Pani Doroto!Jest Pni wspaniała.Niech Pan Bóg obficie błogosławi we wszystkim.

10 dni temu
Michal Rugala
Michal Rugala

Daje do myślenia

10 dni temu
Adam Sitarz
Adam Sitarz

Super rozmowa!!! Gratuluje i ciesze sie ze mamy takie madre - wspaniale kobiety!!!

10 dni temu
julian Bernaczek
julian Bernaczek

P.Dorota super kobieta i super wywiad

10 dni temu
Karol Komenda
Karol Komenda

Niechcący wyszedł jeden z lepszych odcinków. Bardzo miło zobaczyć panią Dorotę z drugiej strony. O ile moi rodzice uwielbiają panią redaktor ze szklanego ekranu, mi specjalnie do gustu nigdy jakoś nie przypadła. Dzięki tej rozmowie zupełnie zmieniam swój (p)ogląd na jej osobowość. Pozdrawiam serdecznie.

10 dni temu
Andrzej Szpryngwald
Andrzej Szpryngwald

Bardzo ciekawa rozmowa !

10 dni temu
Seweryn Rędziński
Seweryn Rędziński

Z całym szacunkiem dla Pni (naprawdę Panią lubię) ale jak słyszę przez poważnego dziennikarza wypowiadane słowa "strasznie dużo osób" chyba bardzo dużo...

10 dni temu
Krzysiek D
Krzysiek D

Szanowna Pani Moniko, z uwagą śledzę większość Pani filmów i w większości nie mam uwag, ale jak słyszę wypowiedź typu "teoria spiskowa", bądź "antyszczepionkowcy", lub inne wyrażenie podważające rzeczywistość, w której żyjemy, to szlag mnie trafia... Proszę dokonać analizy np wojny w Iraku, Libii, Jugosławii, Korei, Wietnamie, 1 i 2 światowej, zniszczenia WTC, soboru watykańskiego 2, powstanie FED, czy obecną sytuację związaną z wielkim kryzysem wywołanym przez wirusa, ocenić bardzo chłodno i wyciągnąć konkluzję. Teoria spiskowa to wyrażenie wymyślone celowo, by zdyskredytować prawdę i tyle, albo aż tyle. Takich należy szukać np w rodzinie (co w Pani przypadku nie jest trudne), albo pracy, najbliższym otoczeniu i z tego wyjść, tylko ta prawda, która się objawi może być nie do zaakceptowania np na yt, to można przeżyć, ale gdy będzie Pani opowiadać wśród znajomych, to może być problem... Taka niestety jest cena prawdy. Wiem, bo przeżyłem i ciągle... No i ślad podstawowy, czyli pieniądze: kreowanie, zadłużanie, banki, kryzysy finansowe, właściciele...

10 dni temu
B Mac
B Mac

Życie to bajka. Największy cud wiary jest taki, że daje odpowiedź na każdą sytuację - Dzieci przeżywają dzięki modlitwie. Jeśli nie przeżywają, lub są upośledzone, to dlatego, że Bóg tak chciał. Win-win. Obajtek jest niezwykłym człowiekiem wolności i kierownikiem, jakiego ten kraj potrzebował, ponieważ dzięki temu na Orlenie jest zawsze dobre menu, zawsze wiadomo, co można zjeść. Dzięki niemu okazało się, że na benzynie można zarobić, bo dotychczasowe rządy sprzedawały po taniości to paliwo, nie znały się na rzeczy. Hotdogi też były kiedyś jakby gorsze. W naszej bajce jest dobrze. W telewizji jest dobrze, Jacek, Rafał to fajni koledzy. Niestety wielu ludzi tego nie docenia i hejtuje, nawet kobiety strajkują, ale na szczęście tylko niektóre, więc nie można mówić, że kobiety, bo nie, a te, co tak, to nawet już w tej chwili nie strajkują, bo zapomniały o co chodziło, ach te kobiety. A przecież w telewizji każdy może wreszcie mówić to, co myśli, a kiedyś nie mógł, bo atmosfera była skisła, lewacka. Generalnie teraz życie to bajka. Z dobrym scenariuszem. Wystarczy się nie opierać temu, co dobre, jeść to, co dają i wierzyć w szczęśliwe zakończenie. Trzeba tylko uważać, żeby się z tej bajki nie obudzić jakimś przykrym wydarzeniem typu śmierć z powodu skuteczności władzy w rozłożeniu służby zdrowia na łopatki. Trzeba też bardzo uważać, żeby w rodzinie żaden wywrotowiec się nie zdarzył; zawczasu ostrzec swoich synów, żeby nawet nie myśleli o byciu gejem, a jeśli są, to mają nie wydziwiać, tylko po prostu ożenić się i mieć dzieci, żeby z wierzchu wszystko przyzwoicie wyglądało, jak w bajce. Jak to w bajce zawsze bywa, tak i w naszej na smerfy czyha Gargamel, więc klaszczmy z aplauzem, kiedy uda się jakiegoś Klakiera aresztować, lub chociaż po przesłuchaniach w stu komisjach przeczołgać tak, żeby mu się odechciało. A kiedy smerf zejdzie na złą drogę, wtedy podajmy mu pomocną dłoń, dofinansujmy na otarcie łez, każdy może się potknąć. Dobrze być po tej właściwej stronie, można dalej śnić o czarno-białym świecie, gdzie czarne jest białe, a białe jest czarne. Wróć...No chodzi po prostu o to, że jak jesteś np. sędzią, nauczycielem, gejem, albo byłaś na strajku kobiet, to jesteś ten czarny ;) a jak jesteś czarny, to jesteś biały, w sensie jak księdzem jesteś. Ale jak nawet nie jesteś księdzem, to wystarczy, że słuchasz radia jedynkę, dwójkę lub trójkę, lub Maryja, lub chociaż oglądasz TV na kanale 1,2, 3 , to też jesteś biały, więc możesz spać spokojnie :D . Pani Dorota tak właśnie sobie życie ułożyła, że śpi i śni spokojnie.

10 dni temu
Ewa Żechowicz
Ewa Żechowicz

Mimo wszystko nie znoszę tej osoby.Tendencyjna,absolutnie fałszywa .Lepka w gadaniu i działaniu w TVP--- 1

10 dni temu
Kate Bush
Kate Bush

Pani Monika nie była zbyt swobodna w tej rozmowie. Jednak widać po mowie ciała, że nie zgadza się z p Dorotą. Jak dla mnie to ten wywiad jest najmniej ciekawy z wszystkich, które do tej pory obejrzałam na tym kanale.

10 dni temu
Barbara Prygiel
Barbara Prygiel

Kto trzyma łapę nad badaniami.Czy też to muszą być wybrańcy.?

10 dni temu
Barbara Prygiel
Barbara Prygiel

Pani Łosiewicz gratulacje.Od dziś mam zupełnie inne zdanie. Prosze dołączyć do niezależnych dzinnikarzy.Ale sorry "coraz więcej osób zaczęło się do tego przyznawać",co to znaczy? Bali się czegoś? Przed kim?Nie pomińcie doktora Bodnara,nie pomińcie!

10 dni temu
Grazyna
Grazyna

Pani Loziewicz co pania tak ucieszylo,czyzby rozdwojenie jazni.

10 dni temu
Marcin Soboń
Marcin Soboń

Poziom zużywanego tlenu jest taki, bo NFZ najlepiej płaci za leczenie pod respiratorem. Jak w tym powiedzeniu, że gdy nie wiadomo o co chodzi...

10 dni temu
Anna Jurkiewicz
Anna Jurkiewicz

Niesamowicie się Pań słucha, nawet nie wiem, jak to powiedzieć. Tak pięknie Panie ze sobą rozmawiają!🙂

10 dni temu
Angelika E. Witkowska
Angelika E. Witkowska

Myślę, że większe czy mniejsze wynika z tego, po której stronie się jest... Proszę zwrócić uwagę, jak zwolennicy PiSu atakują działaczy Konfederacji, równie agresywnie i bez honoru. Moim zdaniem nie ma najmniejszej różnicy w postawach i poziomie agresji. A i niestety owocuje to przykrym podziałem i nienawiścią w zwykłych relacjach międzyludzkich.

10 dni temu
DaVi0PL
DaVi0PL

Nauka nie dorasta do pięt wierze. To do niedowiarkow ateistycznych.

10 dni temu
DaVi0PL
DaVi0PL

Nie popadajmy w paranoje

10 dni temu
chris15939
chris15939

9:00 - Nie było żadnego "szumu" tylko robienie pod górę dla Amantadyny. Coś knują i to już powoli zaczyna wychodzić na jaw. 12:43 i weź wytłumacz to lemingom którzy uważają że tylko szczepionka ratuje. 15:22 - "Rada Medyczna" szamanów stwierdziła że lek na grypę nie leczy grypy. A wszystkich działających nie PO ich myśli, do "odstrzału". Ciekawi mnie ilu z tej rady było sponsorowanych przez koncerny zainteresowane wciskaniem eksperymentalnych "szczepionek". 21:08 - Jak się dostaje 200% dodatku do podstawy pensji to kto by się nie skusił? 22:34 - Według Uniwersytetu Harvarda Amantadyna działa więc czego tu dalej szukać? Zachód już nie jest wzorcem i nie niesie kaganka oświaty dla naszych elyt? Grypa pod nazwą Covid-19 na pewno zostanie. Przykrywka do tego o czym pisze Roland Baader. 28:40 - Już Witold Gadowski mówił jak rozsadzają płuca tymi respiratorami z niewykwalifikowanym personelem. 58:27 - W cierpieniu znalazłem pustkę i samotność.

11 dni temu
w00yek sam0 zl0
w00yek sam0 zl0

"Wreszcie ktoś na poważnie potraktował tego lekarza". No, nie do końca tak było... Pan Bodnar słuchaczy miał wcześniej wielu, natomiast wszystkie te próby były natychmiast i odgórnie torpedowane. Dopiero potem, gdy okazało się, że ziemia wiruje jednak wokół słońca, a nie odwrotnie, informacje na temat pracy profesora dostały łaskawie zielone światło, ale też zaledwie takie "zamglone" - brudna, mętna zieleń. Także nie ma tu mowy o żadnym spontanie, tylko o twardej, zimnej, wyrachowanej polityce socjalistycznego aparatu władzy. Jest rozkaz na kłucie igłą i nie ma od tego odwołania. Ma być pełna profeska! Nie jak z karakalami, gdzie kasa wydana, a do dealu ostatecznie nie doszło. Tamci do dzisiaj nie sypiają w nocy spokojnie

11 dni temu
Halina Fingas
Halina Fingas

Koleżanki ???

11 dni temu
Jolanta Pogorzelska
Jolanta Pogorzelska

Jak zwykle świetna rozmowa. Gość jest traktowany jak gość. No i pani Dorota!!!!!!!

11 dni temu
Aneta Krzak
Aneta Krzak

Jaka normalność https://youtu.be/HugTN6S4k3U

11 dni temu
Paulo Z
Paulo Z

Katolik nie może być socjalistą. Jeśli Katolik pomaga to z własnych pieniędzy albo dobrowolnie ze branych. Nie można też systemowo pomagać ludziom bo to demoralizuje. Bóg daje ludziom wolną wolę i przez swoje wybory najlepiej się nauczą. Kościół niestety w padł w niewolę "Babilońską" i nie głosi już prawdy tylko herezje. Chociaż są jeszcze księża którzy walczą. Jeśli chce być pani Katolikiem trzeba zrezygnować z kompromisów i mówić prawdę. . I nie bać się utraty pracy , życie w prawdzie z Chrystusem jest bezcenne.

11 dni temu
Krystyna Dolna
Krystyna Dolna

Jak pani nie wstyd byc tak zaklamana dwulicowa kobieta na inne tematy

11 dni temu
Jo Czap
Jo Czap

Wspaniala historia Anielki! Bardzo dzielna postawa mamy i taty. 🥰

11 dni temu
Bog Kow
Bog Kow

Dwie komunistki haha wyp.........Łosiewicz z TVP hi

12 dni temu
Kasia Gretkiewicz
Kasia Gretkiewicz

Jak zwykle wyjątkowy wywiad. Pani Monika zawsze z klasą. Szkoda że rozmówcy wierzacy w boga muszą te wiarę narzucać innym, regulacjami prawnymi. Lepiej narzucać smażone kotlety😜 Tłumaczenie uśmiechu Kopacz poprostu mistrzostwo hipokryzji...

12 dni temu
Paweł Nowicki
Paweł Nowicki

Część rozmowy interesująca, ale nieudolne próby tłumaczenia stronniczości mediów publicznych, kluczenie gdzieś w usprawiedliwianiu poematów nt. Obajtka ze sztandarowymi już zwrotami "a za rządów PO-PSL". Może to i prawda, ale argumentowanie na takim niskim poziomie w takim jednak programie to normalnie nie przystoi i nie idzie tego w spokoju słuchać

12 dni temu
Andrz W-ki
Andrz W-ki

Ha, podobało mi się to z Obajtkiem...Może w Orlenie faktycznie dał radę, ale te sytuacje z okresu wcześniejszego, z przepisywaniami majątku są ciemnawe. No i ten zespół Tourette'a - jakoś na wizji w TVP nie leciały te różne "łacińskie" cytaty...A to ponoć nie jest kontrolowane...Choć ja lekarzem nie jestem. Podobało mi się co mówiła Łosiewicz do momentu Obajtka, gdzie trzeba było wybierać między tym co łatwe, a tym co dobre... Chodzi mi o wiarygodność i uczciwość Obajtka...

12 dni temu
hori2ful
hori2ful

Jeszcze Targalski tam nie był...

12 dni temu
Kunegunda GoRyl
Kunegunda GoRyl

Chyba najnudniejszy odcinek jaki oglądałem na tym kanale. Grażynkowe opowieści o cudach, macierzyństwie i fikoły w obronie pochwał Obajtka i odjazdów Macierewicza. Nie zgadzam się z większością "prawicowców", ale takiego Ziemkiewicza np. świetnie się słucha, nawet Korwin w regulowanych dawkach to zabawna, polityczna rozrywka. Większość gości z którymi się nie zgadzam ten program stawia w nowym, ciekawym świetle, ale to chyba pierwszy raz gdy to się nie udało. Pani Moniko, propsy jak zwykle (tym razem za nie przyśnięcie ;)

12 dni temu
Patrycja Moja
Patrycja Moja

Fajnie mowila na początku ale pod koniec o liberalnej telewizji jak mówiła to ŚMIECH NA SALI!!!!!!!!!!BUAHAHAHHAHAHAAA

12 dni temu
Krzysztof Sam
Krzysztof Sam

Coś wice prezes fratria ile przytuliliście za promocje szczepionek ?

12 dni temu
Rom Kuzko
Rom Kuzko

Mam to W dupie s.....ko

12 dni temu
Noemi
Noemi

Widzę ciebie Jarozelska, to mi niedobrze, a, po pani Doroty, się niespowiedziałem tego, żeby z tą, czerwoną, prowadzić wywiad,

12 dni temu
Tomek Lucek
Tomek Lucek

Zmarła Poseł Anna Wasilewska . Nie dawno dała się ukłuć ! To tzw antidotum jest gorsze 4 razy od choroby i prowadzi do śmierci ! Na wskutek powikłań po tej grypie umiera 0,02% ludzi , a na wskutek ukłucia umiera średnio 0,08% ludzi po ukłuciu w ciągu dwóch tygodni ! Reszta ukłutych umrze średnio w ciągu dwóch lat - to oświadczenie najważniejszego naukowca firmy Pfaizer .

12 dni temu
ptak223
ptak223

przykre to jest że każdy prowadzący jakiś program na TVP albo polityk odpowiedzialny za obraz obecnej telewizji, zawsze szybko kwituje odpowiedź że nie ogląda, nie ma czasu, itp..

12 dni temu
Andrz W-ki
Andrz W-ki

Ciekawe,czy w końcu Sz.P. redaktor Lis udzielił jakiejkolwiek odpowiedzi na zaproszenie :/

12 dni temu
Andrz W-ki
Andrz W-ki

@Monika Jaruzelska zaprasza dlaczego nie jestem zdziwiony? Dziękuję za ciekawe rozmowy

12 dni temu
Monika Jaruzelska zaprasza
Monika Jaruzelska zaprasza

Ależ skąd ! ; )

12 dni temu
inspektorat oddzial3
inspektorat oddzial3

cudna rozmowa!

12 dni temu
Piotr z Polski
Piotr z Polski

Na co dzień TVP Info nie równoważy swoich programów krytykami rządowej polityki walki z Covid19 więc nie widzę powodu żeby red. Pospieszalski miał równoważyć w przeciwną stronę.

13 dni temu
Artur Skupien
Artur Skupien

Jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi - kasa !!!

13 dni temu
Edyta Słupik
Edyta Słupik

Cudowna rozmowa. Dziękuję. Bardzo chętnie zobaczyłabym rozmowę z Witoldem Gadowskim. Pozdrawiam

13 dni temu
Radiant Phoenix
Radiant Phoenix

Pani Moniko, a gdzie sie podzial komentarz na temat "liberalnych kobiet"?

13 dni temu
Zbigniew Kamiński
Zbigniew Kamiński

@ALL - A kto już wie, bądź domyśla się, co pani Monika takiego szczególnego oferuje i gwarantuje tylko wybranym, lecz powszechnie znanym osobom, że tak licznie i ochoczo przyjmują Jej zaproszenie?...

13 dni temu
Marcin K
Marcin K

Nie mogę patrzeć na tą babę za stan wojenny tatusia

13 dni temu
Aksi
Aksi

@Monika Jaruzelska zaprasza kpiarstwo i uniki dla naiwnych ...cala masa ludzi lyka te papke i ocieplanie wizerunku co troszke smuci ale z drugiej strony sedna tematu to nie zmienia .

11 dni temu
Monika Jaruzelska zaprasza
Monika Jaruzelska zaprasza

Panie Marcinie, szczerze podziwiam Pana poświęcenie w oglądaniu mojego kanału...; ) Pozdrawiam

13 dni temu
maria wasyluk
maria wasyluk

koncernom i globalistom zależy na sprzedaży szczepionki na któraś tam z kolei mutacje, bo to ich interesy! globaliści chca zredukować populacje , jest nas za dużo i możni tego świata maja plan....

13 dni temu
Wilhelmina Kulińska
Wilhelmina Kulińska

Pani Doroto Rada Medyczna już dla mnie nie jest wiarygodna .Gołym okiem widać że chcą opóźnienia w sprawie Amantadyny.To jest karygodne jeśli jest nadzieja na skuteczne leczenie chorych i umierających a oni nie dopuszczają swoją decyzją.

13 dni temu
Wilhelmina Kulińska
Wilhelmina Kulińska

Dziękuję za wyroznienie

12 dni temu
maria wasyluk
maria wasyluk

Dziękuję Paniom, Pani Moniko ma Pani racje, nie wiemy jak zadziałają szczepionki na dłuższa metę. a koncerny farmaceutyczne to organizacje prawie przestępcze ! tu w gra ida ogromne pieniadze

13 dni temu
Marian Wojtasik
Marian Wojtasik

Pani redaktor zastanawia się dlaczego polskie badania zarzucają na dalszy plan? Proszę prześledzić ostatnie 90 lat historii...

13 dni temu
Leszek Kwasek
Leszek Kwasek

co by nie mówić o ważnych rzeczach, najważniejszy jest tlen.

13 dni temu
maria wasyluk
maria wasyluk

rada medyczna idzie oficjalna droga, szczepionki sprzedawać, nie istotne, ze eksperymentalnie, bo to faza badan ! to jest sprawa bardzo jasna ! globalny plan ! agenda 2030 Davos ! włos wie jeży !

13 dni temu
Jerzy Prus
Jerzy Prus

Pani ojciec uczynił wiele zła ,złamał ducha narodu w 1981 roku- chociaż naród powstał, ja mu przebaczyłem gdyż zło się dobrym zwycięża dziwie sìę, że Pani nadal brnie w tym feministycznym kierunku przecież Pani ojciec chciał przed śmiercią posługi księdza. Tu na tym świecie, jak mówi Pan Jezus Chrystus panoszy się księstwo szatana dlatego to Pani ojciec spotkał się z masonem Dawidem Rockefellerem w sprawie diabelskiego okrągłego stołu. Sam Pan Jezus Chrystus mówi : "Królestwo moje nie jest z tego świata"- czego więc dobrego oczekujecie od tego świata?

13 dni temu
Zenobi Malkontent
Zenobi Malkontent

1:39:00 A dziadka z Wermachtu kto pamięta?..

13 dni temu
Jurek Florek
Jurek Florek

I w tym momencie NIE zgadzam się z Panią Dorotą. Uważam ten program za BARDZO WAŻNY.

13 dni temu
Jurek Florek
Jurek Florek

Jaka pandemia? Przecież definicja epidemii została ograniczona kilkanaście lat temu! I zostały ZMNIEJSZONE wymagania.

13 dni temu
Jurek Florek
Jurek Florek

Macierewicz czeka na instrukcje od putina.

13 dni temu
Anna Wasiluk
Anna Wasiluk

Tym bardziej zadziwia indolencja rady medycznej w stosunku do amantadyny, gdyby ludzie sluchali procedur to z drugiej wiezy WTC nikt by sie nie uratowal

13 dni temu
Anna Wasiluk
Anna Wasiluk

Pani Dorotko prosze poczytac sobie o Raymondzie Rife -https://www.igya.pl/polecana-literatura/troche-historii/276-raymond-rife-genialny-naukowiec?start=1 Sprawa dotyczy genialnego naukowa moim zdaniem rownego Tesli-zmiazdzyly go koncerny farmaceutyczne i do tej pory rak to przewaznie wyrok smierci

13 dni temu
Jurek Florek
Jurek Florek

profesor horban(MAŁA LITERA ZAMIERZONA) bierze forsę od firm farmaceutycznych.

13 dni temu
Jurek Florek
Jurek Florek

Amantadyna chyba umknęła tym którzy wywołali tą pseudopandemię. W końcu to lek bez licencji i praw do leku! Tym bardziej nasz rząd powinien walczyć z tą chorobą w sposób otwarty a nie sprawiać wrażenie,że BIERZE pieniądze od firm farmaceutycznych!

13 dni temu
Jurek Florek
Jurek Florek

No właśnie! A rząd promuje pseudo szczepionki(to nie są zastrzyki typowe dla szczepień). DLACZEGO !!!

13 dni temu
Pawel T
Pawel T

ach ten różowy sweterek...

13 dni temu
Radiant Phoenix
Radiant Phoenix

Pragniemy dodac, ze nie tylko goraczka, ale ostry bol miesni i stawow bez goraczki moze swiadczyc o bakteryjno wirusowym zapaleniu i niezbedne sa antybiotyki.

13 dni temu

Kolejny

O wolności słowa i nie tylko z Rafałem Ziemkiewiczem

1:36:23

O wolności słowa i nie tylko z Rafałem Ziemkiewiczem

Monika Jaruzelska zaprasza

wyświetleń 260K

OIO - Amerykańskie Teledyski

3:22

OIO - Amerykańskie Teledyski

2020

wyświetleń 1,4M

Avi x Louis Villain - AMG

3:08

Avi x Louis Villain - AMG

Moya Label

wyświetleń 1,2M

MENTZEN vs. TRADER 21: Co zmienić w POLSCE, by była BOGATYM KRAJEM?

55:31

Publicysta Krzysztof Karoń - autor książki "Historia Antykultury"

1:32:14

OIO - Amerykańskie Teledyski

3:22

OIO - Amerykańskie Teledyski

2020

wyświetleń 1,4M

Avi x Louis Villain - AMG

3:08

Avi x Louis Villain - AMG

Moya Label

wyświetleń 1,2M

BOYS - Bella ciao (My w koszarach 2021)

3:16

BOYS - Bella ciao (My w koszarach 2021)

MarcinMillerBOYS

wyświetleń 34K

sanah - Irenka (Official audio)

3:39

sanah - Irenka (Official audio)

sanah

wyświetleń 988K

Face To Face With Floyd Mayweather

14:07

Face To Face With Floyd Mayweather

Logan Paul

wyświetleń 3,2M